Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wow! Święto dziś takie niewesołe, a tu taka fajna imprezka się trafiła :D Jakie smakołyki... mniam, mniam... uwielbiam takie słodkości :rotfl:

 

A tak odbiegając od tematu, mój syn nie cierpi mycia głowy, dziś znowu był problem. W końcu dał się namówić, ale jeszcze przed myciem mówi do mnie: "tylko nie przejmuj się jak będę płakał". Ledwo namoczyłam mu włosy już płacze, zrobiłam przerwę, pytam się czemu płacze, a on na to: "no przecież mówiłem ci, żebyś się nie przejmowała, ja będę płakał, a ty myj" :rotfl: Dosyć często zdarza mu się tak mnie ubawić, ale znają to chyba wszystkie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój syn nie cierpi mycia głowy, dziś znowu był problem. W końcu dał się namówić, ale jeszcze przed myciem mówi do mnie: "tylko nie przejmuj się jak będę płakał". Ledwo namoczyłam mu włosy już płacze, zrobiłam przerwę, pytam się czemu płacze, a on na to: "no przecież mówiłem ci, żebyś się nie przejmowała, ja będę płakał, a ty myj" :rotfl:

 

Poplułam się ze śmiechu!!! http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif http://emoty.blox.pl/resource/zubaw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzis nie bedzie wnetrzarsko...

Chcialabym Was wszystkich prosic o POMOC - nie dla siebie ale dla NAJDZIELNIEJSZEGO MALUTKIEGO CZLOWIEKA NA ZIEMII - DLA NASZEGO FRANIA WALECZNEGO, chlopca ktorego mialo nie byc...ktory na przekor lekarzom zadziwia ich przy kazdej wizycie. Malutek przeszedl w swoim krotkim zyciu tak wiele, doswadczyl tyle cierpienia , ze starczylo by tego dla wielkiej Armii.

Franula jest synkiem naszej forumowej kolezanki - Agnes , zapewne niektorzy znaja Ich historie Tutaj Agnieszka prowadzi blog swojego synka http://dzielnyfranek.blogspot.com/ tutaj mozecie poczytac jak po krotce wyglada zycie Malutka a tutaj http://forum.muratordom.pl/showthread.php?148863-Franuś-Waleczny-czyli-jak-trudno-jest-wcześniaczkom jest Franiowy watek na forum.

Prosze abyscie otworzyli swoje serca i pomogli Krasnalowi, a pomoc mozna na kilka sposobow...w najblizszym czasie - ok 10 listopada rozpocznie sie II Forumowa Aukcja na rzecz Frania - http://forum.muratordom.pl/showthread.php?188680-Kolejna-aukcja-dla-Frania-damy-rady-Szanowna-Redakcjo prosze abyscie wzieli w niej udzial. Wiem ze mozna na Was liczyc...nie zostawiajmy Frania i jego Bliskich samych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na fanty:popcorn:

Agus ja juz wlasnie dzisiaj naszykowalam pudlo z fantami;), bedzie kilka drobiazgow do domu i swiatecznych a wiem tez, ze Dziewczyny szykuja pyszna nalewke w pieknie zdobionej butelczynie:wiggle:.Na pewno bedzie sporo fajnych fantow jak na poprzedniej aukcji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziekuje za zyczenia:hug:

Aniu super, chetnie dowiem sie jak Ci wycenia...;)

A u nas dzisiaj panowie zamontowali ogrodzenie i balkon, jutro elektronika i kosmetyka i bedzie git:wiggle:. Nam sie podoba;). Jutro ma przyjsc facet od kostki - przychodzi juz od poczatku pazdziernika...a dzis nie odbiera telefonu wiec nie wiadomo jak to bedzie...:sick:od jakiegos czasu probuje nas namowic, zebysmy zaczekali do wiosny bo juz pozno itd...jutro ma przyjsc i zrobic nam przynajmniej schody przy wejsciach do domu bo wedlug niego z reszta nie zdazy...chyba nie musze pisac jaka jestem wku....na dobrze, ze pistoletu nie mam...:p

no i wkurzona jestem na moje drzwi - zaglowek bo pomalowalam ale farba mi sie zwarzyla...kolejny dowod na to, ze nie ma drogi na skroty...kupilam farbe, ktora moze byc uzywana bez podkladu, no guzik prawda...teraz mam ta sama robote raz jeszcze - szlifowanie, malowanie...ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, no to nieźle cię pan urządził :mad:. Nienawidzę tego w fachowcach, mieliśmy taką sytuację z hydraulikiem w zeszłym roku, zwodził nas całą jesień aż wylądowaliśmy w ziemie bez kotłowni i ogrzewania, przez co cała zima z pracami w plecy.

Pozostaje mi trzymać kciuki żeby się jednak zjawił i zrobił tyle ile się da. Jedyna nadzieja w pogodzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka, my będziemy robić podjazd jeszcze w tym roku. Z nadzieją, że zdążymy :). Dopiero początek listopada.

tak ale my mamy dosc skomplikowane ulozenie i 260 metrow - potrzebuja na to minimum 2 tygodnie...gdyby przyszli zgodnie z umowa juz bysmy zdazyli zapomniec o tej kostce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale my mamy dosc skomplikowane ulozenie i 260 metrow - potrzebuja na to minimum 2 tygodnie...gdyby przyszli zgodnie z umowa juz bysmy zdazyli zapomniec o tej kostce...

 

No właśnie ... ciągle słyszy się o takich historiach i człowiek zupełnie nie jest w stanie się przed czymś takim zabezpieczyć wrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko jasne umowa pisemna fajna rzecz, tylko co potem? Masz ochotę "ciągać" się z fachowcami po sądach i czekać latami na... no własnie na co? W tym kraju takie sprawy ciągną się w nieskończoność, nawet jak się wywalczy odszkodowanie to zanim przyjdzie do windykacji już nie będzie z kogo ściągać (bo firma X przestanie istnieć, ogłosi upadłość albo coś w tym stylu)...

 

Ja mam umowę z moimi pseudo-fachmanami od łazienki i mogę sobie ją w ramki oprawić i na ścianie powiesić... Ehh...

 

Mam nadzieję, że jednak człowiek od Waszej kostki się pojawi i zrobi co ma zrobić. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...