Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Marzenko witaj :welcome: dziekuje Ci bardzo :hug: wspolczuje serduszkowych problemow, dobrze ze wszystko sie powiodlo ale napewno przezyliscie chwile grozy...Ja mam nadzieje ze dziura zarosnie ale...kontrola musi byc...my juz bylismy u jednego dzieciecego kardiologa - konsultanta kardiologii dzieciecej we Wroclawiu, teraz bedziemy pod opieka kardiologiczna w Rzeszowie...Myslisz ze jako osrodek operacyjny Krakow jest lepszy od Zabrza?

 

... dla mnie- dla nas- i Zabrze i Krakow sa rownorzednie dobre. W obu sa fantastyczni (!) lekarze - wiem, bo sprawdzilam (niestety lub stety :)) To naprawde doskonali lekarze, najlepsi i najskuteczniejsi, ot co! I kazdego malego pacjenta traktuja z uwaga: rok temu, bedac w ciazy z Michalkiem poszlam na specjalne usg, zeby skontrolowac Jego serduszko, no i wydawalo mi sie, ze skads znam lekarke, ktora miala przeprowadzic badanie. Ona tez popatrzyla w karte, a potem spytala czy jestem moze mama Mai ? No i okazalo sie, ze to przeciez lekarka, ktora przyjmowala nas na oddzial i byla nasza prowadzaca... pytala jak sie ma Maja... a minelo 7 lat, inny szpital, inne okolicznosci :)

Ja nie waham sie wspominac o Mai serduchu i naszych przejsciach z nim, bo wiem, jak sama bardzo chcialam i potrzebowalam wiedziec, ze to sie zdarza i dobrze sie konczy, ze nie jestesmy jedyni i jest nadzieja.

Mam nadzieje,ze dodalam Ci otuchy i PEWNOSCI, ze takze dla Okruszka wszystko dobrze sie skonczy.

Serdecznie pozdrawiam!!!

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marzenko bardzo Ci dziekuje za Twojego posta:hug:, fajnie jest czytac o historiach takich jak Wasza z happy endem:yes::). Moja bratowa - lekarka polecala nam Zabrze ale o Krakowie, do ktorego mamy zdecydowanie blizej tez slyszalam dobre rzeczy. My mamy jeszcze sporo czasu do operacji o ile w tak zwanym miedzyczasie nic nie "wyskoczy"...Ja wciaz mam nadzieje i gleboko w to wierze, ze obejdzie sie bez hirurgicznej ingerencji:yes::D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro booskie ..i manekin superowy . zastanawiam się właśnie nad zakupem manekina do sypailni . Twój jest bardzo stylowy . Co do mieszczenia sie w ubrania ,to ja właśnie załamke przeżyłam :( Za tydzien wesele kuzynki no i myślałam sobie, że spokojnie wejdę w jakąs ze swoich kiecek...no ale łudziłam się tylko...wszystkie za małe w piersiach. Jedną jak wcisnęłam to myślałam, że juz w niej cały tydzien bedę chodzić :( mąż musiał ratować mnie i sukienkę:( a wydawało mi się, że tak nie przytyłam ...a to dopiero połówka ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro booskie ..i manekin superowy . zastanawiam się właśnie nad zakupem manekina do sypailni . Twój jest bardzo stylowy . Co do mieszczenia sie w ubrania ,to ja właśnie załamke przeżyłam :( Za tydzien wesele kuzynki no i myślałam sobie, że spokojnie wejdę w jakąs ze swoich kiecek...no ale łudziłam się tylko...wszystkie za małe w piersiach. Jedną jak wcisnęłam to myślałam, że juz w niej cały tydzien bedę chodzić :( mąż musiał ratować mnie i sukienkę:( a wydawało mi się, że tak nie przytyłam ...a to dopiero połówka ciąży

 

Dagunia nic sie nie martw...to normalne ze w ciazy sie tyje - 10 kg to minimum niezbedne, ktoro znika juz w dniu porodu...:yes::)ja w obu ciazach przytylam 18, 20 kg, za pierwszym razem zgubilam w mig - w 3 miesiace a po drugiej do dzis sie bujam ze zbednym balastem...;)ale dopoki karmie Marysie to zadna dieta za bardzo w gre nie wchodzi a jedynie racjonalizacja, a u mnie troche trudno ze zdrowym rozsadkiem, zwlaszcza po 21 :lol2:- to jest pora o ktorej wszystko smakuje jakos lepiej:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie:yes: Daj znać, co postanowisz.

A ta manekinowa sukienka, to musi mieć chyba rozmiar XS, skoro piszesz Anetko, że się w nią nie mieścisz i doprawdy nie wiem co musisz zgubić:)

Agus Pani mi wlasnie odpisala, ze przesle mi probki tkanin ale zastanawiam sie czy piszemy o tym samym, ja napisalam do Pani ktorej namiar Dałas mi na priv, prosilam o welur magicclean ale cena sie nie zgadza, bo dostalam odpowiedz ze metr 40 zl, Ty pisalas ze drozszy...stad moje watpliwosci...:)

Kochana sukienka jest w rozmiarze 36, slubna mialam 34 - ale to bylo lata swietlne wstecz...Daguni wyzej tez pisalam, ze wciaz mam 10 nadprogramowych kg, tzn tych co mi w ciazy sie dostaly w prezencie bo i przed ciaza gdzieniegdzie nie bylo idealnie:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manekin w jednej z moich ulubionych kiecek:D

 

Oczywiście szarej :D Bardzo ładnej swoją drogą :yes:

 

Manekin fajna sprawa - u Ciebie prezentuje się świetnie. Lustro wyszło super :) Nie mogę się doczekać całej reszty w tym klimacie :)

 

anetka jeśli piszesz o pani z allegro o tych materiałach to się zgadza cena - ja dokupuję materiału osobno i własnie po 40zł za mb pani go sprzedaje :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dopoki karmie Marysie to zadna dieta za bardzo w gre nie wchodzi a jedynie racjonalizacja

 

Anetko, ciesz się :) Mi Jakub zafundował taką dietę, że aż się sobie dziwię, że 6 miesięcy go karmiłam. Co najdziwniejsze, wyniki miałam jak na mnie, normalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro booskie ..i manekin superowy . zastanawiam się właśnie nad zakupem manekina do sypailni . Twój jest bardzo stylowy . Co do mieszczenia sie w ubrania ,to ja właśnie załamke przeżyłam :( Za tydzien wesele kuzynki no i myślałam sobie, że spokojnie wejdę w jakąs ze swoich kiecek...no ale łudziłam się tylko...wszystkie za małe w piersiach. Jedną jak wcisnęłam to myślałam, że juz w niej cały tydzien bedę chodzić :( mąż musiał ratować mnie i sukienkę:( a wydawało mi się, że tak nie przytyłam ...a to dopiero połówka ciąży

 

Dagunia, boska jesteś. Jak zobaczyłam oczyma wyobraźni akcję uwalniania Cię z sukienki to padałam ze śmiechu :lol2::lol2::lol2: Powodzenia w drugiej połowie :)

Ja po ciążach zawsze miałam problemy z przytyciem. Tak, tak, właśnie tak chudłam podczas karmienia. A karmiłam jedno - półtora roku, a drugie - 2 lata i 2 mies. :o obydwoje ze skazą białkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula jedzonko wyszlo Ci piekne i napewno rownie dobrze smakowalo:):wiggle:. Przepisy zgromadzone w moim watku nie sa mojego autorstwa - jedynie jeden na makaron ze szpinakiem i lososiem, dziewczyny w swoich watkach podawaly, u mnie sa tylko zebrane w jedno miejsce zebym nie musiala szukac jak mnie najdzie ochota na kucharzenie;). Ten zdaje sie jest od Monsabi.:rolleyes:

Co do karmienia - Łukaszek mial skaze, nie chcialam go soja faszerowac wiec karmilam 1,5 roku. wszystko szybko wrocilo do normy, tzn waga. Marysia problemow zywieniowych nie ma wiec mamusia sobie folguje...ja generalnie nigdy nie mialam idealnej figury i zawsze musialam sie pilnowac bo dla mnie przytyc kilka kg to zaden problem niestety:P, na domiar zlego ja kocham czekolade...no i to jest moja zguba:P:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie ja mam ORANJE antikvax http://pratabas.se/viewtopic.php?t=33329&view=next&sid=b5677121b103d12a2bdf5fd793e62980 nie wiem czy u nas dostepne. Ja sie nie znam ale jak na moj gust jak olej to nie wosk, wosk raczej do takich powierzchni pomalowanych farba a olej na surowe drewno, ja olejem robilam podziadkowy stolek i nie widzialam potrzeby, zeby jeszcze go czyms packac, olej byl wystarczajaco. a wosk dalam juz na pomalowane i poprzecierane lustro i drobiazgi, nakladalam mala szmatka - wcieralam, dalo to fajny efekt koncowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...