Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Anetko, masz tak przytulnie, ciepło w domu…a drzewko oryginalne i ozdóbki na nim też :yes::D

Matko, co to za nagroda dla dziecka… to smutne :(…chociaż w dzisiejszych czasach to chyba mało jest takich dzieci, które nie ucieszyłyby się z takiego prezentu niestety, ale to w dużej mierze także wina rodziców, którzy wolą „mieć dziecko z głowy” i taką formę spędzania wolnego czasu preferują i wpajają dziecku :(

Anetko piszesz, że Okruszek „tylko był”…dla niego to było z pewnością emocjonujące i ważne wydarzenie (to z tych emocji nie wydobył z siebie głosu :)) a Ciebie mamusiu duma rozpierała i uśmiech nie znikał z twarzy, co ??? :D:D:D

Wspólne tworzenie pozostaje w pamięci dziecka na zawsze…czy to jest majsterkowanie, rysowanie, pieczenie…nie ma znaczenia…ważne, że razem z mamą czy tatą :yes::yes::yes:

Moi chłopcy do rysowania czy robótek nie specjalnie się garną, chociaż mama- nauczyciel plastyki. Za to poszli w stronę muzyki…mój 8- latek gra już piąty rok…pierwszą rzeczą, którą robi jak wstanie ( a wstaje najpóźniej o 6-tej rano o zgrozo !) to zasiada do pianina… to wspaniałe, ale okupione ciężką, systematyczną pracą…Aaaaaaaa i akurat to możemy robić razem :D ...i wtedy czasu na komputer niewiele pozostaje :lol2: No i wszelakie gotowanie też ich pociąga :yes::D

Anetko cudne, śliczne te Twoje dekoracje !!! Super, że z kostką się udało :wave:

Edytowane przez Leia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko :), ślicznie dziękuję za przesyłkę. Właśnie wróciłam z pracy, otworzyłam kopertę i oniemiałam... Serduszka są zachwycające :). Pamiętaj proszę o naszej umowie i prześlij namiary bym mogła przesłać należność za przesyłkę :).

Mini garderoba zimowa w charakterze ozdób rozczulająca :). Ach udziela się już ten piękny, radosny nastrój świątecznego oczekiwania.

Cieszę się razem z Tobą z postępów przed domem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko przepięknie urządziłaś swój domek. Podglądam twój watek od dłuższego czasu. My wraz z mężem kończymy dopiero stan surowy zamknięty naszego domu. Twój dom, Kasi, betib stał się dla mnie inspiracją , dzi3ki wam wiem jak urządzę swój. mam nadzieje , ze nie będziesz mi miała za źle jeśli zapytam gdzie można kupić takie mebelki jak ma twoja pociecha? Pozdrawiam Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko :), ślicznie dziękuję za przesyłkę. Właśnie wróciłam z pracy, otworzyłam kopertę i oniemiałam... Serduszka są zachwycające :). Pamiętaj proszę o naszej umowie i prześlij namiary bym mogła przesłać należność za przesyłkę :).

Mini garderoba zimowa w charakterze ozdób rozczulająca :). Ach udziela się już ten piękny, radosny nastrój świątecznego oczekiwania.

Cieszę się razem z Tobą z postępów przed domem :).

 

no! u mnie też wisisz z odpowiedzią na priv odnośnie nr konta:mad::bye:

DZiewczynki pamietam, pamietam...chcialabym wszystko porozsylac a potem zajac sie reszta...zaczekacie jeszcze troszke?

 

Anetko przepięknie urządziłaś swój domek. Podglądam twój watek od dłuższego czasu. My wraz z mężem kończymy dopiero stan surowy zamknięty naszego domu. Twój dom, Kasi, betib stał się dla mnie inspiracją , dzi3ki wam wiem jak urządzę swój. mam nadzieje , ze nie będziesz mi miała za źle jeśli zapytam gdzie można kupić takie mebelki jak ma twoja pociecha? Pozdrawiam Kasia

Kasiu nie wiem o ktorych meblach Piszesz, bo mamy 2 pokoje dzieciece...:confused:

 

o, i kolejne piękne ozdoby świąteczne:wiggle: ojjj, klimatycznie już robi się na forum... czas wziać sie do roboty;)

 

A co to za wiadra? na co one? Super są:wiggle:

Madzia wywod wiadrowy byl na poprzedniej stronie:lol2::lol2::lol2: wiadra beda sluzyly za donice:p

 

A mi się podoba misa na mandarynki w ludziki, skąd toto?

Tofeeczku to Alessi

 

Cieszę się, że wróciłaś :) Dom jest piękny!

dziekuje:hug:

 

Anetko, masz tak przytulnie, ciepło w domu…a drzewko oryginalne i ozdóbki na nim też :yes::D

Matko, co to za nagroda dla dziecka… to smutne :(…chociaż w dzisiejszych czasach to chyba mało jest takich dzieci, które nie ucieszyłyby się z takiego prezentu niestety, ale to w dużej mierze także wina rodziców, którzy wolą „mieć dziecko z głowy” i taką formę spędzania wolnego czasu preferują i wpajają dziecku :(

Anetko piszesz, że Okruszek „tylko był”…dla niego to było z pewnością emocjonujące i ważne wydarzenie (to z tych emocji nie wydobył z siebie głosu :)) a Ciebie mamusiu duma rozpierała i uśmiech nie znikał z twarzy, co ??? :D:D:D

Wspólne tworzenie pozostaje w pamięci dziecka na zawsze…czy to jest majsterkowanie, rysowanie, pieczenie…nie ma znaczenia…ważne, że razem z mamą czy tatą :yes::yes::yes:

Moi chłopcy do rysowania czy robótek nie specjalnie się garną, chociaż mama- nauczyciel plastyki. Za to poszli w stronę muzyki…mój 8- latek gra już piąty rok…pierwszą rzeczą, którą robi jak wstanie ( a wstaje najpóźniej o 6-tej rano o zgrozo !) to zasiada do pianina… to wspaniałe, ale okupione ciężką, systematyczną pracą…Aaaaaaaa i akurat to możemy robić razem :D ...i wtedy czasu na komputer niewiele pozostaje :lol2: No i wszelakie gotowanie też ich pociąga :yes::D

Anetko cudne, śliczne te Twoje dekoracje !!! Super, że z kostką się udało :wave:

Nasz Okruszek powinien miec na drugie imie NIE...co ja pisze On powinien nazywac sie Nie...niemal wszystko robi na przekor...jakby zlosliwie - bo trudno mowic o zlosliwosci u takiego malucha...ta cecha wyksztalca sie jednak nieco pozniej...w kazdym razie nasz Okruszek to ma charakterek, ktory moja cierpliwosc wystawia na ogromne proby...:mad:

My nie mamy telewizji. Łukaszek oglada bajki co najwyzej 30 minut dziennie ale nie codziennie...lubi rysowac i malowac...ale po swojemu...na nic tlumaczenia , ze kolorowanka to nie wycinanka i ze trzeba wypelnic kolorem pola w liniach...no ale co ja bede Wam pisac...na pewno Wszystkie wiecie co probuje powiedziec...czesto zdarza mu sie malowac czarna kredka - jego ulubiona i nieraz mowi sam do siebie "no to zmiana koloru, idzie druga czarna...":lol2:

Kostka skonczona:wiggle::wiggle::wiggle: , jestesmy mega zadowoleni :wiggle:ale zdjec publicznie wstawionych nie bedzie. :no:

Zainteresowanym przesle na maila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczynki pamietam, pamietam...chcialabym wszystko porozsylac a potem zajac sie reszta...zaczekacie jeszcze troszke?

Jasne Anetko, jasne :).

 

Nasz Okruszek powinien miec na drugie imie NIE...co ja pisze On powinien nazywac sie Nie...niemal wszystko robi na przekor...jakby zlosliwie - bo trudno mowic o zlosliwosci u takiego malucha...ta cecha wyksztalca sie jednak nieco pozniej...w kazdym razie nasz Okruszek to ma charakterek, ktory moja cierpliwosc wystawia na ogromne proby...:mad:

My nie mamy telewizji. Łukaszek oglada bajki co najwyzej 30 minut dziennie ale nie codziennie...lubi rysowac i malowac...ale po swojemu...na nic tlumaczenia , ze kolorowanka to nie wycinanka i ze trzeba wypelnic kolorem pola w liniach...no ale co ja bede Wam pisac...na pewno Wszystkie wiecie co probuje powiedziec...czesto zdarza mu sie malowac czarna kredka - jego ulubiona i nieraz mowi sam do siebie "no to zmiana koloru, idzie druga czarna...":lol2:

 

A to dobre :D i na szczęście normalne. Każdy z nas podobnie kreował swoją tożsamość manifestując niezależność określaną magicznym hasłem NIE ;). Proces ten może co prawda wyprowadzać z równowagi, ale sporo nas uczy... cierpliwości i pokory, a przede wszystkim szacunku dla potrzeb naszych Maluszków ;).

Gdy czytam Wasze słowa, wiem, że jesteście najfajniejszymi Mamami. Dzielne, dobre, z poczuciem humoru i dystansu do siebie, a do tego twórcze i kreatywne :). Przyznam się szczerze, że zaglądając na FM nie spodziewałam się kompletnie tego, że można tu spotkać tyle fantastycznych osób, które poza tematem cegły, wylewki, rekuperacji i elewacji rozmawiają też po prostu o życiu i potrafią tak pięknie zarażać nie tylko stylem swoich domowych widoków, ale również swoją postawą, sposobem myślenia i pomysłami :). To jest dla mnie szczególne cenne :). Przepraszam Anetko za te prywatne przemyślenia, ale powstrzymać się nie mogłam. Wiem, że podobnych miejsc na FM jest więcej, ale Dziewczyny z tych wątków z pewnością zaglądają do Ciebie, więc po prostu pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i dziękuję, że jesteście takie... niezwykłe choć paradoksalnie... normalne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianno u mnie moze pisac kazdy i o wszystkim wiec prosze nie krepuj sie...cenzury nie bedzie:hug:

no mylilby sie ten, kto sadzi ze tutaj tylko o budowaniu, urzadzaniu...:lol2:paradoksalnie to tylko niewielka czesc, reszta...samo zycie...:lol2::lol2::lol2:dla mnie to forum to taki wentyl...ja po powrocie do Pl cierpie niemilosiernie na brak kontaktow...a tutaj mozna sobie popisac niemal o wszystkim i zawsze otrzymac wirtualne i nie tylko wsparcie.:wiggle::wiggle::wiggle:

 

Aniu na priv sie nie da, Musisz wyslac adres mailowy a abisynka jeszcze nie zmontowana:no:...gorna czesc wciaz w garazu:lol2:, nawet nie wiem czy moj Maz bedzie to skladal czy tez nie...dzis Go zapytam.

 

Pokaze jeszcze nasz adwentowy kalendzarz, a wlasciwie Okruszka - nie wiem czy bedzie wisial do Swiat bo prob sabotazowych bylo juz kilka, lacznie z przysowaniem krzesla...mam nadzieje, ze Mlody nie wyrwie kalendarza razem z kratka kominkowa...:lol2:

 

http://img41.imageshack.us/img41/2849/img2413fz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img838.imageshack.us/img838/6396/img2428u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

u nas padaaaaa...huraaaa...pierwszy raz od konca sierpnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciepło,

mam problem z wysłaniem do CIebie wiadomości na priv więc ODWAŻYŁAM sie na forum :)

ja a propos AUKCJI

 

jestem pod ogromnym ogromnym - a nawet bardziej - oooooooogromnym !!!!! wrażeniem tego co robicie wspólnie!!!

 

przelane pieniążki

potwierdzenie wysłane do Agnieszki

tylko nie wiem co z kosztami przesyłki??

nie chce obarczać - przy tej ilości sprzedanych przedmiotów

proszę o numer konta

 

pozdrawiam bardzo bardzo gorąco

 

p.s. tak sobie tu cichutko siedzę - ale duchowo jestem w Twoim domu regularnie, zyję problemami, cieszę się radościami - jak się odważę ciut bardziej - to do zobaczenia na forum :) pięknie tam u Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki skrzynka wyczyszczona - przepraszam za utrudnienia...:hug:

Kochane moje pisalam juz wyzej - chcialabym wszystko wyslac a potem reszta, dobrze?:rolleyes:

Xykasia witaj oficjalnie, rozgosc sie prosze:welcome:

Betib dziekuje za zaproszenie ale poki co moje dekoracje na konkurs sie nie nadaja:no::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny kalendarz zrobil Okruszek :)

Chcialam sie oficjalnie przywitac Anetko w Waszym watku :)

Z Twoich wiadomosci "czuc" niesamowite cieplo.... musisz byc naprawde wyjatkowa Osoba :)

Buziaki dla Ciebie, Okruszka i Iskierki :)

Z radoscia bede Waszym gosciem jak pozwolisz :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...