Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale co komu przeszkadza wklejone zdjęcie wiadra ja się pytam ?? ;) Anetko bardzo przykra sytuacja ...mnie strasznie frustruje, kiedy zawodzę się na ludziach ...może przez moją dziecinną naiwność, że każdy jest dobry ...też zwróciłam uwagę na ikonę ...ślicznie to wygląda ... jak również świąteczne dodatki ...czekam na zdjęcia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo:)Jestem mega zadowolona ze swojej kuchni - jej jedyny mankament, o ktorym juz pisalam kiedys to to, ze jest za duza:lol2:plyta, piekarnik i panel to faktycznie Gorenje Ora Ito White, okap Faber mirrow a zlewozmywak to VB subway.

 

Dlatego cieszę się, że moja będzie jednak mniejsza, bo w mieszkaniu. Za to wszystko pod ręką, z półobrotu ;)

 

Serdeczne dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja to zbyt ufna w stosunku do ludzi bywam i wychodze z zalozenia, ze ludzie generalnie sa dobrzy, uczciwi ...nie raz sie zawiodlam ale...;)

Sprawa dosc zlozona bo jak wiecie ja kupowalam roznosci do domu przez lata...to co mam nie przyjechalo za jednym razem. Poprostu jak juz mi sie uzbieralo troche to podawalam do Pl...my nadawalismy to w Oslo a nasi Rodzice odbierali w Pl i lokowali na strychu w domu badz w garazu...nie przyszlo mi do glowy a i pewnie nie chcialabym ich obarczac, zeby to rozpakowywac, sprawdzac, zapakowywac spowrotem bo jakos do czasu zamieszkania to musialo byc zabezpieczone...tak wiec gromadzily sie nasze dobra wlasnie w ten sposob...

Czerwona lampka zapalila mi sie w czerwcu:yes:, nie moglam zlokalizowac mojej obdrapanej lawki...Pamietacie ja jeszcze - moje cacuszko od ktorego zaczela sie wielka milosc do obdrapancow...w kazdym razie przed zeszlorocznym Bozym Narodzeniem lawka i wspomniane zaginione przedmioty mialy jechac do Pl, wraz z innymi rzecz jasna...no i nie wszystko dojechalo...:bash: jak zamieszkalismy w nowym domu zaczelismy przeszukiwac dom i garaz w poszukiwaniu lawki - nie znalezlismy...telefon do znajomych z pytaniem czy cos im wiadomo? i owszem okazalo sie , ze stoi u nich w Oslo przed domem - "taka obdrapana i stara , ze nic jej juz nie zaszkodzi wiec nawet jej nie wlozyli do garazu", oczywiscie o fakcie, ze im sie nie zmiescila do samochodu tez nas nie poinformowali...byc moze gdybysmy sie nie upomnieli stalaby u nich w najlepsze do dzis...:jawdrop:lawka od 2 tygodni zaledwie stoi u mnie w wiatrolapie, na szczescie udalo sie ja odzyskac...podejscia tych ludzi do powierzonych przedmiotow komentowac nie bede bo slow mi brak i mozna by napisac niezla rozprawke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko nie ma co się zrażać - ludzie generalnie są ok, ale raz na jakiś czas trafi się ktoś nieco oderwany od rzeczywistości. Najważniejsze że ławka jest już z Wami.

 

A tak jeszcze pozostając w temacie "skarbów" - kilka lat temu moi dziadkowie budowali sobie dom letniskowy. Aby to uczynić należało wyburzyć starą chałpkę po ich rodzicach (czyli moich pradziadkach). W związku z czym najpierw chatkę opróźnili z wszystkiego co w niej było, a następnie wyburzyli. I do tej pory wszystko jest ok. Niestety - rzeczy wyniesione z wyburzanego domu po prostu spalili - takie piękne stare szafy gdańskie, dębowe łóżka, bieliźniarka, stół, krzesła, etc wszystko w naprawdę dobrym stanie zostało porąbane i spalone. Jak mój ojciec ich zapytał, czy upadli na głowę, żeby to zniszczyć to powiedzieli, że przecież to takie stare było. :mad::mad::mad: Do nowego domku letniskowego wstawili meble w stylu "późny Gierek, wczesny Tito" - te kurcze nie były stare, były śliczne, takie porządne, z Kalwarii... :mad: :mad: :mad:

 

Sorry za prywatę u Ciebie, ale temat ławeczki mi o tym przypomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wyzalilam sie...

 

teraz czas na obiecane zdjecia

 

http://img526.imageshack.us/img526/6537/img2451j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img32.imageshack.us/img32/3572/img2450n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img194.imageshack.us/img194/8535/img2449ri.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img820.imageshack.us/img820/3456/img2445nb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

teraz biore sie za poszukiwanie reszty...toaletki ew stolika i nakaslikow...macie jakies propozycje, sygestie? zastanawiam sie czy brnac w bialy, obdrapany czy tez moze pojsc w inny kolor np ciemno brazowy jak opalana sciana w sypialni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dobrze że siedziałam bo podłogę bym zaliczyła z wrażenia, pięęęknie . To z boku to okienko jest? Szafeczki bym dała ciemne proste też surowe , białe będą wg mnie za mdłe już z łóżkiem. Zwłaszcza że masz ciemną ścianę. Ale bądźmy szczerzy cokolwiek nie zrobisz i tak będzie pięknie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie moge! jej...

nie moge sie oderwac od fotek sypialni i wiatrolapu... moze jak sie tak napatrze to i u mnie sie takie zwizualizuja?

Oj, jak bym marzyla... moze Dzieciatko poprosze, nie musi byc na raz... na cos takiego to ja poczekam...

Aneta - gratuluje! gustu, wyobrazni, wytrwalosci...

pozdrawiam,

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaszalałaś ciotka :) :) :)

 

jest f-a-n-t-a-s-t-y-c-z-n-i-e ...ja też stawiam na ciemne drewno ...sama popatrz jak fajnie wyglądają te krzesła po bokach łóżka :)

 

znowu musiała zamknąć oczy na zdjęcie ławeczki ...jak dziś pamiętam zdjęcie z Okruszkiem na niej :) oj Ty mnie lepiej do siebie nie zapraszaj, a przynajmniej nie zostawiaj samej w pobliżu ławeczki ...uprzedzam z góry ;)

Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękne elementy wyposażenia wnętrz pokazujesz :-) Odwiedzam Cię od pewnego czasu, ale dopiero teraz witam się, dziękując za tak wiele pięknych inspiracji :) Przyglądam się narzucie i dumam, czy to ręczna robota? Jest śliczna. Wprowadza do sypialni niesamowity klimat. Zresztą nie będę odkrywcza, jeśli powiem, że wszystko co prezentujesz jest wysmakowane i pięknie z pomieszczeniami harmonizuje. Pozdrawiam. Elżbieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, pięknie, ta ławka bardzo mi się podoba :yes: A historię z nią związaną pozwolisz, że opiszę jednym, cytowanym (z mojego szwagra ;)) zdaniem: "Jeśli ktoś ma miękkie serce, to musi mieć twardą du...".

 

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, to rodzaj "dobrej rady", którą zawsze od niego dostaję, bo ja też z tych, którzy do ludzi podchodzą z pełnym zaufaniem, za co niejedokrotnie zostałam kopnięta w cztery litery... Prawda jest taka - o czym przekonuję się całe moje dorosłe życie - że jak człowiek jest za dobry i za miękki, to zawsze znajdzie się ktoś, kto to wykorzysta. Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...