Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DZiewczynki dziękuję za życzenia :hug:ja jutro będę się włóczyć po Waszych wątkach i odwzajemniać...:yes::)

U nas niefajnie - Marysia wciąż ma temperaturę,:( wysypki brak więc to nie 3 dniowka...mam nadzieję, że do Świąt jej przejdzie bo póki co noce całe nieprzespane i czuję się jakby mnie ktoś potraktował jak cytrusa w wyciskarce:(

Dostałam cudną niespodziankę od jednego Forumowicza jak wyrazi zgodę to się pochwalę:)

Mały pomocnik kochany :yes:.... najważniejsze, że czuł się potrzebny :wiggle:

Bardzo podoba mi się ten dzbanek cynowy ( chyba cynowy ) z gałązkami na komodzie cudny....

Bombki mamy takie same ( u Ciebie na choince wisi stożkowa srebrna ;) ).

Super pomysł z oprawieniem sukieneczki w ramki mam taką jedną ( no może kilka :p ) ulubioną jeansową sukienkę Klarci i buciki....coś trzeba zrobić z tym tematem :yes::D

Andżeliko cynowy, tak mi się spodobały, żę kupiłam 2:lol2:

Sukieneczka będzie oprawiona tylko muszę Brata zmolestować o zakupy w Ikea, ja do najblizszej mam prawie 300km:(

 

ja mam syna i nie miałam za bardzo co oprawiać. zbierał samochody.więc one dominują w jego pokoju, ale w ilości mocno okrojonej:p

Aneta cudną masz kuchnię i z twoich wnętrz wychodzi skandynawski styl taki czysty, prosty w formie plus te rustykalne ozdoby

Monika dziękuję:hug:10 lat spędzonych w Oslo zrobiło swoje:lol2:

 

Ooo jak pięknie Okruszek się prezentuje z tą śnieżną łopatą:lol2::lol2:

Anetko, współczuję ząbkowania Marysi, mam nadzieję, że to szybko minie i do Świąt uporacie się z gorączką... strasznie wysoka, małe biedactwo:(:hug:

Pomysł na oprawienie sukienusi przedni:wiggle: W sprawie ramek to nie pomogę, bo sama właśnie szukam odpowiednich na grafiki...

Kolekcja sukienek oszałamiająca:o:o sama mam mniejszą:rotfl:

Babciny prezencik piękny- mała będzie wyglądała jak księżniczka:rolleyes:

Aguś dziękuję:hug:Mam nadzieję, że zdążymy założyć ten płaszczyk, zanim Iskierka z niego wyrośnie:lol2:

 

Okruszek już aspiruje do Pana domu....

Bedzie z niego chłop na schwał!

 

matko a ta szafa Iskierki??

można butik otwierać hihihi.

Lolek ano Iskierki i to same kiecki...:yes::Dz całą resztą też zdrowo przesadziłam:rotfl:

 

Nie no, myślałam, że to tylko ja mam świra na punkcie ciuchów córki. I też podobnie jak Ty chodzę od wielkiego dzwona w sukienkach. U nas także większość "niechodzona". Tylko jakoś nie mam wyrzutów sumienia, bo mamy super ciucholand z firmowymi szmatkami i raz w miesiącu wychodzę z niego obładowana jak na reklamie Ikei :).

W domek ... podglądam regularnie i nachwalić się nie mogę.

Dzięki Mirela :hug:ciucholandu zazdroszczę, ja póki co wciąż mam norweskie zapasy ciuchowe...bedę się musiała wkrótce rozejrzec za jakimś fajnym sklepikiem:yes::)

 

Aneta garderoba iskierki zwala z nóg. Pomysł z ramką super, echhhhhhhhhhh jak ja wam zazdroszczę tych falbanek i różu :p

 

nie tylko ty;)

Dziewczyny no to do roboty - to całkiem przyjemna robota więc narzekać nie powinnyście...:lol2:dla przypomnienie Iskierka ma starszego brata więc tez tak chop siup nie było, trzeba się trochę napracować:rotfl:

 

Anetko jak tam pierniczki? Polukrowałaś?:D

Aguś wczoraj,tylko używaliśmy kolorowych pisaków - Łukaszek oczywiście pomagał:yes::D. Lukier jutro bo upiekłam pierniki te duże i leżą przygniecione i posmarowane, żeby zwilgotniały a nie chciałam z lukrem ich dusić :rotfl:jak Twoje cuda zobaczyłam to normalnie z zazdrości zzieleniałam:sick:nasze ani w połowie tak piękne nie są...ach...

 

Ehhh, no co wy - chłopięce rzeczy są takie cudne:rolleyes: (o Tobie moni nie mówię - ty to już pewnie w ogóle zapomniałaś o mieszaniu sie w garderobę swojego dziecka:lol2:)... ale małego chłopca można ubrać bosko... a i w taką ramkę (czarną) można wstawić jakiś super zestaw - koszula w kratę, kamizelka i dżinsy... jakieś ogrodniczki... lniany gajerek;) Mi się strasznie chłopiece rzeczy podobają - czasem mam wrażenie, że są fajniejsze od dziewczęcych:)

 

Ależ ciuszki dla facecików są boskie, wydaje mi się że dużo bardziej urozmaicone i uwielbiam stroić mojego malutka, ale powiesić mu w pokoju ramkę z jego ubrankami uważam już za lekkie przegięcie. Tatuś by się na 100% zbulwersił co z JEGO synem wyprawiam :lol2:.

ja mam Dwójkę i z doświadczenia piszę, że dla dziewczynek jest dużo więcej możliwości:yes::D...choć i dla chłopców można znależć cuda...Okruszek niestety już sam chce mieć wpływ na to w co jest ubrany i wiele razy słyszę " ja tego nie ubiorę albo ja tego nie chcę...":cool: więc Toficzku korzystaj póki Tymuś ma w nosie w co ubierze go Mamusia:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img215.imageshack.us/img215/876/30684z7mj10a4rz.gif

 

Wesołych świąt! Bez zmartwień,

Z barszczem, z grzybami, z karpiem,

Z gościem, co niesie szczęście!

Czeka nań przecież miejsce.

Wesołych świąt! A w święta,

Niech się snuje kolęda.

I gałązki świerkowe

Niech Wam pachną na zdrowie.

Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -

Pod świeczek łuną jasną

Życzcie sobie jak najwięcej

Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

 

Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt - życzy nemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełnych spokoju, rodzinnego ciepła, wypełnionych miłością

 

 

 

 

i pokojem Świąt Bożego Narodzenia

 

 

 

 

życzy Aneta z Rodziną

 

 

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...