Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, ja, jak parę innych osób, na Twoim dawnym wątku nie zdążyłam się ujawnić. Czynię to teraz i wyrażam zachwyt przede wszystkim potomstwem, ale i domostwo zasługuje na uznanie :yes: Taras jest wspaniały. I te samochodziki na miniregaliku rzuciły mnie na kolana…

I Twoje okna są rewelacyjne, też chciałabym takie mieć… kiedyś… Uświadomcie mnie, stali bywalcy forum oraz osoby budowlano i wykończeniowo doświadczone: otworing to jest fachowa nazwa, czy wykwit słowotwórczy? :)

Edytowane przez Flippi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Kochane! :hug:

Flippi nie wiem czy otworing to wlasciwa nazwa:sick:, moze lepsza szpalet? my na to mowimy otworingi ale dlugo szukalismy stolarza, ktory sie tego podejmie - i wielu z nich nie mialo pojecia czego my wlasciwie chcemy, ten ktoremu zlecilismy nasze otworingi , drzwi i listwy, tez robil to pierwszy raz ale wyszlo super bo facet jest Fachowcem , myslacym , takim jakich u nas niestety wciaz brak, mielismy szczescie:yes::D

Psosin zestaw kucharski jest z Miniamo http://www.kitchencraft.co.uk/catalogue/range.aspx?gid=41107&pg=%2by66k6yxrAeGD8xc0X7uFg%3d%3d nie wiem czy w Pl do kupienia , my kupilismy w No. Okruszek jest niejadkiem wiec ma wiele kuchennych gadzetow bo ja glupia wciaz wierze, ze jak go bede angazowac w przygotowywanie posilkow to moze w koncu zacznie cos jesc...:lol2:walek nie jest od kompletu - tam jest taki bez raczek, ten z raczkami to prezent od mojej mamy (rownie naiwnej jak ja ) :lol2: Lukaszek jakos bardziej lubi ten z raczkami... a ze wspolnie przygotowywanych dan najlepiej idzie mu wciaganie czekoladowych mufinek - to tez ma po mamusi, tatus woli migdalowe:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa pachnie to przydreptalam...

A tak powaznie - bardzo ciesze sie ze postanowilas pokazac swoj dom - uwielbiam podgladac jak zmieniaja sie wnetrza, jak kazdy mebelek znajduje swoje miejsce, nie powiem nic nowego - pieknie jest a dzieciaki cudne :)

I jeszcze ten door stop - fantastyczny ! Domyslasz sie moze co ten pies ma w srodku, bo wyobrazam sobie pewnego rozowego misia "pilnujacego" drzwi w pokoju mojej pociechy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o door stop to nie mam pojecia co jest w srodku:sick:, jest dosc ciezki, mysle ze moze nasza forumowa czarodziejka Kasia ma jakis pomysl? Kasiu sw czy nas czytasz? W czyims watku , kurcze nie pamietam czyim - moze Diabelka :rolleyes:czytalam ze mozna uzyc piasku i fryzelizny. Sama chcialabym takiego rozowego zwierzaka do pokoju Marysi bo poki co to mam u niej taki drewniany, potem cykne fotke. Kasiu tak publicznie zapytam co Ty na to, zeby takiego door stopa zmajstrowac:yes::cool:

Mar Jel kochana o co Ty mnie podejrzewasz...:lol2:o jakies nadprzyrodzone moce...:lol2:pierogi byly lepione w asyscie mojej kochanej Tesciowej - matko jak ja nie lubie tego okreslenia... a dodatkowo byl Tata - tesc do pomocy...Kochana pierogi dla mnie samej w towarzystwie moim dzieci to jak lot na Marsa:rotfl:

Psosin jak ja Cie rozumiem...my wszystko przerabialismy, zwierzatka z jedzenia, przymus, szantaz...popelnialismy wszystkie mozliwe wychowawcze bledy jakie zna swiat a efektu zero:mad:, nasz mlody nawet mial zalecenie medyczne zeby isc do przedszkola w No wlasnie z powodu niejedzenia...:sick:Jak trafilismy do szpitala z kawasaki i panie pielegniarki przyniosly mu loda i czekolade to nie mogly sie nadziwic, ze 2 latek nie wie co sie z tym robi...:lol2:nasz syn nauczyl sie jesc slodycze w szpitalu bo wczesniej mu nie dawalismy...no bo jak skoro nie je, to przeciez nie bedziemy go zapychac byle czym...:no:

jak na 3,5 latka to malutki jest - wazy 12 kilo i ma 94cm, zawsze byl maly - stad okruszek:yes::D, ja od razu wszystkie metki w ciuchow jego wycinam bo jak widze, ze na ubraniach ktore nosi jest napisane 1,5 - 2 lata to mnie serce boli...moj tata mowi , ze jest sprawiedliwosc na swiecie - bo podobno mlody to skora ze mnie zdjeta, podobno moja mama rzeke lez wyplakala bo ja nigdy jesc nie chcialam...kurde szkoda, ze dzis nie mam takiego problemu, bo co jak co to teraz apetyt mam, zwlaszcza w okolicach 22:lol2: ale na pocieszenie moj pediatra powiedzial mi , ze niejadki sa mega inteligentne bo nie marnotrawia energi na trawienie..:lol2:.i tego sie trzymam, moze nie bede miec Goliata ale jak bedzie malym madrala to da sobie rade:yes::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...