Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ciesze się, że na jednym ze zdjęć na poprzedniej stronie widać troche nową kostkę, czekałam długo, aż pokażesz to dzieło w pełnej krasie, podobała mi sie jej faktura i kolor, ale sie przeliczyłam, dziwne to doprawdy, że zakładasz wątek, chwalisz sie pierdułkami typu wiadro, a nie chcesz pokazac tak waznego elementu, czuje sie rozczarowana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko,

uwielbiam Twoje najróżniejsze, w dużej ilości zgromadzone, przecudne KLAMOTY - wszelkie dekoracje, świeczniki, poduchy, wisielce!

(no, miałam na myśli te wszelkie wiszące dekoracje, jakby się ktoś nie domyślił:lol2:)

Sharlotko:hug:

 

Aneta, piękne wnętrza stworzyłaś! Brawo!

 

Czy mogę Cię poprosić o podanie modeli AGD w kuchni? Płyta, piekarnik, okap... a zlewozmywak też ;) Widzę Gorenje...

Jesteś z nich zadowolona?

Dziekuje bardzo:)Jestem mega zadowolona ze swojej kuchni - jej jedyny mankament, o ktorym juz pisalam kiedys to to, ze jest za duza:lol2:plyta, piekarnik i panel to faktycznie Gorenje Ora Ito White, okap Faber mirrow a zlewozmywak to VB subway.

Anetko nastrój świąteczny wprowadzony w pełni. Coraz piękniej! :D

Nemi mam jeszcze kilka pomyslow ale z czasem ciezko:lol2:

 

Ślicznie, jestem Twoją wielką fanką, bo masz takie naturalne, ciepłe wnętrza. Takie normalne, gdzie człowiek nie bałby się bawić z dziećmi czy rozwalić na kanapie, a przy tym piękne. Dekoracje - mhhmmmmm. A ikona jak pięknie wygląda na tle szarej ściany!

Maszenko dziekuje bardzo:hug: i ciesze sie z Twych slow bo nasz dom jest generalnie dla naszych dzieciakow...staralismy sie aby bylo funkconalnie ale przede wszystkim wygodniei bezpiecznie dla naszych Szkrabow...nie mam pokoju goscinnego (gosci bede lokowac w gabinecie ) ale za to jest ogromna bawialnia, ktora jest dla mnie wybawieniem :lol2:

Anetko, śliczne gadżety!:wiggle:Podusia fajna i pięęęękne świeczniki:o

Wnętrza macie już bardzo świąteczne:rolleyes:

Aga dziekuje:hug:Dzis przyszedl Kochana material na fotel:wiggle:, mial byc wczesniej ale Pani zapomniala o moim zamowieniu...jutro maz zawiezie do tapicera ...nie moge sie doczekac tego fotela, tym bardziej , ze to bedzie jedyny mebel w naszym domu w mocniejszej tonacji...no zobaczymy jak bedzie gotowy:lol2:

 

Jakże jestem szczęśliwa, że i ja stałam się posiadaczką takiego pięknego serduszka :). Mogę stworzyć choć namiastkę tego, czym zachwycam się u Ciebie :).

dziekuje, dziekuje:hug: i ciesze sie ze serduszko Ci przypadlo do gustu:hug:

 

A podusia skąd Anetko? Jakby mi było mało:rolleyes:

 

Świeczniki przepiękne! całą resztę duperelek też bym przygarnęła:lol2:

Martus stad

http://www.lamabutikk.com/product_info.php?cPath=17&products_id=1063 wiem, ze pewnie macie juz dosc tych norweskich linkow wklejanych przeze mnie :lol2:Powiem Ci ze ja mam ogromna ilosc poszewek na poduszki, nazbieralo sie tego bardzo duzo, musze kupic poduszki bo poki co mam tylko 14:lol2: i bede mogla wtedy szalec :lol2:

Witaj! Ciesze się, że na jednym ze zdjęć na poprzedniej stronie widać troche nową kostkę, czekałam długo, aż pokażesz to dzieło w pełnej krasie, podobała mi sie jej faktura i kolor, ale sie przeliczyłam, dziwne to doprawdy, że zakładasz wątek, chwalisz sie pierdułkami typu wiadro, a nie chcesz pokazac tak waznego elementu, czuje sie rozczarowana...

Przykro mi, ze Cie rozczarowalam ale Gdybys uwaznie czytala moje wczesniejsze wpisy , Wiedzialabys ze swoim zainteresowanym tematem kostki Znajomym zaproponowalam przeslanie zdjec na maila:yes:. Mimo tego iz jest to publiczne forum, a moze przede wszystkim dlatego uwazam, ze mam prawo do odrobiny prywatnosci;)

 

Anetko przepiękne świeczniki!!! I super pomysł na to podwieszenie dekoracji pod lampę - zgapię chyba ;)

Pysiaczku dziekuje:hug:, Zgapiaj do woli:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ciesze się, że na jednym ze zdjęć na poprzedniej stronie widać troche nową kostkę, czekałam długo, aż pokażesz to dzieło w pełnej krasie, podobała mi sie jej faktura i kolor, ale sie przeliczyłam, dziwne to doprawdy, że zakładasz wątek, chwalisz sie pierdułkami typu wiadro, a nie chcesz pokazac tak waznego elementu, czuje sie rozczarowana...

 

Bardzo wielu forumowiczów nie chce pokazywać domów z zew ze względów bezpieczeństwa ... dziwi mnie doprawdy że ktoś tego nie rozumie :sick: i jeszcze wygłasza to z taką pretensją w tonie :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga dziekuje:hug:Dzis przyszedl Kochana material na fotel:wiggle:, mial byc wczesniej ale Pani zapomniala o moim zamowieniu...jutro maz zawiezie do tapicera ...nie moge sie doczekac tego fotela, tym bardziej , ze to bedzie jedyny mebel w naszym domu w mocniejszej tonacji...no zobaczymy jak bedzie gotowy:lol2:

To ja już przebieram nóżkami Anetko:lol2: Jestem pewna, że będzie piękny i wpisze się w Wasze wnetrza:wiggle:

Dobrze, ze Pani przypomniała sobie o Was...:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już przebieram nóżkami Anetko:lol2: Jestem pewna, że będzie piękny i wpisze się w Wasze wnetrza:wiggle:

Dobrze, ze Pani przypomniała sobie o Was...:mad:

Sama sie Pani przedwczoraj przypomnialam bo material mial byc w zeszlym tygodniu a fotel od przeszlo 2 tygodni u tapicera czeka i gdyby pan sie nam nie przypomnial, ze ma nasz fotel to pewnie jeszcze by to trwalo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mialam bardzo pracowity i dlugi dzien...troche mnie nosilo wiec nie moglam przy komputerze usiedziec wiec...wzielam sie za drzwi - zaglowek...no i sa gotowe:wiggle:, co wiecej wisza i nawet juz lampki moj kochany Maz zamontowal :wiggle:...bardzo jestem zadowolona z efektu...wiem, wiem...foty....beda jutro...Maz po tym jak wykonal genialna robote szybciutko sie polozyl wiec musicie zaczekac do jutra i uwierzyc mi na slowo, ze sypialnia zaczyna "wygladac":lol2:

Bylam tez w moim skladziku - czyli na strychu..:p.Marjelka miala mi pomoc w rozpakowywaniu ale jakos sie ociaga bardzo wiec wzielam sie za to sama no i moge powiedziec , ze jestesmy rozpakowani...:lol2:niestety nie obylo sie bez przykrych niespodzinek bo okazalo sie , ze nie wszystko do nas dojechalo...jest mi podwojnie przykro bo najzwyczajniej w swiecie zal mi tych rzeczy, ktore zaginely, choc to tylko przedmioty no i kolejny powod - caly nasz "dobytek" przewozili nasi znajomi...:sick:niestety nie jestem na dzien dzisiejszy w stanie okreslic strat ale wiem na pewno, ze nie mam 2 ogromnych poduch dla Marysi w rozowa kratke Vichy, latarenki przed dom, skorzanego kosza na drewno, pledu swiatecznego...no coz...jakos przezyje ale smutno mi troszke... i mam przez cale popoludnie myslenice...dzwonilam nawet do tych ludzi czy przypadkiem cos im sie nie zawieruszylo bo nie wszystko do nas dotarlo ale nie...:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, że się udało zrobić drzwi-zagłówek:wave::wave:

Czekamy na foty koniecznie:popcorn::popcorn:

Anetko, strasznie mi przykro z powodu zaginięcia aż tylu rzeczy...:hug::jawdrop::jawdrop: Jak to się mogło stać? I to w dodatku przewozili znajomi?:mad::mad: Powinnaś je im wydawać robiąc ścisłą ewidencję... Wiem , wiem mądry Polak po szkodzie...

W głowie mi się to nie mieści:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga mi do glowy nie przyszlo , ze cokolwiek moze nie dojechac...gdybym miala taka wizje to tak jak piszesz ...ewidencja...no trudno ...tak jak pisalam - najbardziej jest mi przykro, ze taki fakt ma miejsce... a zaginione przedmioty...rzecz nabyta ale tez mi ich zal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...