Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

tynki europutz


Recommended Posts

nie wiem dlaczego kojarzy mi sie ten Europutz z TORAED, ale jakos takie mam skojarzenie i chyba nie bezpodstawne, z kolei wlasnie TORAED kojarzy mi sie niedobrze, ale co zrobic, uprzedzony jestem :)

Kurcze ale chcialbym zobaczyc tynk za 1,14 netto za kg :)

to musi byc jakies mistrzostwo swiata coulignon daj namiara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego kojarzy mi sie ten Europutz z TORAED, ale jakos takie mam skojarzenie i chyba nie bezpodstawne, z kolei wlasnie TORAED kojarzy mi sie niedobrze, ale co zrobic, uprzedzony jestem :)

Kurcze ale chcialbym zobaczyc tynk za 1,14 netto za kg :)

to musi byc jakies mistrzostwo swiata coulignon daj namiara :)

 

He, he.. Produkcja w promieniu 25 km od Ciebie. Ale nie powiem kto.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego kojarzy mi sie ten Europutz z TORAED, ale jakos takie mam skojarzenie i chyba nie bezpodstawne, z kolei wlasnie TORAED kojarzy mi sie niedobrze, ale co zrobic, uprzedzony jestem :)

 

Hmmm... No to Ci sie dobrze kojarzy z tym toraed, bo ten nazwy wystepuja w swoim poblizu. A mozesz powiedziec dlaczego kojarzy ci sie zle? CZy to tylko skojarzenie, czy tez cos slyszales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, myslalem o Panach na K, ale oni chyba az tak sie nie wyglupiaja zeby robic tynki za 1,14 :p

ralwing - ja po zadaniu 2 pytan przedstwicielkom tej firmy stwierdzilem ze nie mamy o czym rozmawiac, a przedstawicielki sliczne, oj sliczne byly :) i jak fajnie ubrane, 2 malolatki z paskiem na wysokosci biustu i drugim na biodrach :) pognalem je, bo nie bylo o czym wogole rozmawiac. natomiast moj kolega z zaprzyjaznionej firmy ulegl wdziekom owych pań i zrealizowal jeden temat z nimi - oczywiscie skonczylo sie jakaś mega draka, nie pamietam czy to tynk czy farba byla, ale kapitalnie zeszlo to ze sciany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja znam ceny cementu i białego i szarego, wiem ile kosztuje robocizna, wiem ile wypełniacze i barwnik... To za 1,14 nadawało się chyba tylko do kosza. Przy okazji to jak one były reklamowane [vide przedstawicielki] mówi samo za siebie... Przecież chcąc mieć sensowną jakość trzeba zapłacić...

fighter: czemu - zawsze można się zdziwić to jakie składniki czym można zastąpić byle tylko cena była najniższa. PS-em niejako - lat temu wiele byłem w biurze na praktykach w jednej z sieci dyskontowych - i rozmowa wyglądała tak: mnie nie interesuje co pan tam da, ja chcę mieć cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balto ja tez to wiem :) ja za 1,14 to mineralki nie kupuje nawet, kupuje ja drozej :) a w ciagu ostatniego roku kupilem samej mineralki Caparola blisko 300ton a my tutaj rozmawiamy o AKRYLU !!!

Nie ma co się wygłupiać z cenami, najtańszy tynk akrylowy w mojej cenie zakupu jaki wogóle biorę pod uwagę to taki za 3,10 netto/kg

Nie chcę mieć klientów na tańsze rozwiązania, na szczęscie niedaleko mojej firmy jest OBI i jest gdzie wysłać zwolenników teorii NAJTANIEJ = NAJLEPIEJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...