Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agus ale tam ceny nawet znosne, ja identyczna widzialam o 100al drozsza - we Wroclawiu

 

Anetko ja zrozumiałam, ze widziałaś za 100...:oops::lol2: a tu widzę za 149 są.... W tej sytuacji, to tu dobre ceny mają:yes::D

 

dziekuje w imieniu Dzieciakow, One chyba nam najlepiej w zyciu wyszly:lol2::lol2::lol2:

Na pewno nie tylko One, ale wyszły Wam na 6+:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na zdjęciach z dzieciństwa?

 

na przyklad moja Zu wygląda prawie identycznie jak ja jako dziecko - nawet małż miał problem z odróżnieniem:lol2: ale wszyscy, którzy znają mnie jako osobę dorosłą twierdzą, że Zu jest podobna to taty bo taka okrąglejsza jak on;)

 

zdjecia...niby mozna dopatrzec sie jakiegos podobienstwa do mnie ale takie oczywiste to nie jest. Nasze dzieciaki to mieszanka:lol2:

 

Anetko, jakie słodkości!!!!!!!!!!!

Mała ma taaaakie oczy (te rzęsy) już*kiedyś o tym mówiłam, ale nie mogę się*nie powtórzyć!

Śliczne dzieciaczki i takie blondaski słodkie. Do schrupania!

dziekuje :hug:

 

Anetko ja zrozumiałam, ze widziałaś za 100...:oops::lol2: a tu widzę za 149 są.... W tej sytuacji, to tu dobre ceny mają:yes::D

 

 

Na pewno nie tylko One, ale wyszły Wam na 6+:D:D

dziekowac, dziekowac:hug:

 

Anetko dzieciaczki kochane i takie słodkie...nic tylko całować :D

sypialnia bardzo klimatyczna i masz w niej tyle miejsca....piękna :) zdradzisz mi gdzei kupiłas te lampki które masz na tym cudnym lustrze/oknie ??

dziekuje Kasiu:hug:lampki jak wiekszosc przyjechaly z No...wiem, wiem nudne te moje odpowiedzi:lol2:

 

Słodziaki dwa,jak Ty się powstrzymujesz aby ich co chwilę nie całować???Ja moją Lenkę mogłabym na śmierć zacałować!!!

 

W oczach Iskierki można zatonąć,obłędne są.

Paula ja nawet nie probuje:lol2:caluje i obsciskiwuje kiedy tylko sie da:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się w pas w pięknych progach :). Podziwiam, czerpię inspiracje, chłonę dobrą energię i… powtórzę, to co napisałam via mail… Piękno wnętrz domowych odzwierciedla prawdziwe piękno i dobro wnętrza ich Właścicielki :). Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie, które już o tym dobrze wiedzą :), a te dziewczyny, które zaglądają cichutko szukając inspiracji zapewniam, że znajdą dużo więcej :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się w pas w pięknych progach :). Podziwiam, czerpię inspiracje, chłonę dobrą energię i… powtórzę, to co napisałam via mail… Piękno wnętrz domowych odzwierciedla prawdziwe piękno i dobro wnętrza ich Właścicielki :). Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie, które już o tym dobrze wiedzą :), a te dziewczyny, które zaglądają cichutko szukając inspiracji zapewniam, że znajdą dużo więcej :yes:

Witaj Julianna. Bardzo sie ciesze z Twoich odwiedzin:yes::D, rozgosc sie prosze:hug:. dziekuje Ci bardzo :hug:

 

Mnie nie działał internet więc też nie zdążyłam na zdjęcia, nie wygrałam aukcji ale dzięki Tobie Anetko mogłam brać w niej udział i za to Ci dziękuję. A przy zdjęciu Frania też się wzruszyłam.

:hug:

 

Ja też nie załapałam się na fotki, ale mam pomysł - jeśli nie chcesz na stałe wrzucać fotek, które są ogólnodostępne, to może jakiś albumik z hasełkiem dla "wybrańców" ;) ?

nie bedzie dodatkowego albumu, ja i tak przeginam czasowo z netem wiec nie bede brnac dalej...:hug:

 

Forumowa cioteczka też ściska :yes: słodziaki

:hug:

 

Anetko tak myślałam ;) mam już pomysł na stoper ;) mam nadzieję, ze się spodoba :)

no to Kasiu czekam na info od Ciebie w tej sprawie:yes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny musze sie Wam do czegos przyznac...:sick:sciagnelam wczoraj ze strychu wszystkie swiateczne ozdoby...wiem, wiem nienormalna jestem...:lol2::lol2::lol2:kurde nie wiedzialam, ze mam ich az tyle, caly kat w sypialni zawalony:jawdrop:, musze zrobic selekcje ...:yes:najchetniej juz bym wszystko porozkladala mimo tego, ze aura bardziej wczesno jesienna niz zimowa...:lol2:

kurde jest listopad a ja o swiatecznym wystroju marze...

apropo czy ktoras z Was natknela sie gdzies na wiadro - metalowe - biale, takie jak kiedys uzywaly nasze Babcie - takie z druciano - drewnina raczka? wiecie co mam na mysli, prawda? potrzebuje takiego , przynajmniej jednego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny musze sie Wam do czegos przyznac...:sick:sciagnelam wczoraj ze strychu wszystkie swiateczne ozdoby...wiem, wiem nienormalna jestem...:lol2::lol2::lol2:kurde nie wiedzialam, ze mam ich az tyle, caly kat w sypialni zawalony:jawdrop:, musze zrobic selekcje ...:yes:najchetniej juz bym wszystko porozkladala mimo tego, ze aura bardziej wczesno jesienna niz zimowa...:lol2:

kurde jest listopad a ja o swiatecznym wystroju marze...

apropo czy ktoras z Was natknela sie gdzies na wiadro - metalowe - biale, takie jak kiedys uzywaly nasze Babcie - takie z druciano - drewnina raczka? wiecie co mam na mysli, prawda? potrzebuje takiego , przynajmniej jednego...

 

Witam, Olkusz ma takie wiaderka... http://www.naczynia.olkusz.pl/index.php?products=product&prod_id=240

 

Aneto,

Podglądam Twój dziennik od dawna i podziwiam... w końcu się odezwałam, może pomogłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...