Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję bardzo za przemiłe wpisy:hug:, cała dekoracja zrobiona jest własnoręcznie.

wklejam linka do jednego z moich ulubionych sklepików, nie wiem czy wysyłają do Pl ale mają cudności. Ceny w koronach norweskich , połowa z tego co jest podane daje cenę w zł (tak pi razy oko) http://kremmerhuset.no/shop/results

A u nas niefajnie bo Marysia ma temperaturę bardzo wysoką ok 39 stopni:sick:, dziś był u nas lekarz i trochę za wysoka temperatura jak na ząbkowanie...Być może to 3 dnówka, czekamy co się wykluje...generalnie wszyscy nie czujemy się najlepiej a do Świąt coraz bliżej...:mad::cry:

Dostaliśmy w końcu srebrna taśmę do naszych tapicerowanych mebli, juz dostarczyliśmy do tapicera i jutro wszystko ma być do odebrania:wiggle:

Dziś spadł znowu u nas śnieg, oczywiście zatrzymanie w tym wypadku Okruszka w domu było niemożliwe więc pozwoliliśmy mu na śnieżną przygodę, od razu jak na gospodarza przystało wziął się za odśnieżanie:lol2:

 

 

 

Dziewczynki mam prośbę...chciałabym zrobić coś takiego dla Marysi - jak ta ramka z sukienką w głębi w turkusach. Zdjęcie jako inspirację wklejam na chwilę w nadziei , że autorka zdjęcia nie obrazi się za jego wykorzystanie...:sick:

 

 

http://img685.imageshack.us/img685/2985/babydress1.png

Uploaded with ImageShack.us

 

MadziuZZZ i Sharlotko bardzo na Was liczę w tej kwestii bo wiem, że jest Wam bliska...

 

a to sukienusia i "reszta"z Chrzcin Marysi, ktora ma się znależć w "obrazku" i dylematy - nie wiem gdzie mam znależć ramę na tyle głęboką, żeby całość nie była płaska, jak to wszystko zamocować i do czego, tzn czego użyć jako tło.. a komlet jest w tonacji brudnego różu, zdjęcia nie oddają rzeczywistosci...

Macie jakieś pomysły?:rolleyes:

oczywiście kandydatek do ramek jest więcej ale na pierwszy ogień idzie to

 

 

http://img847.imageshack.us/img847/2669/img2571c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img808.imageshack.us/img808/9159/img2574j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Pochwalę się jeszcze jaki prezent nasza Mała Dama dostała od Babci...nieskromnie powiem, że piękny jest!:wiggle:

 

http://img705.imageshack.us/img705/1230/img2575al.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

z dedykacją dla Sharlot...Kochana oto dowód jak doskonale rozumiem Twoje garderobiane rozważania...:lol2:

to szafa Iskierki - same sukienki w rozmiarze 74-80 moja mama się śmieje, że to ilość dla armii dziewczynek a nie dla jednej, niestety przyznaję jej rację bo najwygodniejsze do raczkowania sa spodnie a nie kiecki na swoje usprawiedliwienie mogę jedynie napisać , że będąc w ciąży z Marysią wpadłam w zakupowy - sukienkowy szał no i dodatkowo sama sukienki noszę od wielkiego dzwonu więc chciałam się "wyżyć" na Marysi:lol2:

 

http://img814.imageshack.us/img814/5911/img2576h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :) Przyszłam pochwalić śliczne dekoracje :wiggle:

 

Nie wiem gdzie w Polsce można dostać taką ramkę na dystansie ( może dziewczyny pomogą :)) ale podpowiem jak zamontować sukieneczkę. Do wnętrza sukieneczki powinno się włożyć sztywny kartonik wycięty w kształcie sukieneczki ( tak żeby nadać jej ładny kształt ale żeby nie było go widać). Do tego kartonika szpilkami upinamy sukieneczkę ( najlepiej od spodu żeby nie było widać) i też poprzez ten kartonik montujemy do tylnej ścianki ramki.

Mam nadzieję że w miarę jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Anetko, trafiłaś z tematem w dziesiątkę:) Przedwczoraj własnie oprawiłam Haneczki sukienkę w ramkę. A raczej nie oprawiłam, a zmieniłam oprawę - wcześniej była w antyramie... ale to nie zdawało egzaminu - była właśnie taka zgnieciona:roll: Ostatnio kupiłam jedną ramkę, taką głęboką w ikei... Muszę kupić jeszcze 2, bo mam razem 3 sukieneczki do oprawienia:) pokazałabym Ci efekty, ale (cholera jasna:mad:) przez ten mój nowy komp nic nie mogę:roll: Ma czytnik tylko kart SD... ja mam w aparacie jakąć MS Pro Duo i jej nie czyta:roll: Ach, jednak Vaio to Vaio:rolleyes: - wszystko mi czytał;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :) Przyszłam pochwalić śliczne dekoracje :wiggle:

 

Nie wiem gdzie w Polsce można dostać taką ramkę na dystansie ( może dziewczyny pomogą :)) ale podpowiem jak zamontować sukieneczkę. Do wnętrza sukieneczki powinno się włożyć sztywny kartonik wycięty w kształcie sukieneczki ( tak żeby nadać jej ładny kształt ale żeby nie było go widać). Do tego kartonika szpilkami upinamy sukieneczkę ( najlepiej od spodu żeby nie było widać) i też poprzez ten kartonik montujemy do tylnej ścianki ramki.

Mam nadzieję że w miarę jasne :)

Dziękuję bardzo! w miarę jasne, teraz tylko ramke muszę odpowiednią znależć:rolleyes:

witam :)

 

podczytuję od dawna, domem jestem zachwycona, a odzywam się, bo tak mi przyszło do głowy, że być może ramka z Ikea by się nadała? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60078034/ ? głęboka na 4,5 cm więc powinno wystarczyć :)

 

pozdrawiam :)

Witaj! :welcome:dziękuję za namiar , te Ikeowskie wyglądają całkiem dobrze:wiggle:

 

piękne dekorki:)

i te kiecki:)))))) normalnie szok:))pozytywny:)

 

fajny pomysł na ramkę z ciuchem najulubieńszym, bardzo oryginalnie będzie.

 

miłych przygotowań do świąt

Asia ależ ja Cię dawno nie czytałam...dziękuję i również życzę przyjemnego szykowania:hug:

 

Wiesz co Anetko, trafiłaś z tematem w dziesiątkę:) Przedwczoraj własnie oprawiłam Haneczki sukienkę w ramkę. A raczej nie oprawiłam, a zmieniłam oprawę - wcześniej była w antyramie... ale to nie zdawało egzaminu - była właśnie taka zgnieciona:roll: Ostatnio kupiłam jedną ramkę, taką głęboką w ikei... Muszę kupić jeszcze 2, bo mam razem 3 sukieneczki do oprawienia:) pokazałabym Ci efekty, ale (cholera jasna:mad:) przez ten mój nowy komp nic nie mogę:roll: Ma czytnik tylko kart SD... ja mam w aparacie jakąć MS Pro Duo i jej nie czyta:roll: Ach, jednak Vaio to Vaio:rolleyes: - wszystko mi czytał;)

Madzia no właśnie pamiętam, że Ty o sukience pisałas, u Sharlot zdaje się...zdradz proszę szczegóły co i jak:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj aneta ale piękna atmosfera u ciebie w domku:p przepieknie- moje dekoracje się chowaja . jutro pokombinuję:pbo mi zazdrość

a garderoba córeczki imponująca:p naprawdę wszystkie sukienki już miała na sobie???

Monika dziękuję bardzo :hug:wiele sukienek wisi jeszcze z metkami i niestety tak juz zostanie bo nie jest w stanie wszystkich użyć...szkoda, że ja głupia tego przed zakupem nie przewidziałam...:sick:dodatkowo jest tak, że ja mam kilka ulubionych i te zakładam Iskierce, a reszta wisi sobie...:rolleyes:

 

Aneta i ja dostałam bzika na punkcie maleńkich sukieneczek... oczywiście Tosia połowy nie miała ubranych, a większość tylko raz... :)

płaszczyk cudny, my mamy podobny tylko, że cały kremowy :)

 

co do dekoracji to będę monotematyczna - ŚLICZNE!

No Kochana Ty wiesz w czym rzecz:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały pomocnik kochany :yes:.... najważniejsze, że czuł się potrzebny :wiggle:

Bardzo podoba mi się ten dzbanek cynowy ( chyba cynowy ) z gałązkami na komodzie cudny....

Bombki mamy takie same ( u Ciebie na choince wisi stożkowa srebrna ;) ).

Super pomysł z oprawieniem sukieneczki w ramki mam taką jedną ( no może kilka :p ) ulubioną jeansową sukienkę Klarci i buciki....coś trzeba zrobić z tym tematem :yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały pomocnik kochany :yes:.... najważniejsze, że czuł się potrzebny :wiggle:

Bardzo podoba mi się ten dzbanek cynowy ( chyba cynowy ) z gałązkami na komodzie cudny....

Bombki mamy takie same ( u Ciebie na choince wisi stożkowa srebrna ;) ).

Super pomysł z oprawieniem sukieneczki w ramki mam taką jedną ( no może kilka :p ) ulubioną jeansową sukienkę Klarci i buciki....coś trzeba zrobić z tym tematem :yes::D

ja mam syna i nie miałam za bardzo co oprawiać. zbierał samochody.więc one dominują w jego pokoju, ale w ilości mocno okrojonej:p

Aneta cudną masz kuchnię i z twoich wnętrz wychodzi skandynawski styl taki czysty, prosty w formie plus te rustykalne ozdoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo jak pięknie Okruszek się prezentuje z tą śnieżną łopatą:lol2::lol2:

Anetko, współczuję ząbkowania Marysi, mam nadzieję, że to szybko minie i do Świąt uporacie się z gorączką... strasznie wysoka, małe biedactwo:(:hug:

Pomysł na oprawienie sukienusi przedni:wiggle: W sprawie ramek to nie pomogę, bo sama właśnie szukam odpowiednich na grafiki...

Kolekcja sukienek oszałamiająca:o:o sama mam mniejszą:rotfl:

Babciny prezencik piękny- mała będzie wyglądała jak księżniczka:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo! w miarę jasne, teraz tylko ramke muszę odpowiednią znależć:rolleyes:

 

Witaj! :welcome:dziękuję za namiar , te Ikeowskie wyglądają całkiem dobrze:wiggle:

 

cieszę się że mogłam pomóc, zwłaszcza że pomysł jest świetny :yes:

ale nie zazdroszczę konieczności wybierania z tylu słodkich sukieneczek ;)

aha, patrzyłam u Magdy - jej ramka wygląda jak Ribba :)

 

a, no i Wesołych Świąt! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, myślałam, że to tylko ja mam świra na punkcie ciuchów córki. I też podobnie jak Ty chodzę od wielkiego dzwona w sukienkach. U nas także większość "niechodzona". Tylko jakoś nie mam wyrzutów sumienia, bo mamy super ciucholand z firmowymi szmatkami i raz w miesiącu wychodzę z niego obładowana jak na reklamie Ikei :).

W domek ... podglądam regularnie i nachwalić się nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...