Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:) córcia prześliczna :) powiem szczerze,że już sie nie mogę doczekać twoich okien luster no i szczególnie zagłówka z drzwi . Ja uwielbiam takie pomysły ale ostatnio czasu brak, no najwazniejszego chyba też odwagi na realizacje tych pomysłów:( moja sypialnia pusta i cały czas nie wiem co mam z nią zrobić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu!

 

WOW! Piękne wnętrza, nowoczesne, ale bardzo przytulne, jasne, przestronne, czyste, bardzo cieplutkie, szczególnie przy palącym się kominku ;) Masz gdzieś pokazany domek z zewnątrz? (bo chyba niedokładnie przeglądałam Twój wątek i nie znalazłam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, przychodzę do Ciebie się zapytowywać...

 

Po pierwsze przyuważyłam u Ciebie w kuchni po lewej od zlewu na ścianie cuś i się zapytowywuję czy to jest aby jakiś notatnik czy kalendarz, bo nie widać. Jeśli notatnik, to gdzie taki można kupić? Przydałby mi się taki naścienny notatnik do robienia listy zakupów, bo takie zwykłe bloczki nablatowe działają mi na nerwy, a muszę mieć coś żeby tylko jak mi się przypomni pisać czego brakuje (pamięć już nie ta) :)

 

Druga sprawa to krzesełko Tripp Trapp. Chciałam zapytać o to czy można do niego dokupić taki stoliczek na którym dziecku można postawić talerzyk/kubeczek czy to krzesełko jest stricte przygotowane do tego, żeby dosunąć je do stołu i wtedy dziecko uczestniczy w życiu rodzinnym. Przymierzam się do kupna takiego krzesełka dla Stasia (albo Tripp Trapp albo Danchair o ile mają takie przystawki).

 

A poza tym od dawna się przymierzam i zawsze zapominam napisać Ci jeszcze coś odnośnie serducha Okruszka. Anetko, ja jestem po przebytym zapaleniu mięśnia sercowego w wieku lat 15. To było powikłanie po sepsie. Zapalenie mięśnia sercowego było na tyle szybko leczone, że skończyło się tylko niedomykalnością zastawki. Po latach nawet ta niedomykalność się "zaleczyła". Generalnie dzieciaki jak rosną to wszelkie wady mają tendencję do zaleczania się. Więc trzeba wierzyć, że i u Okruszka będzie wszystko ok. Ja w to wierzę :) :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczynki bardzoooo Wam dziekuje za wszystkie posty, za to ze Jestescie , Piszecie...:hug::hug::hug:

a teraz pokolei...forum zaraz po epidemii plecenia wiankow ogarnela kolejna...kulinarna...:lol2:Dobre Forumowe Duszki poskladaly te przepisy do kupy, zeby bylo prosciej a ja poprostu skopiowalam to bezczelnie :oops:- od Emolka:hug:

Dziekuje w imieniu Marysi...dzis przegladalam zdjecia z pierwszych jej dni z nami i to niesamowite jaka metamorfoze przechodza malenstwa w tym okresie.:)

Emolku no wlasnie troche lipa z tymi tkaninami...szukam ladnej w rozsadnej cenie na fotel i poki co nie znalazlam...:(

Rocia zdjec domu z zewnatrz nie ma i nie bedzie.

Waderko no coz...moze poprostu Znasz mojego meza:lol2::lol2::lol2:

Aniu no to przeszliscie z tym Twoim serduchem...dobrze ze to za Toba:hug:, mam nadzieje ze i u nas skonczy sie tylko na strachu. dzisiaj bylam u naszego pediatry i mamy skierowanie do kardiologa dzieciecego, zeby Okruszek byl pod kontrola no i musi miec jakas historie kardiologiczna w razie zabiegu...

Alez Masz oko Aniu, tak to taki notesik na metalowej plytce z olowkiem- Eva Solo http://img171.imageshack.us/img171/7475/54132201.jpg

Uploaded with ImageShack.us http://czerwonamaszyna.pl/tabliczka-do-notatek-eva-solo,10341,p.html

 

co do tripp trapa to on jest do dostawienia do stolu - jak dla mnie idealnie bo dziecko od poczatku uczy sie wlasciwych nawykow, my mamy do niego taka plastikowa nakladke z roznymi matami pod spod ale ona tylko do pszyssania badz polozenia na stol http://www.stokke.com/highchair/tripp-trapp-product-concept/adjustability.aspx . Ja jestem z tego krzeselka mega zadowolona, mamy 2 , Marysia ze swojego korzysta od pierwszych dni - mamy taki kubelek dla niemowlat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyprobowalam placuszki z cukini wedlug przepisu Madzi - wyszly pyszne:yes::),ja robilam z mala modyfikacja - sol jedynie do cukini - pol lyzeczki i sporo natki pietruszki bo my uwielbiamy, wiec znalazla sie w plackach i na lososiu. Okruszek pogardzil - jak zwykle ale Iskierce smakowaly:D

 

http://img80.imageshack.us/img80/3162/img4907t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękne zdjęcia:wiggle: Ale ty masz sympatyczną buźkę:D A Okruszek... no sama wiesz:lol2:

 

 

A ja dzisiaj wyprobowalam placuszki z cukini wedlug przepisu Madzi - wyszly pyszne:yes::),ja robilam z mala modyfikacja - sol jedynie do cukini - pol lyzeczki i sporo natki pietruszki bo my uwielbiamy, wiec znalazla sie w plackach i na lososiu. Okruszek pogardzil - jak zwykle ale Iskierce smakowaly:D

 

http://img80.imageshack.us/img80/3162/img4907t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

A placuchy jakie Ci śliczne wyszły:rolleyes: Bardzo się cieszę:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cudny jest :) w ogóle udały się Wam te dzieciaczki :) a obiektywnie muszę stwierdzić, że i tatuś niczego sobie więc miały miały po kim urodę odziedziczyć :D Widzą Anetko, że też całujesz Okruszka w to samo miejsce co ja chłopców :lol2: jakby miały jakieś magiczne perfumy wypsikiwane na szyi tuż za uszkiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...