Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

moje Spełnione Marzenie


khb

Recommended Posts

http://img23.imageshack.us/img23/7120/201112170011.jpg

 

dzieło sztuki nowoczesnej "szafka Enei", oczywiście dzieło wymaga poprawek (geodezyjnie jest wszystko ok, ale żeby wizualnie grało szafka na początku przyszłego roku będzie dosunięta do płotu); nie pytajcie dlaczego...:stirthepot:

 

apropos odbioru tego dziwoląga, otóż jest w trakcie

zaczęto się zastanawiać dlaczego w rzeczy samej tak wyszło jak wyszło, i że tak to nie może być, co pociągnęło za sobą kolejną falę pism :bash:

najprawdopodobniej szafka ostatecznie znajdzie się bezpośrednio przed płotem zamiast jak to miało być pierwotnie, bezpośrednio za płotem na narożniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 443
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z elektrownią czy gazownia to zawsze coś musi być nie tak moja szafka prądowa stoi w dobrym miejscu ale wystaje z ziemi tak że kedys sie przewróci

(jak ją wkopywali w styczniu to było ponad metr śniegu i tak ją postawili na górce z zamarzniętej ziemi która pod wpływem deszczu się zmniejsza odsłaniając co raz bardziej skrzynkę)

a i postawili mi podwójną (takie mieli i już) sąsiad obok ma swoją:) też podwójną.....

 

płytki calagrande śliczne mam podobne w łazience na ścianie - strukturą nie kolorem:)

nie wiem czy znasz nowa gala maja dużo fajnych na podłogi właśnie bardzo dobrej jakości

Edytowane przez Kaśka73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały już dużo lepiej :)

Dostaliśmy ofertę na wykończenie "pod klucz", pierwszy odruch-robimy sami

ale potem jak to przetrawiliśmy... krok po kroku to ma sens ;)

w łazience na pewno zmiana opcji jeżeli chodzi o wannę, lepiej będzie wyglądać wanna symetryczna narożnikowa

podoba się nam np. Aquaform Kreta, Koło Maxima cenowo zbliżone...

Edytowane przez khb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tataraczku

 

najpierw my powiedzieliśmy jaką mamy wizję co chcemy, odpowiedzieliśmy na listę pytań co, gdzie, usłyszeliśmy sugestie

a potem dostaliśmy wycenę np.

 

łazienka dolna wycena na 11 tys (płytki+sanitariaty+baterie)

łazienka górna 18 tyś (płytki+sanitariaty+baterie+ wanna)

szpachlowanie+malowanie 21 tyś

panele 11tyś

płytki zewn. (taras balkon wejście)-11 tyś

tak wygląda nasza wycena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khb

ile te łazienki mają powierzchni do kafelkowania? Ile wam wychodzi w przeliczeniu na metr? Bo chyba jednak baaaardzo drogo chce ta Wasza ekipa...

 

 

 

w tej cenie są płytki + mozaika w brodziku na dole + mozaika wanna do góry, geberity, sanitariaty, szafki pod zlew, zlew, baterie, kleje do płytek; na pierwszy rzut oka mi sie też wydawało dużo ale jak sobie to wszystko policzyliśmy tak wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...