Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś no właśnie chciałabym już docelowe...

 

To większe, Anetko:yes:

 

najfajniej jest jak może zburzyć starszemu bratu jego budowle z Duplo...wtedy to jest radocha;) jak widzi, że On buduje to pędzi jak szalona....zamyka oczy bo już wie, że klocki robią hałas no i robi bombardowanie...Młodemu się to nie specjalnie podoba ale póki co rękoczynów nie było;)

:rotfl::rotfl::rotfl:

Dawno się tak nie uśmiałam:lol2::lol2: a, że wyobraźnię mam bujną, to szybko zobaczyłam Iskierkę pędzącą do klocków:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczynki:hug:

Dziś przyszły moje nabytki dla Marysi i powiem szczerze, że średnio jestem zadowolona...:roll:po takich chwilach jak ta powtarzam sobie, że to ostatnie zakupy w necie:sick: no i zapominam szybko o swoim postanowieniu...;)jutro postaram sie cyknąc fotki to Wam pokażę jak to wyglada w realu :);)aaaa i mamy nakasliki w sypialni,:wave: okazało się, że u Tesciów stoją 2 po Dziadkach, ciemne i do wzięcia...więc przygarneliśmy;)

Aga Iskierka od jakiegos czasu próbowała chodzic ale jak się zorientowała, że po "staremu" jest szybciej to chodzenie ma gdzieś...:Pa na czworaka tak zapitala, że czasem mam problem, żeby ja złapać...:yes::Dwidok komiczny , tylko jej pupa podskakuje...:Da rozwalanie klocków Okruszka to mega frajda...jak tylko słyszy ich dzwięk to już jest przy Nim...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, sypialnia wygląda wspaniale :D :D

 

Co do łóżek dla dzieciaczków, to tak jak napisałaś, ja swoim dziewczynkom kupiłam te duże białe Ikeowskie łóżka (140x200) i był to najlepszy wybór jak dla mnie. Dziewczyny od pierwszej nocy śpią w swoich łóżkach, nie przychodzą do nas w nocy, więc mamy totalny luzik :lol2: Po drugie patrzyłam również na to, że jak któraś będzie chora, to będziemy mogli z nimi spać. Po trzecie jak zaczną u nich nocować koleżanki, to nie będzie problemu z szukaniem dodatkowego spania. Po czwarte nie zdarzyło nam się, aby któraś spadła z łóżka, bo są na tyle szerokie, żeby dziewczyny mogły się w nich swobodnie przekręcać i układać np. w poprzek łóżka.

Teraz jest bardzo fajnie, bo możemy się we trzy wieczorem położyć w łóżku podczas czytania na odbranoc, a później jeszcze poprzytulać przed spaniem. Całe szczęście nie musimy już leżeć z dziewczynami w łóżku przy usypianiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieczynki spokojnie to nie o Pakamere chodzi...konika jeszcze nie ma sa sówki i wycieraczka.Napiszę więcej póżniej bo Dzieciaki mam chore...Marysia id 3 w nocy wymiotuje bez przerwy, juz po wizycie lekarskiej...jak nie przejdzie do południa to jedziemy pod kroplówkę do szpitala a Okruszek gorączka i dopiero zobaczymy co sie wykluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...