Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko mowę mi odjęło:jawdrop::jawdrop:P I Ę K N I E wyszedł ten zagłówek. Ja uwielbiam drewniane zagłówki, mieliśmy bardzo podobny w starym mieszkaniu, tylko zrobiony przez stolarza za grubą kasę:sick:

Ławeczka jest równie cudna, chętnie zaadoptowałbym ją do wiatrołapu lub na tarasik:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko,

Trudno nadążyć za tempem Twojego wątku :). Smutne gdy zawodzą nas ludzie, którym ufamy. Wiem, że to bardziej boli niż strata przedmiotów. Wierzę, że się jeszcze odnajdą. Przy historii z ławeczką opadły mi ręce... jak dobrze, że jest już na swoim miejscu i cieszy nas nie mniej niż Ciebie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziękuję bardzo:hug:...mnie się efekt też podoba ale do finału jeszcze kawałek...;)

 

no zaszalałaś ciotka :) :) :)

 

jest f-a-n-t-a-s-t-y-c-z-n-i-e ...ja też stawiam na ciemne drewno ...sama popatrz jak fajnie wyglądają te krzesła po bokach łóżka :)

 

znowu musiała zamknąć oczy na zdjęcie ławeczki ...jak dziś pamiętam zdjęcie z Okruszkiem na niej :) oj Ty mnie lepiej do siebie nie zapraszaj, a przynajmniej nie zostawiaj samej w pobliżu ławeczki ...uprzedzam z góry ;)

dobrą Masz pamięć bo faktycznie jak pokazywałam ja kiedyś to z Okruszkiem na niej własnie:yes:. Zaryzykuję i podtrzymuję zaproszenie. Jak Przyjedziesz z Chłopakami to ławki już nie zmieścisz:P:hug:

Ławeczkę widzę pierwszy raz ale ... jezu rozumiem Twoją miłość doskonale. A co to za poduchy ?? Zaje...e to wyglada :)

Mirela poduchy są z InHouse:)

 

Bardzo piękne elementy wyposażenia wnętrz pokazujesz :-) Odwiedzam Cię od pewnego czasu, ale dopiero teraz witam się, dziękując za tak wiele pięknych inspiracji :) Przyglądam się narzucie i dumam, czy to ręczna robota? Jest śliczna. Wprowadza do sypialni niesamowity klimat. Zresztą nie będę odkrywcza, jeśli powiem, że wszystko co prezentujesz jest wysmakowane i pięknie z pomieszczeniami harmonizuje. Pozdrawiam. Elżbieta

Witaj Elu :welcome:Bardzo Ci dziękuję ;)narzuta jest robiona ręcznie:yes::)

 

Anetko, pięknie, ta ławka bardzo mi się podoba :yes: A historię z nią związaną pozwolisz, że opiszę jednym, cytowanym (z mojego szwagra ;)) zdaniem: "Jeśli ktoś ma miękkie serce, to musi mieć twardą du...".

 

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, to rodzaj "dobrej rady", którą zawsze od niego dostaję, bo ja też z tych, którzy do ludzi podchodzą z pełnym zaufaniem, za co niejedokrotnie zostałam kopnięta w cztery litery... Prawda jest taka - o czym przekonuję się całe moje dorosłe życie - że jak człowiek jest za dobry i za miękki, to zawsze znajdzie się ktoś, kto to wykorzysta. Niestety :(

Ilona no ja to mam już dośc twardą du... :lol2:ale kiepsko u mnie z wyciąganiem wniosków chociażby z własnych doświadczeń;)

 

Anetko pieknie u Ciebie! Zagłówek jest przepiekny!!!!!! no wogole co tu duzo pisac spalam sie z zazdrosci :sick: tym bardziej ze mi jakos pomysły i skrzydełka opadły;-(((

Aniu dziękuję :hug:Nie przejmuj się u mnie też huśtawka...ostatnio miałam wene i troszkę nadrobiłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro narzuta tworzona ręcznie, to wielce podziwiam złote rączki twórczyni :-) Sama troszkę zajmuję się tego typu rękodziełem, choć głównie druty mnie wciągają. Tym bardziej jestem pełna uznania dla osoby, która taki metraż uroczego splotu wykonała :-) Edytowane przez ejama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro narzuta tworzona ręcznie, to wielce podziwiam złote rączki twórczyni :-) Sama troszkę zajmuję się tego typu rękodziełem, choć głównie druty mnie wciągają. Tym bardziej jestem pełna uznania dla osoby, która taki metraż uroczego splotu wykonała :-)

ja też podziwiam szczerze takie zdolności...ja niestety takowych nie posiadam...narzuta była zamawiana u pewnej Pani mieszkajacej w Oslo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie poszukiwania konika? Otóż ma juz odpowiedz i konik bedzie gotowy jutro bądz pojutrze i bedzie na mnie czekał w sklepie:wave:

Będzie bardzo podobny do tego;)

 

http://img443.imageshack.us/img443/5673/wnetrzerozne12093163375q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Pokój Marysi wzbogaci się też o 2 sowie dodatki - jdzie do nas poduszka - sowa

 

http://img338.imageshack.us/img338/8058/poduszkasowazielona1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

i stoper sowa

 

http://img221.imageshack.us/img221/2537/stoper21.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

generalnie sowy i ptasie motywy to tematy przewodnie w pokoju Iskierki będą, nawet nie zdawałam sobie sprawy ile sowich gadżetów już mamy:jawdrop: - skrzynkę z sową, kosz na zabawki, sowy włóczkowe zawieszki i na sznurkach, dużą poduchę z sową i nawet gumki do włosów czekaja na Marysię z sowami właśnie...no i pościel też sowia rzecz jasna...;)

Apropo pokoju Marysi poszukuję łóżka do jej pokoju - najlepiej w rozmiarze 120x200. Rozgladałam się wsród starych drewnianych łóżek ale nie bardzo mogę coś znależć i tak sie zastanawiam nad białą, metalową ramą...Myślicie, że pasowałaby?

myslałam o czymś w tym stylu, te 2 modele to Ikea:)

http://img202.imageshack.us/img202/4934/meldalramalezanki36794p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img829.imageshack.us/img829/4606/leirvikramaozka0094212p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie ten adres...:confused:

 

Anetko, a to nie jest pakamera, której adres Ci na prv wysyłałam? Tam są rzeczy ręcznie robione więc niepowtarzalne i obok buttony "zamów podobny"...

 

Edit: Doczytałam, że już konik zamówiony :D

 

Szkoda, że tyle skarbów Wam zginęło... Ja też z tych, co to w ludzi wierzą, a wtedy niestety rozczarowanie bywa podwójne :(

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, oba łóżka fajne i będą pasowały- dojdą dodatki, poduszki :yes: Ogólnie zawsze wybiorę łóżko większe niż mniejsze, bo to miejsce odpoczynku, itp. ale... Iskierka jest malutka- wystarczy jej to mniejsze, a a zanim podrośnie to zdążysz je wymienić:yes::D

 

Konik i podusia urocze- na pewno mała właścicielka będzie wniebowzięta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, fajne te łóżka. Aż 120 cm ? :jawdrop: zawsze mi się takie marzyło ale miałam panieńską 80-tkę :D a małżeńską 140-tkę :lol2:.

 

Sowy, że tak powiem, wymiatają. Bardzo, ale to bardzo mi się podobają bo są kolorowe (ponoć wbrew powszechnej opinii niezbyt mądre :rotfl:).

Aniu nasza forumowa Lidszu mnie przekonała:yes::), Ona swoim Dziewczynkom wstawiła właśnie "małżenskie "łóżka. My co wieczór czytamy z dziećmi, poza tym one same nie zasypiają, musimy być z nimi i dopiero jak śpią to znikamy. Okruszek Ma takie właśnie małe łóżko no i może zabrzmi absurdalnie ale zamałe jest i poważnie się zastanawiam nad zmianą na większe...Teraz jak mu czytamy to albo w naszym sypialnianym - też mamy 140:lol2: i zdarza się , że ląduje w nim cała nasza 4:yes:;) albo siedzimy przy jego łóżku a on w łóżeczku, to niby z punktu psychologi jest idealne rozwiązanie ale w praktyce wygląda to tak, że on często siada nam na kolanach i siedzimy oboje...;)poza tym dzieci strasznie się wiercą podczas snu, nie raz już z łóżka spadł pomimo zabezpieczenia, no i mało miejsca na ulubione przytulanki stąd idea dużego wyrka i jeszcze jeden argument - moje dzieciaki jak chorują to nie ma mowy, żeby zostawić je same...cała noc z dzieckiem na rękach to ciężka perspektywa...a w dużym łóżku można ulokować się z dzieckiem i łatwiej przetrwać noc...:yes::D

zagłówek jest odjazdowy ... konik ... hm maja więcej ? :) ...

Trzeba napisać do artysty wiadomośc i prawdopodobnie zrobią - ja tak właśnie zrobiłam:yes:;)nawiasem mówiąc to pół sklepu bym chciała:yes::cool:

Aneciu, mi się obie wersje łóżek podobają, do swojej córki wybrałam to mniejsze, ale tylko dlatego, że zajęło mniej miejsca i bardziej mi się wpasowało.

Gdyby pokój miała odrobinę większy(choć mały nie jest) kupiłabym jej na pewno to białe:yes:

No właśnie Martus ja bym wolała białe bo kolorystycznie chyba bardziej by pasowało...:yes:nie koniecznie musi być Ikea ale nie chcę się zrujnować kupując łóżko więc cena musi być przyjazna;)nasze dzieciaki mają ogromne pokoje - 25 metrów więc duże łóżka spokojnie by się zmieściły... A Powiedz bo Twoja córcia jest juz starsza, często nocują u niej koleżanki? jeśli tak to jak Dzieczyny śpią ? razem? ja pamiętam z dzieciństwa jak nocowała u mnie moja Przyjaciółka to chciałyśmy bardzo spać razem i cisnęłyśmy się na wąskim łóżeczku;)

 

Anetko, oba łóżka fajne i będą pasowały- dojdą dodatki, poduszki :yes: Ogólnie zawsze wybiorę łóżko większe niż mniejsze, bo to miejsce odpoczynku, itp. ale... Iskierka jest malutka- wystarczy jej to mniejsze, a a zanim podrośnie to zdążysz je wymienić:yes::D

 

Konik i podusia urocze- na pewno mała właścicielka będzie wniebowzięta:D

Aguś no właśnie chciałabym już docelowe...bo okruszek ma takie typowo dziecięce, w którym spi od pół roku i okazuje się , że dobrze byłoby je juz wymienić:lol2:

Na razie jej pokój wogóle ja nie rajcuje...:cool:najfajniej jest jak może zburzyć starszemu bratu jego budowle z Duplo...wtedy to jest radocha;) jak widzi, że On buduje to pędzi jak szalona....zamyka oczy bo już wie, że klocki robią hałas no i robi bombardowanie...Młodemu się to nie specjalnie podoba ale póki co rękoczynów nie było;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko zdecydowanie duże łóżko skoro masz duże pokoje. Ja teraz ćwiczę co noc spanie z trzylatkiem na łóżeczku 80 x 160 i to jest masakra. Jakbym miała większy pokój napewno wstawiłabym większe łóżko. I nie wiem jak twoje ale moje dzieci budzą się kilka razy w nocy i położenie się z nimi choć na chwilę to jedyna opcja ponownego uśpienia. :sleep:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie Martus ja bym wolała białe bo kolorystycznie chyba bardziej by pasowało...:yes:nie koniecznie musi być Ikea ale nie chcę się zrujnować kupując łóżko więc cena musi być przyjazna;)nasze dzieciaki mają ogromne pokoje - 25 metrów więc duże łóżka spokojnie by się zmieściły... A Powiedz bo Twoja córcia jest juz starsza, często nocują u niej koleżanki? jeśli tak to jak Dzieczyny śpią ? razem? ja pamiętam z dzieciństwa jak nocowała u mnie moja Przyjaciółka to chciałyśmy bardzo spać razem i cisnęłyśmy się na wąskim łóżeczku;)

 

 

Teraz nie nocują, bo Maja ma pojedyncze piętrowe łóżko w pokoju. W nowym domu już mamy zapowiedziane pidżama party, a co któryś weekend ma nocować jakaś koleżanka. Głowiłam się jak rozwiązać spanie, ewentualnie dziewczynki mogłyby spać na dole w gościnnym, ale postanowiłam w bawialni, specjalnie na te okazje kupić rozkładane łóżko i tak u nas jest ikejowski ektrop trójka:)

Moi też mają pokoje ponad 20m, mi się zawsze marzyło takie wielkie łóżko dla córki, akurat Mai rozkład pokoju nam na to nie pozwolił:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my niestety też nocami wędrujemy do dzieci...głównie ja;) no chyba, że jedno budzi drugie to wtedy cały dom na nogach...:lol2:do Marysi wstaje 2, 3 razy bo domaga się cycusia...od razu uprzedzam pytania, wiem że jest duża i powinna juz przesypiać noce ale mamy problem z przybieraniem na wadze więc ma jeść w nocy ile chce...:D:yes:póki co karmie ją na bujanym fotelu gdyby było łózko to pewnie po pierwszej pobudce zostawałabym z nią w łózku juz do rana...:rotfl:

do Okruszka też wstajemy teraz raz albo dwa i około 3 laduje w naszym łóżku, gdyby miał swoje większe to pewnie kładlibyśmy się koło niego...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...