Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja się pochwalę :) Od 31 stycznia mamy 1-go zęba :D

Aniu to strasznie szybkoooo :jawdrop:tak wogóle to Pokaż nam Stasia, Mozesz wkleic zdjątko u mnie:yes: Marysi przebiły się 2 dolne jedynki jakis miesiąc temu...ale moje dzieciaki to póżno zęby mają , Łukaszek pierwszego zęba miał w 14 miesiącu - zdążyłam do tego czasu 2 stomatologów odwiedzić bo sie martwiłam, że bezzębny bedzie;)

 

Anetko, spoznione ale mega szczere i najlepsze zyczenia dla Twojej Iskierki :-) Przepiekna dziewuszka Wam rosnie!!! :-) W malej ciekawosci zerknelam na domowe katy :-) Piekne! Eleganckie, proste ale bez nadecia :-) Mocno gratuluje i wciaz zaciskam kciuki za wiadoma akcje :rolleyes:

Dzięki Kochana:hug:

 

Anetko, to już roczek Iskierce strzelił? Ależ ten czas szybko płynie.... Spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia dla Marysi :)

 

Anetko, ale mi wstyd że przegapiłam :(. Naprawdę!

 

Nie mniej jednak życzę Iskierce dużo zdrówka i samych wspaniałych chwil, wiele szczęścia :hug:. Niech rośnie zdrowo! :hug:

 

Witam Cię i też życzę Twojej córeczce zdrówka :bye:

 

Trochę spóźnione życzenia dla Marysi od kolejnej ciotki, Sto Sto lat!!!

Dziewczynki Kochane Jesteście :hug: bardzo dziękuję:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneto - temat wilgotności dość mocno wałkowany jest w komentach u anuli w związku z pęknięciami na jej dechach. Ja nie mierzę, wstyd się przyznać i zaczęłam się teraz obawiać. Ale jest komfortowo nie czuję żeby powietrze było suche. A u Ciebie przy tych 40 % jak jest - jakie masz odczucia? Czujesz suchość powietrza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak dostałam pozwolenie... ;) :) :D

.

.

.

.

 

Taki jestem piękny jak śpię :)

 

.

.

.

 

Ząb się przebił w pod koniec stycznia, teraz powoli wychodzi. Staś w ogóle dość szybko się rozwija. Jak widać na zdjęciu - siedzieć to już za mało :)

Jutro zdjęcia usunę...

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko u nas jest wilgotność ok. 45 %. Rzeczywiście należy dążyć do ideału czyli 50 – 60%.

 

Gdy jest zbyt sucho można odczuć drapanie w gardle, trudniej jest oddychać, a w przesuszonych drewnianych meblach, czy parkiecie pojawiają się szczeliny. Z kolei nadmierna wilgotność sprawia, że odczuwa się chłód, mimo zadowalającej temperatury, a warunki takie sprzyjają rozwojowi pleśni i grzybów. Za prawidłowe utrzymanie wilgotności odpowiada przede wszystkim system wentylacyjny.:)

 

 

Aneczko Stasio cudny słodziak:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...