Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

moje Spełnione Marzenie


khb

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 443
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kolor podbitki ( palisander ) dobieraliśmy do koloru okien, bramy, drzwi. Dachówkę mamy w kolorze czerń typu Kongo :) i jest git :D. Wykonawca nam mówił, że kiedyś robił dom w stylu greckim, przynajmniej tak się wydawało inwestorom. Niebieska dachówka, niebieska podbika i białe tynki. Prawie Santorini . . . Edytowane przez khb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykończeniówkę ogłaszam za rozpoczętą :)

łazienka dół

 

 

http://images40.fotosik.pl/1577/591b7d105ff274c5med.jpg

 

otrzymaliśmy również maila ze sklepu w którym zamówiliśmy lampę do sypialni że hurtownia w Hiszpanii niestety nie posiada plafonu na stanie i muszą anulować nasze zamówienie, ale dlaczego dopiero po dwóch tygodniach od złożenia zamówienia taka informacja :mad:

 

mój dzielny Mąż obsadził płot od strony sąsiada tujami, wyszło tego ok. 60 szt. :)

Edytowane przez khb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

otrzymaliśmy również maila ze sklepu w którym zamówiliśmy lampę do sypialni że hurtownia w Hiszpanii niestety nie posiada plafonu na stanie i muszą anulować nasze zamówienie, ale dlaczego dopiero po dwóch tygodniach od złożenia zamówienia taka informacja :mad:

 

 

 

To jest normalne, na stanie nie mają, a jak zamawiasz to się okazuje że np. wycofano z oferty. Ja tak miałam w 4 sklepach internetowych z dwoma różnymi kinkietami. Jestem tak zrezygnowana, że już nawet lamp nie chce mi się szukać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko chyba sobie kupię takie samo, bo bardzo mi pasuje, a to które już kupiłam odsprzedałam rodzicom;)

 

Idziecie jak burza. Co to za płytki w łazience, bo bardzo podobne do moich wucecikowych?

 

nasze płytki z dolnej łazienki to Amaltea/Purio Paradyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, elewacja śliczna:) Nie wiem czy to kwestia monitora czy rzeczywiście biel jest złamana delikatnie szarością? Idealnie pasująca do naszego domu:)

 

witaj agalind, elewacja rzeczywiście ładnie wyszła, braliśmy 3 albo 4 próbki z firmy w której tynk został ostatecznie kupiony;

biel miała być złamana szarością, właśnie dokładnie taka miała być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khb - czy jak oglądałaś wzornik Kabe w hurtowni to ten kolor K11610 wyglądał na biały? bo ja mam go wersji internetowej i na monitorze to jest taki... mocno gołębi, więc jestem ciekawa, czy to monitor przekłamuje, czy trzeba brać taką dużą poprawkę na kolor wzornik/ściana?

 

oraz jaki masz nr koloru tego niebrudzącego cokołu? szukam jakiejś ładnej szarości na garaż i może ta by nam zgrała :) help pliz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hurtowni zamówiliśmy 1 kg próbki w wybranym kolorze za kilkanaście zł. Mąż nałożył na gruby karton i na drugi dzień mieliśmy rzeczywisty kolor. Trzecia próba była trafiona. Na pierwszy rzut oka fasada jest biała, ale w porównaniu z białą fasadą sąsiada lub z kartką papieru widać, że biel jest złamana szarością, podobno jest tam dodatek "kilku kropel niebieskiego". Do gołębiego naprawdę jest daleko. Oglądanie kolorów na monitorze jest przekłamane z powodów różnych ustawień nasycenia barw. Warto wybrać się na wycieczkę do hurtowni. U nas rano przyjęli zamówienie przez telefon a po 15:00 próbki były do odbioru. Cokół wokół domu w kolorze K11800. Powodzenia w podejmowaniu decyzji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie płytki tylko na fotkach podobne, bo moje lekko szare i inny format. Co do kolorów elewacji to Caparol ma podkład w kolorze wybranego tynku, wiec nawet jeśli okaże się, że barwa ładnie wyglądała na mniejszym formacie, a tu nie pasuje do bryły, oświetlenia, otoczenia (wiecie cień drzew itp.) to można zmienić właściwy odcień. Mój złamany, prawie niedostrzegalnie, kroplą grafitu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie płytki tylko na fotkach podobne, bo moje lekko szare i inny format. Co do kolorów elewacji to Caparol ma podkład w kolorze wybranego tynku, wiec nawet jeśli okaże się, że barwa ładnie wyglądała na mniejszym formacie, a tu nie pasuje do bryły, oświetlenia, otoczenia (wiecie cień drzew itp.) to można zmienić właściwy odcień. Mój złamany, prawie niedostrzegalnie, kroplą grafitu.

kwestia podkładu - patrzcie nasz domek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszesz mi ile kosztują granitowe parapety,zastanawiam się nad nimi,ale nie wiem czy nie są za drogie?jaka to jest grubość

 

Chciałem odpowiedzieć ci na twoje pytanie które zadałaś mi na p.w. ale nie mogę wysłać wiadomości , serwer twierdzi że nie masz miejsca w skrzynce odbiorczej, wyślij mi na p.w. mejla do siebie to ci podam ceny schodów i parapetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...