Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubelku z sama smietana tez fajnie smakuja ale jak dla mnie w zestawieniu z lososiem - rewelacja:yes::D. My uwielbiamy lososia - u mnie w lodowce zawsze siedzi wedzony...;)

Lasche no to faktycznie jest takie magiczne miejsce...czlowiek jakos tak odruchowo cmoka wlasnie tam...:D:yes:

 

ale jak juz sie tak "upublicznilam" to wklejam jeszcze zdjecie z Marysia, zeby nie bylo, ze tylko Okruszek taki dopieszczony...:Dja sama nie wiem do kogo te nasze dzieci podobne - jedni mowia , ze do mnie , drudzy ze do Łukasza...W kazdym razie udaly nam sie...:D;)

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne buźki, wszystkie trzy cukierki

młodziutko wyglądasz

ale nie chwaliłas się że woskujesz meble. jak Ci wychodzi? podobny efekt do kupionych mebelków?

pokazuj tu szybko okno i drzwi i mów co po kolei, ja nie wiem jak się zabrać za moje szafeczki. narazie im się przyglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudna, po prostu cudnahttp://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif

 

ja też zawsze wycałuję Hanutka w to magiczne miejsce:lol2: Myślałam, ze tylko ona taka biedna... bo jak ją dopadnę:rolleyes:...

Madzia dziekuje:hug:, no ja jak dorwe Okruszka to az piszczy z radosci...:D;)z Marysia poki co delikatniej bo Ona jeszcze Drobineczka ale tez jej sie podoba taka zabawa, ja jeszcze uwielbiam stopy moich dzieci, no poprostu strasznie mnie rozczulaja...:yes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia dziekuje:hug:, no ja jak dorwe Okruszka to az piszczy z radosci...:D;)z Marysia poki co delikatniej bo Ona jeszcze Drobineczka ale tez jej sie podoba taka zabawa, ja jeszcze uwielbiam stopy moich dzieci, no poprostu strasznie mnie rozczulaja...:yes:;)

 

ach te stópki:rolleyes: Moja mała, to tak lubi jak jej je gryzę, całuję, masuję, gilgocze, że na hasło "dawaj stópki" od razu się kłądzie czy siada i zdejmuje skarpetki:lol2: Uwielbiam je, mogłabym je zjeść:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne buźki, wszystkie trzy cukierki

młodziutko wyglądasz

ale nie chwaliłas się że woskujesz meble. jak Ci wychodzi? podobny efekt do kupionych mebelków?

pokazuj tu szybko okno i drzwi i mów co po kolei, ja nie wiem jak się zabrać za moje szafeczki. narazie im się przyglądam :)

Slonce - kiedys przy zakupach w No pani mi polecila taki gotowy wosk do mebli - antyczny , smierdzi troszke jak stare pasty do podlogi, ma konsystencje pasty - kremu. Ja poki co uzylam go do drobiazgow...okna wczoraj zrobilam na gotowo i tez zawoskowalam - wosk daje taka aksamitna powloke...:yes:nie wiem czy efekt ten sam jak u Hebla - raczej nie.;) Okna dzisiaj jada do szklarza i pokaze mam na dzieje w przyszlym tygodniu gotowe lustra...teraz zbieram sily na drzwi, zeby miec zaglowek do lozka, bo na nim maja zawisnac kinkiety, ktore trzeci rok sie kisza na strychu no i bede mogla dalej myslec nad sypialnia...nad nakaslokami, toaletka no i moze jeszcze cos sie zmiesci...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Muszę sobie przemyśleć te krzesełka. Do kubełka Stasiek to już trochę ;) za duży :) Ani się obejrzę a będzie siedział, więc o czymś trzeba pomyśleć...

Dzieciaki masz piękne i sama piękna jesteś. Ja Stacha też ciumkam po buziaczku i z radości aż pyszczka otwiera :)

 

edit: a notesik kurczę trochę drogawy. Ja kiedyś znalazłam takiego na rolce - też fajny i też nie tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Muszę sobie przemyśleć te krzesełka. Do kubełka Stasiek to już trochę ;) za duży :) Ani się obejrzę a będzie siedział, więc o czymś trzeba pomyśleć...

Dzieciaki masz piękne i sama piękna jesteś. Ja Stacha też ciumkam po buziaczku i z radości aż pyszczka otwiera :)

 

edit: a notesik kurczę trochę drogawy. Ja kiedyś znalazłam takiego na rolce - też fajny i też nie tani.

Aniu notesik drogawy to fakt , firma jest dunska, w No kiedys likwidowali ich sklep i sie oblowilam bo wszystko bylo 50 % taniej - mam niezla kolekcje Evy Solo dzieki tej wyprzedazy:yes::D

A krzeselko tak jak Ci pisalam rewelacja, ja dlugo sie zastanawialam jakie ale to mnie przekonalo, ten dodatkowy suport (nie pisze o kubelku bo u was to juz po ptokach), mowie o tym plastiku pod plecy i palaku sprzodu - jest super, bo jest tak wyprofilowany, ze nawet jak dziecko jeszcze stabilnie nie siedzi to ono go fajnie trzyma, do tego sa szelki. Potem wyciaga sie ten suport spod plecow i zostaje palak sprzodu...ja chcialam wlasnie takie krzeselko, zeby idealnie pasowalo do stolu wymiarami, zeby dzieci mogly aktywnie uczestniczyc w "biesiadowaniu", to ze to krzeselko nie ma stolika to dla mnie zaleta ale wszystko rzecz gustu. wkleje Ci zdjecie Marysi w tym krzeselku to zobaczysz co mam na mysli

http://img23.imageshack.us/img23/4196/img1887cp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jedno zdjecie Marysi w krzeselku jest wczesniej to sobie Luknij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, masz rację, udały Wam się dzieci :)

 

A propos pieszczot. Nasz Jakub kilka razy dziennie kładzie się na kanapie i woła "Mamusia, nie czuję się kochany" :bash:

I trzeba go łaskotać i całować.

Boję się, że kiedyś przy kimś obcym z tym wyskoczy :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, odnośnie tripp-trappa.

Nasz miał taką nakładkę - blat.

Ale my mieliśmy jakiś stary model. Kupiłam używany na Allegro i przemalowałam :)

I musiał mieć, bo nie mieliśmy stołu w kuchni. Stół się pojawił, to blat powędrował do piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, masz rację, udały Wam się dzieci :)

 

A propos pieszczot. Nasz Jakub kilka razy dziennie kładzie się na kanapie i woła "Mamusia, nie czuję się kochany" :bash:

I trzeba go łaskotać i całować.

Boję się, że kiedyś przy kimś obcym z tym wyskoczy :mad:

 

dobrehttp://forum.barcis.pl/images/smilies/bigsm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...