Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

moje Spełnione Marzenie


khb

Recommended Posts

mężu KHB :),

dziękuję serdecznie za wyjaśnienie. Wg projektu szkło miałoby jednak być z wierconymi otworami. Pomyśleliśmy i zostaniemy przy pierwotnej koncepcji schodów i nie będziemy montować szkła. Takie, które będzie optymalne wyjdzie po prostu za drogo. Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 443
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dawno mnie tu nie było a tu takie postępy. Gratuluję prywatnej wody - wiem jakie to ułatwienie i jak cieszy. Jeszcze trochę a zacznie się wykończeniówka. Kiedy przyhodzą do was z posadzkami?I jakie tynki robicie - gipsowe czy c-w?Ach i jeśli nie macie ekipy od wykończeniówi to polecam swojego - Bachorz i p.Wojtek od płytek - ekipy naprawdę polecane i będziecie spać spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było a tu takie postępy. Gratuluję prywatnej wody - wiem jakie to ułatwienie i jak cieszy. Jeszcze trochę a zacznie się wykończeniówka. Kiedy przyhodzą do was z posadzkami?I jakie tynki robicie - gipsowe czy c-w?Ach i jeśli nie macie ekipy od wykończeniówi to polecam swojego - Bachorz i p.Wojtek od płytek - ekipy naprawdę polecane i będziecie spać spokojnie.

 

Posadzki właśnie się robią. Tynki gipsowe już są położone, na dole będziemy szpachlować. Dzięki za ekipę. Mamy już wszystko klepnięte :) Płytki, panele, malowanie, dogrywamy bruk przed domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i domek się robi. A pamiętam jak niedawno zaczynaliście a teraz wykończeniówka już za rogiem;).

 

Jaki kolor planujecie na elewacji?

 

Ka_Em ten czas tak szybko leci ...dopiero tynki wewnątrz nam kładli na początku grudnia, a już kwiecień, od jutra ocieplanie poddasza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszoniku pogoda nam służy, to działamy "pełną parą" na budowie :)

trochę z przyłączem gazowym się jeszcze ślimaczą, do końca kwietnia ma być zrobione

przeprowadzka raczej w czerwcu

dziś dostaliśmy próbki konglomeratów na parapety wenętrzne, po długich debatach pozostały dwa, liczę na wasze sugestie co do wyboru :)

 

 

Tataraku tynki wewnątrz udały się, wyglądają ładnie

 

http://images49.fotosik.pl/1415/c6e11f323d9f522cmed.jpg

 

 

no i kamień na parapety zewnętrzne

 

http://images35.fotosik.pl/1273/09057cb275771383med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...