Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TO ja proponuję założyć wątek i napisać plan akcji ...spowiadanie się codziennie ;)

 

ja z tych wyższych ale niestety grubszych :)

 

moje wymagania

- schudnąć min 10 kg (może 15? - no dobra nie da rady hi hi)

- dieta prosta (czyli, żadne gotowanie przez pół dnia - nie mam kuchnii)

- ćwiczenia - bardzo chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki no może ja nie ma z tym problemów , bo odkąd wróciłam do pracy zgubiłam 4 kg ... brak apetytu i czasu... i wskoczyłam w rozmiar 34 przy wzroście 164 , ale ja też mam coś co mnie wkurza : moje ręce mają muskuły ( od wynoszenia tego cholernego tynku) , których się wstydzę , bo ręka wygląda na mega dużą . Wiem może to nie dramat , ale ja mam z tym problem wiecie co z tym zrobić :rolleyes: ? , mi się to nie podoba .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie diety nie wchodzą w grę, bo ja z tych co mogą i lubią sporo zjeść, i to niezdrowo, poza tym jedną dietę i tak muszę trzymać, więc na więcej ochoty nie mam ;) Ale za to jakieś ćwiczenia to mi niewątpliwie dobrze zrobią. Anetko, u mnie właśnie tarczyca wyszła jakieś dwa miesiące temu i odkąd biorę tabletki to też waga skoczyła o jakieś 5kg, więc widzę, że łatwo zgubić tego nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jak tak Was czytam, to przyznam, że mi ciarki przechodzą... Kasiu, przy wzroście 168 cm ważysz (jeśli dobrze liczę) 66 kg i chcesz zrzucić 15? Patrzę na Wasze zdjęcia i zastanawiam się, z czego chcecie zrzucać te kilogramy. Rozumiem 2-3-5, ale 10-15? lasche, Ty z tych grubszych? To ja chyba mam inną percepcję postrzegania świata... Kurcze... Się porobiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu :) ja powiedziałam, że grubsza od wypowiadających się dziewczyn ...i to sporo grubsza :) wagowo:) przyznam się dopiero na naszym wątku ;) a chcę wrócić do rozmiaru w którym mam ciuchy, bo mi tęsknota za mężem nie służy ...on chudnie a ja wyjadam chłopcom czekoladę w ukryciu :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 168cm i waze 66km i zle sie czuje ze swoim cialem :( to jest moja najwieksza waga jaka mialam :( nawet w ciazy wazylam mniej :(

Nie podobam sie sobie :bash: nie lubie sie przegladac w lustrze :(

Jak wazylam 51kg to sie sobie podobalam :) i jak ogladam ciuchy w ktorych wtedy chodzilam to mam dola :(

To co z tym watkiem? Zapisalam sie razem z Anetka do tego watku co podala Arco ale jak bedzie inny to tez chce :)

 

 

dziewczyny jak chcecie to ja poproszę bratową o podesłanie mi tych jadłospisów, które jej dietetyczka przysyła - może skorzystacie:wiggle:

 

Ja jestem chetna na te jadlospisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - ja też jestem otwarta na propozycję nowego wątku - choć do tamtego mam sentyment ;)

Ja nawet jakbym schudła 10 kg to i tak nie będę chuda :) Ale nigdy nie była, więc nie znam tegp uczucia ;) Mi wystarczy, że moje ubrania znów będą na mnie dobrze lezeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu :) ja powiedziałam, że grubsza od wypowiadających się dziewczyn ...i to sporo grubsza :) wagowo:)

 

lasche, ja też jestem z tych "grubokościstych" i baaaaaardzo ciężkich :yes: Ale przestałam oceniać siebie przez pryzmat wagi, bo po prostu wiem, ze zawsze ważę sporo więcej niż koleżanki, chociaż niekoniecznie to widać... Swoją drogą ciekawe, ile kg byś mi dała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...