Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

Anetko piekne prezenty;-)) i okruszek widac szczesliwy.

 

Powiem ci ze moj synek identycznie jak Twoj je bardzo montonnie, np mielismy juz faze budyniu czekoladowego (przezjakies pół roku), faze kaszki manny, faze makaronu na masle (z jajkiem o czym oczywoscie nie wiedział) tostów. Jak uparł sie na cos jadł to codziennie albo co drugi dzien... nie je miesa- no chyba ze w postaci kotleta schabowego albo mielonego, warzyw, kasz, ryzu. Za to kopytka, kluski slaskie, pyzy na parze;-)

A najgorsze jest to ze boi sie nowosci w jedzeniu, nie spróbuje ale mowi ze nie lubi i juz... (tak po cichu to ja tez nie bardzo lubie nowosci- jak gotuje cos nowego to najpierw próbuje mąż heheh).

Moj synek ma 5 lat wazy niecałe 19kg a energii ma za trzech;-)

Podobno drugie dziecko wynagradza trudy, wiec pewnie Iskierka bedzie wcinac wszystko;-)))

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu jakbym o swoim dziecku czytala...:lol2::lol2::lol2:mnie wlasnie najbardziej wkurza to, ze on nie chce sprobowac bo gdyby tak bylo i nawet by to wyplul to ok, rozumiem, mnie tez nie wszystko smakuje ale kurna...ja wymyslam, cuduje a on juz z daleka mi mowi, ze jadl nie bedzie bo tego nie lubi...:mad::mad::mad:

U nas po sasiedzku Pani ma kurnik, no i pewnego dnia wziela go do tego kurnika, pozbierali razem jajka i oczywiscie te jajka mlody przytachal do domu ale dostal przykaz, ze jak ich nie zje to kurki sie pogniewaja...no i wcina jaja:lol2: ale tylko w postaci jajecznicy:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj jajka nie tknie!! nie bo nie lubi i juz! oczywiscie ten makaron podskazany z masłem i jajkiem wcinał jak szalony i nawet kiedys powiedział ze to pachnie jak jajecznica :rotfl:ale wszyscy nieeeeeee to makaron na masełku!;-))

 

kiedys z nim wlaczyłam i co jakis czas mam takie napady wsciekłosci, ale on jak sie zaprze to koniec nie zje i juz, bedzie głodny ale nie tknie....

 

Najgorsze to ze nie je prawie wcale w przedszkolu;-(( bo zupa pomidorowa za kwasna, a innych nie lubi (bo nie próbował nawet).... maskra :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko - przejdzie mu, przejdzie :yes: Mnie przeszło :) Całe dzieciństwo przeżyłam na samym kisielu i makaronie ;) Mięsa też nie tykałam (nawet z pierogów mięso wyjmowałam i zjadałam ciasto; z gołąbków odwijałam i wsuwałam samą kapustę, aż w końcu rodzice nauczyli się gotować dla mnie kulki z samego ciasta lub sam głąb kapusty :lol2:) - jakoś tak do 19 roku życia, wtedy wyjechałam na studia i za domowymi obiadkami zatęskniłam, zwłaszcza za mięsem :yes:

 

Grunt to nie stwarzać przy jedzeniu nerwówki, bo wtedy takie "niejadkowanie" będzie trwać dłużej (jedzenie kojarzone jako stres, a nie przyjemność), ale to pewnie same wiecie lepiej ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się cieszę, że wróciłaś Anetko!!!:lol: Tak piękny dom i wnętrza znikające z forum, to niepowetowana strata! Kocham Twoją ceglaną łazienkę, uwielbiam Twoją kuchnię i salon, a teraz widzę, że pokoje Maluszków równie cuuudne!:lol: Teraz pora na drobiazgi, dekoracje i ogród... jeszcze długo bądź z nami, plisss...:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę, że wróciłaś i znowu jesteś ze swoim domkiem z nami. Częściej podczytywałam stary dziennik, niż się wypowiadałam, ale zamierzam to zmienić teraz :D

 

Dzieciaczki masz przesłodkie i do schrupania :D Okruszek w fartuchu przy lepieniu pierogów wymiata :D

 

Pokój Okruszka przepiękny - prosty, elegancki i przytulny :D Gratulacje. Ja też chciałabym uzyskać taki efekt w pokojach moich córeczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena, Toficzku:hug:

 

 

Ależ się cieszę, że wróciłaś Anetko!!!:lol: Tak piękny dom i wnętrza znikające z forum, to niepowetowana strata! Kocham Twoją ceglaną łazienkę, uwielbiam Twoją kuchnię i salon, a teraz widzę, że pokoje Maluszków równie cuuudne!:lol: Teraz pora na drobiazgi, dekoracje i ogród... jeszcze długo bądź z nami, plisss...:cool:

Rasia :hug:Ty mnie bie zawstydzaj, Ty to dopiero pieknie mieszkasz:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...