Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

 

 

 

Kochani Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć,

z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

 

 

 

 

 

 

http://img580.imageshack.us/img580/9720/20121l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście dołączam się do życzeń noworocznych!!!!

Właścicielko pięknych wnętrz chciałąm się zapytać co masz za lampę na suficie w pięknej kuchni? i przy okazji czy taki sposób otwierania szafek kuchennych jest wygodny czy pomijajac kwestię estetyki byś je ponownie zrobiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, gratuluje wspaniałego domu i wyczucia smaku! Masz przepiękny dom. Zauważyłam, że w kuchni masz fronty białe lakierowane na wysoki połysk, frezowane - dokladnie takie jak ja zamierzam mieć. Jak Ci się je uzytkuje ? Moze wspomniałaś już gdzieś o tym ale neisiety nie miałam przebrnąć dokładnie przez wystzskie posty. Będę wdzięczna również jeśli napiszesz co mas znad blatem roboczym. Czy to zwykła farba? Czy dodatkowo zabezpieczałaś tą część sciany?

Pozdrawiam serdecznie!

Dziękuję bardzo. Ja jestem mega zadowolona z białych, lakierowanych frontów, jak dla mnie rewelacja i w życiu bym ich nie zamieniła na inne, frezowanie to dla mnie też super rozwiązanie. Nad blatem mam tylko farbę - Jotun Lady, zmywalną, póki co jest ok.

 

cudneeeeeeeee sowy, bardzo prosze o informacje , gdzie zakupione??

dziekuje bardzo

sowy są z Sebry i Small stuff

anetko skąd masz tę narzutę na 4 zdjęciu, biala w kolorowe kółka, jezu mam taką samą ale moja robiona ręcznie przez teściową:D

Reni no to Masz zdolną Teściową! moja to kupna niestety...

Ja też oczywiście dołączam się do życzeń noworocznych!!!!

Właścicielko pięknych wnętrz chciałąm się zapytać co masz za lampę na suficie w pięknej kuchni? i przy okazji czy taki sposób otwierania szafek kuchennych jest wygodny czy pomijajac kwestię estetyki byś je ponownie zrobiła?

Dziękuję. Lampa to Aqua form. Z kuchni jestem mega zadowolona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwyty bez granic towarzyszą zawsze oglądaniu Twych wnętrz :).

Aż chciałoby się ponownie być dzieckiem i cieszyć się tym ślicznym pokoikiem :). Iskierka ma cudne towarzystwo :).

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSIEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

jak mogę dorzucić swoje trzy grosze to mi te białe nogi nie pasują... nie tworzą z fotelem całości...

poza tym wszystko śliczniaste i idealnie skomponowane!!!! sówki, świnki,pierniczki (brawo dla Okruszka), dekoracje w wiadrach.... wsio wery cacy :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...