Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Anetko, strasznie się napaliłam na tego Tripp Trappa. Mam już wrzucony komplet do koszyka, tylko kliknąć "kup". Wybrałam (cóż tu dużo mówić) sobie kolor krzesełka whitewash z niebieskim kubełkiem, niebieską poduszką w kratkę i beżowymi szelkami. Kosztuje trochę, ale zostanie na dłuuuugo, więc się opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, masz rację, udały Wam się dzieci :)

 

A propos pieszczot. Nasz Jakub kilka razy dziennie kładzie się na kanapie i woła "Mamusia, nie czuję się kochany" :bash:

I trzeba go łaskotać i całować.

Boję się, że kiedyś przy kimś obcym z tym wyskoczy :mad:

 

:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiekuje , dziekuje, dziekuje w imieniu swoim i dzieci:hug:

Aniu jesli chodzi o tripp trapa to oczywiscie nie wlozysz do niefo 3 miesiecznego dziecka ani takiego, ktoro nie jest jeszcze gotowe do pozycji siedzacej ale takie, ktoro juz kuma o co w tym siadaniu chodzi i powiedzmy siedzi posadzone ale jest niestabilne juz tak:yes: - oczywiscie nie na pol dnia a na pory posilkow:D. Tak jak pisalam dla mnie bardzo wazne jest , ze moje dzieci siedza z nami przy stole, Okruszek jest niejadkiem wiec trudno mowic o wspolnych posilkach ale od urodzenia staralam sie mu wpoic pewne zasady, chocby takie, ze jak jest pora posilku to wszyscy siedzimy przy stole...tak jest do dzis, wszystkie posilki "jemy " wspolnie. poza tym wycinanie, kolorowanie, malowanie itp. odbywaja sie tez przy stole, to krzeselko jest stabilne, lekkie i zgrabne - naprawde nie zajmuje duzo miejsca a jest bardzo wygodne dla dziecka.:yes::) Posluzy naprawde bardzo dlugo - ja czasem przysiadam na krzeselku Okruszka:D no i jego podstawowa zaleta, ze to drewno, ktoro mozna przemalowac w przeciwienstwie do plastiku. Ja wszystkim z czystym sumieniem moge to krzeselko polecic, oczywiscie samo krzeselko nie wystarcza bo dla malych dzieci potrzeba kilka dodatkowych elementow - ale to juz wiesz. Wszystko jest wykonane z solidnych materialow, ja poduszki wrzucam do pralki i sa ok, nie prasuje. Jesli moge Ci cos poradzic to kup sobie 2 poduszki na zmiane, one schna szybko ale nie ekspresowo no chyba ze bedziesz suszyc w suszarce. a jeszcze jedno widzialas Aniu te kolory na zywo? ja myslalam o tym rozmytym bialym ale w realu troche mnie rozczarowal :yes:- bo byl taki...nijaki. Ja mam u siebie biale i zielone a u rodzicow czerwone.

Narendil usmialam sie z Twojego malego:D;), dzieci sa super - my tez czesto wybuchamy smiechem sluchajac naszego synka...;)

Yokasiu kochana bywam zmeczona, czasem jak cholera, zdarza mi sie zasnac w fotelu przy lozku Łukaszka:D co do wygladu to oboje z mezem mamy dobre geny:yes::cool:nikt nowo poznany nie moze uwierzyc w nasz wiek, a panie w urzedach tez nieraz daly temu wyraz:Dteraz jest juz ok ale pamietam na studiach strasznie mnie to ruszalo bo nie moglam sie ruszyc bez legitymacji studenckiej a i tak zdarzalo mi sie uslyszec, ze ta moja legitka to jakas sciema:rotfl:mi z tym dobrze bo ja sie czuje na co najmniej 10 - 15 lat mlodsza:lol2:

 

Fotel...zostaje u nas pomimo swojej niedoskonalosci:yes:;) - to uszkodzenie da sie naprawic, tylko stolarza myslacego trzeba, dobra informacja to taka, ze przesylka byla ubezpieczona wiec do 2 tygodni na moim koncie powinna sie znalezc cala kwota, jaka za niego zaplacilam:D. Tak wiec bede miec i fotel i pieniadze:jawdrop:. Wciaz szukam tkaniny dla niego wiec Dziewczynki Kochane gdybyscie widzialy jakas fajna tkanine w odcieniach fioletu badz granatu, sliwki to bardzo prosze o info:yes:

Lustro z okien...juz je mam zrobione, niestety zdjec dzisiaj nie pokaze bo maz przywiozl je jeszcze "cieple" od szklarza i wszystko musi ladnie pozasychac - maja lezakowac do jutra a jutro czeka je sesja fotograficzna:cool:. Nieskromnie powiem, ze wyszly super - dokladnie tak jak je sobie wyobrazalam, jestem bardzo zadowolona z efektu...:D

No i lyzka dziegciu w beczce miodu...dzis zadzwonilam do dzieciejej , przyszpitalnej poradni kardiologicznej (zgodnie z zaleceniami naszego pediatry nasz Okruszek powinien byc pod opieka kardiologa - bezwzglednie ) i wiecie na kiedy sa terminy, mnie scielo....na kwiecien 2012:bash::bash::bash: , malo tego nie moglam go zarejestrowac dzisiaj bo zbyt odlegly termin, mam dzwonic w przyszly piatek...Boze w jakim kraju my zyjemy...przeciez czas oczekiwania na konsultacje przekracza 6 miesiecy, niestety polska rzeczywistosc okazuje sie coraz czesciej bardzo brutalna...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie wyszło z tym fotelem http://emoty.blox.pl/resource/jump.gif Anetko, a jakiego rodzaju materiału szukasz?

Przykro mi z powodu tego kardiologa, ale niestety nasza rzeczywistość taka jest. Jak coś pilnego, to trzeba prywatnie, tylko nie wszystkich na to stać:bash: Ciekawe na co idą nasze podatki, ogromne podatki na służbę:mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my bylismy prywatnie dlatego nie mam takiego cisnienia...ale co maja zrobic matki, ktorych nie stac zaplacic 200zl za wizyte i badanie:bash:...ach...

Co do materialu to sama nie wiem , zastanawialam sie przez chwole nad welurem ale chyba nie bedzie dobrze wygladal...alakantra i zamsz odpadaja bo ja nie lubie tych tkanin...na kazda inna propozycje jestem otwarta:yes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi dziekuje za stronke, przegladnelam ale nie ma nic ciekawego jesli chodzi o kolorystyke...szare owszem . skoro zdecydowalamsie na obicie tego fotela w innym kolorze jak szary to chcialabym, zeby byl takim mocnym akcentem, kolor nie moze byc przygaszony...Wiesz o co mi chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co Anetko:) Faktycznie miałam w głowie szarości... No granat to może byś jakiś znalazła, ale śliwki/fioletu już nie... Wiem o co Ci chodzi z tym akcentem:yes::D Fioletów ogólnie jest niestety mało. A może u tej babki z Allegro? Jest taka tkanina magiclean nowej generacji- dla alergików, bezplamowa ewentualnie taki materiał jak w tej aukcji;)

 

http://allegro.pl/krzeslo-krzesla-luna-ii-nowosc-i1877413817.html

http://allegro.pl/fotel-uszak-fotele-pikowane-super-cena-i1882226772.html

 

Strona producenta magiclean i kolorki- jest tam ta oberżyna właśnie:D

http://www.magiclean.eu/kolory.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co Anetko:) Faktycznie miałam w głowie szarości... No granat to może byś jakiś znalazła, ale śliwki/fioletu już nie... Wiem o co Ci chodzi z tym akcentem:yes::D Fioletów ogólnie jest niestety mało. A może jak u tej babki z Allegro? Jest taka tkanina magiclean nowej generacji- dla alergików, bezplamowa ewentualnie taki materiał jak w tej aukcji;)

 

http://allegro.pl/krzeslo-krzesla-luna-ii-nowosc-i1877413817.html

http://allegro.pl/fotel-uszak-fotele-pikowane-super-cena-i1882226772.html

 

Strona producenta magiclean i kolorki- jest tam ta oberżyna właśnie:D

http://www.magiclean.eu/kolory.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, ja do lekarzy chodzę tylko prywatnie. Mierzi mnie to, bo NFZ ściąga grube pieniądze z naszych pensji. W ciąży lekarz prowadzący zalecił mi konsultacje u kardiologa własnie z uwagi na moje wcześniejsze problemy. Kardiolog miał zadecydować o rodzaju porodu. Z funduszu zaproponowali mi termin na początek 2012 roku. Był maj!!!. Że tak jakby chyba bym do początku 2012 nie dochodziła w ciąży. Więc poszłam prywatnie. Diagnoza kardiologa - trochę za dużo przytyłam w ciąży :/

 

A krzesełka na żywo nie widziałam. Nie bardzo nawet wiem gdzie je zobaczyć a ponadto wszelkie wypady są trochę trudne z naszym rozbójnikiem. Rozumiesz... :) Jestem na tyle przekonana do jego kupna, że chyba oglądanie na żywo bardziej mnie nie przekona :)

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi no calkiem fajna ta oberzyna z ostatniego linka...poki co faworyt. A myslisz, ze ten fotel dobrze wygladalby w pluszu, czy to tylko ja mam obiekcje...;)

Aniu no ja niestety tez prywatnie ale na zabieg prywatny mnie nie stac bo wysocespecjalistyczny i pewnie dom musialabym sprzedac;).Tak czy owak dziecko musi miec "historie kardiologiczna"wiec musimy gdzies sie zaczepic ;)ale w takim tempie ustalania wizyt to kiepsko ta historie widze...:D:yes:

O krzeselku piszac mialam na mysli kolory wlasnie...ale spokojnie mozesz brac w ciemno, na pewno bedziecie zadowolenie z Tripp Trapa:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi no calkiem fajna ta oberzyna z ostatniego linka...poki co faworyt. A myslisz, ze ten fotel dobrze wygladalby w pluszu, czy to tylko ja mam obiekcje...;)

Anetko tak myślę:yes: Mój fotelik będzie właśnie w tej oberżynie:D Twój ma bardzo stylowy kształt i do takich kształtów pasują mięsiste welury i plusze;) Tak uważam i skoro kolor ma być takim freakiem to i materiał niech też będzie.

 

Sorki, że tak piszę z opóźnieniem, ale piekę cytrynowe ciasteczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi czy ja dobrze widzę, że zabrudzenia na "naszej" tkaninie mają znikać od ręki? Mąż powiedział, że od ręki to one się raczej zrobią :lol2:

 

anetko ale super z tym fotelem się udało :) Z niecierpliwością czekam na jutrzejszą prezentację lustra :yes:

A jeśli chodzi o naszą służbę zdrowia to ja się już wolę nawet nie wypowiadać bo to tylko nóż w kieszeni się otwiera...

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...