Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podzielam opinię Emólka. Nie wiadomo na czym oko zawiesić. Czy na szafeczce czy na tym, co w środku. Ja co prawda nie przepadam za przecierkami, ale u Ciebie ta szafeczka wygląda ślicznie. No i kosz mnie zachwycił.

 

Anetko, my teraz przy okazji robienia placu, zrobiliśmy odwodnienie. Mamy studnię na deszczówkę. Był pomysł, żeby brać z niej wodę do podlewania, ale trzeba by było 1. odsuwać klapę, 2. wrzucić pompę zanurzeniową, 3. rozwijać kabel, żeby włączyć do kontaktu, bo przy studni nie ma, 4. rozwijać wąż. Taka pompa abisynka jest fajnym pomysłem i dodatkową ozdobą ogrodu. Myślałam o czymś takim, ale nie wiedziałam jak się ta pompa fachowo nazywa i nie wiedziałam, że takie jeszcze produkują. Spodziewałam się, że to tylko na starociach idzie kupić :) :oops: Mówiłam już o tym pomyśle ślubnemu. Westchnął głęboko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:Yokasty lekcja nie poszla w las, tez umiem wklejac takie multi cytaty, ciekawe czy za drugim razem tez sie uda:lol2:

anetko, patrzę tak na tę szafkę, patrzę i widzę (choć dziwnie to zabrzmi) że pachniemy tak samo :lol2:

taaaa...ja mam spory zapas pachnidel bo przestalam zupelnie uzywac od kiedy urodzila sie Marysia, czekam az podrosnie jeszcze troszke i zapachy przestana ja draznic...Aniu to nie sa moje ulubione ale tylko te byly na tyle plaskie zeby upchnac do tej szafki:lol2::lol2::lol2:

 

Nie wiem co fajniejsze, szafeczka czy zawartość.

 

A płyny do naczyń też miałaś, nie wiem który zapach kliknąć.

 

 

A soli w tym sklepie nie mają, a potrzebuję :(

 

Plyn mialam , nie pamietam ktory ale nie wart jak dla mnie zbyt wiele...:(zwykle plyny sa podobne a moze i lepsze. Sole sa rewelacyjne, po wieczornej kapieli jeszcze rano czuje zapach:)

 

Podzielam opinię Emólka. Nie wiadomo na czym oko zawiesić. Czy na szafeczce czy na tym, co w środku. Ja co prawda nie przepadam za przecierkami, ale u Ciebie ta szafeczka wygląda ślicznie. No i kosz mnie zachwycił.

 

Anetko, my teraz przy okazji robienia placu, zrobiliśmy odwodnienie. Mamy studnię na deszczówkę. Był pomysł, żeby brać z niej wodę do podlewania, ale trzeba by było 1. odsuwać klapę, 2. wrzucić pompę zanurzeniową, 3. rozwijać kabel, żeby włączyć do kontaktu, bo przy studni nie ma, 4. rozwijać wąż. Taka pompa abisynka jest fajnym pomysłem i dodatkową ozdobą ogrodu. Myślałam o czymś takim, ale nie wiedziałam jak się ta pompa fachowo nazywa i nie wiedziałam, że takie jeszcze produkują. Spodziewałam się, że to tylko na starociach idzie kupić :) :oops: Mówiłam już o tym pomyśle ślubnemu. Westchnął głęboko :)

Aniu ja ja chcialam zlikwidowac albo zrobic taka na postumencie obudowana ceglami ale wizja Meza tym razem wziela gore i jest tak jak On chcial. U nas prad jest doprowadzony ziemia, bedzie hydrofor albo jakas pompa i woda jest w garazu , zeby auto umyc. planuje jeszcze pod ta abisynka wypalic u znajomego artysty jakies naczynie z ceramiki nawiazujacej do elewacji ceglanej, niby wiem co to ma byc ale jeszcze obmyslam koncepcje. My dosc dlugo szukalismy studni bo te wspolczesne odlewy nie bardzo nam sie podobaly...ale czas nas gonil bo mielismy brukarzy i jest jaka jest , duzo bardziej wolalabym taka stara - moze kiedys trafie na nia to wymienimy:lol2:

 

Coś Ty Anetko, ja nadal się jeszcze urządzam...:hug:

to tak jak ja...dopoki nie zamieszkalismy to wszystko jakos szlo, teraz ciezko nawet obraz zawiesic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja...dopoki nie zamieszkalismy to wszystko jakos szlo, teraz ciezko nawet obraz zawiesic

Ooo to dokładnie jak u nas:lol2: Koszyczki prysznicowe SUPER, szkoda w mosiądzu pewnie nie ma...:( U mnie w łazience chrom nie pasuje, a w mosiądzu trudno coś znaleźć :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o kurs wklejania multicytatów.

 

Dozownik na mydło też zwrócił moją uwagę od razu, świetny jest, to ceramika?

 

Faktycznie cena kosmiczna, w No też tyle kosztują? Bo bardzo by mi się taki wieszany właśnie przydał, bo przy dzieciakach te ceramiczne mam wrażenie, że umywalkę zbiją.

 

Koszyczków gratuluję, zwłaszcza że masz tam co wkładać :)

Jak Ci sie skończą sole i będziesz ściągać z NO to daj znać chętnie się podepnę, albo napisz gdzie ich u nich szukać może znajomą poproszę to by mi na święta przywiozła.

 

Ostrzegam przed zakupami w sklepie do którego Anetka link wkleiła, napalona zamówiłam kilka rzeczy, zrobiłam przelew i po kilku godzinach dostałam od nich maila żeby się wstrzymać z przelewem bo muszą sprawdzić dostępność produktów :(

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ostatnio zastanawiałam czy uda wam się z kostką przed zimą, a tu taka miła niespodzianka:)

Przepiękna idealnie pasuję do domu. Szkoda Aneciu że tydzień wcześniej nie wkleiłaś tych koszyczków prysznicowych, bo ja kupiłam takie zwyklaki :bash:, a mogłam mieć takie czadowe:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Tfu tfu! oczywiście, że o koszyczki mi chodziło :) już poprawiam

cala seria to SMEDBO tyle, ze koszyki to seria spa a reszta air tutaj jest link http://www.hub30.com/zdjecia-produktu/171145,SMEDBO-Koszyk-wiszacy-25x9-5x6-cm-SPA-PK374 dokladnie widac mocowanie, wierci sie 2 dziurki w scianie i kluczykiem imbusowym przykreca mocowanie, gotowe:yes::)

 

już znam cenę, ten sklep w polsce sprzedaje produkty tej marki, ceny zajebiste:)

 

www.scandinavianliving.pl

no ceny malo przyjazne, ja dostalam od jednego z klientow na gwiazdke taka karte prezentowa, musialam tylko pojsc do sklepu i sobie cos wybrac , doplacilam i mam cala serie:lol2:bo niestety kaski na tej karcie wystarczylo tylko na 30% ale dobre i to:lol2:szkoda ze w tym roku nie bede juz miala takich bonusow:lol2:od 15 jestem bezrobotna :D:yes: chyba najwyzszy czas zaktualizowac CV i szukac jakiegos zajecia:yes::)

 

Ja też poproszę o kurs wklejania multicytatów.

 

Dozownik na mydło też zwrócił moją uwagę od razu, świetny jest, to ceramika?

 

Faktycznie cena kosmiczna, w No też tyle kosztują? Bo bardzo by mi się taki wieszany właśnie przydał, bo przy dzieciakach te ceramiczne mam wrażenie, że umywalkę zbiją.

 

Koszyczków gratuluję, zwłaszcza że masz tam co wkładać :)

Jak Ci sie skończą sole i będziesz ściągać z NO to daj znać chętnie się podepnę, albo napisz gdzie ich u nich szukać może znajomą poproszę to by mi na święta przywiozła.

 

Ostrzegam przed zakupami w sklepie do którego Anetka link wkleiła, napalona zamówiłam kilka rzeczy, zrobiłam przelew i po kilku godzinach dostałam od nich maila żeby się wstrzymać z przelewem bo muszą sprawdzić dostępność produktów :(

ooo ja wygooglowalam gdzie w Pl mozna kupic Durance i to wkleilam bo bez sensu chyba wam linki po norwesku wklejac...:cool:.

Vipp jest metalowy, w srodku ma plastikowe wkladki a pod spodem miekka gume...nie pamietam dokladnie cen ale tanie nie sa...ja przez kilka lat do nich wzdychalam...pokochalam je od pierwszego razu. :lol2:

ja durance kupowalam w No tutaj http://www.homeandcottage.no/ generalnie fajny sklep, maja tez House doctor i wiele innych ale w necie niewiele mozna zobaczyc...

Emolku cytaty... przy kazdym poscie ktory chcesz zacytowac na dole sa ikonki - odpowiedz, odpowiedz z cytatem, polec znajomemu i ten czwarty, zaznaczasz wlasnie ten ostatni - nieopisany - pojawia sie taka fajka i idziesz do kolejnego , ktory ma byc cytowany i kolejnego...przy ostatnim po zaznaczeniu klikasz dodatkowo odpowiedz z cytatem i gotowe, potem daje zaawansoeana edycja i uzupelniam swoimi odpowiedziami:yes::)

 

Tak się ostatnio zastanawiałam czy uda wam się z kostką przed zimą, a tu taka miła niespodzianka:)

Przepiękna idealnie pasuję do domu. Szkoda Aneciu że tydzień wcześniej nie wkleiłaś tych koszyczków prysznicowych, bo ja kupiłam takie zwyklaki :bash:, a mogłam mieć takie czadowe:eek:

no jeszcze nie wiadomo czy zdazymy...bo caly czas pod gore...kolejny raz okazalo sie ze papier wszystko przyjmie...koncepcja architektoniczna zrobiona przez projektantke Bruk betu jest do bani:bash: - wykonawca nam powiedzial, ze w zyciu nie da sie tego zrobic:bash:...zadzwonilam do szefa projektantow bruk betu i co... kolejny madry, po swoich przemysleniach stwierdzil, ze jak sie da krawezniki dookola to sie nie rozjedzie...tyle ze ja na wstepie zaznaczylam, ze bez obrzezy, bez kraweznikow, sama kostka... pani powinna wiedziec jak to zaprojektowac...ele jak sie ma niewiele ponad 20 lat i rok doswiadczenia w zawodzie to tak to wlasnie wyglada...:bash::bash::bash:wykonawcy - super ekipa nam sie trafila nawiasem mowiac, warto bylo na nich czekac:yes: ja jestem perfekcjonistka, bardzo drobiazgowa ale oni sa jeszcze lepsi ode mnie :lol2::lol2::lol2: a myslalam ze juz bardziej upierdliwym niz ja nie da sie byc :lol2:w kazdym razie w dzien klada co sie da a nocy ich szef mysli jak ukladac dalej i kazdego ranka mam mam kilka gotowych pomyslow do przemyslenia....:Dimprowizacja bo wiele rzeczy wychodzi w trakcie w sensie projektowym ale Pan ma ogromne doswiadczenie i mnostwo genialnych pomyslow:yes:

Kochana tydzien temu one sie wylegiwaly w najlepsze na strychu :cool:- od blisko 2 lat ...przy okazji Franiowej aukcji wylazlam na strych po jakies fanty no i je znalazlam:yes:gdyby nie aukcja ciekawe do kiedy by tam lezaly:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...