Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz Szymon


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ślicznie dziękuję :-) bardzo fajne..mysze zobaczyc jak cenowo to wyjdzie , kupowalas w Pl czy gdzies dalej ?

 

Tak w polsce przez sklep Amandus (teraz to skandynawskie pl ) . W sumie to mam go w miarę blisko domu więc mogłam sobie obejrzeć ;-]. Już kilka rzeczy od nich kupowałam i zamawiałam .

 

http://www.skandynawskie.pl/pl/p/Lampa-wiszaca-FlowerPot-VP1-rozne-kolory/48

Edytowane przez kanka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kanka,

bardzo mi się podoba mieszkanie :rolleyes: . lampy śliczne - ja mam na oku, taką małą stojącą , ale cena ..., Balkon super , o fotelu to nawet nie wspominam ;)

Krzesło przy biurku , sama na takie się zdecydowałam, jak moja córa miała 7 lat , teraz ma 9 , krzesło nie kupione , a ja myślę , że już teraz za późno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

kanka boski kot :D

Też ubolewam nad zamknięciem Flo ;(

Słuchaj a gdzie Ty kupujesz te rzeczy w h&m home? :p

Powiedz mi też proszę co za deski macie na podłodze oraz czy wygodne jest to łóżko z Ikei i czy macie do niego jakiś zagłówek?

No i gdzie to kolejne gniazdko miałoby być? Też Szczecin? :D

 

P.S. Moja 20miesięczna córka też się bawi tymi drewnianymi zabawkami jedzeniowymi z lidla :D

A gdzie nabyłaś taki fajny drewniany ekspres? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisa dziękuje za komplement ;-]

No a kotka faktycznie wyszła fajnie na zdjęciu :D

pysiaczek a więc po kolei odpowiadam :D

No niestety nie mogę przeżyć zamknięcia Flo , teraz tam jakiś bank jest bez sensu :mad:

H&M home kupuje w sklepie netowym :p w pl nie ma ale ja na Niemieckiej kupuje :p

deski w mieszkaniu to dębowe , zakupione w LM czy innym casto ;-] ale to lite deski nie panele drewniane.

Łóżko z ikea spoko, fajne ma te szuflady a wygoda to wiesz od materaca zależy . Zagłówka nie mamy bo to przeznaczone do niego za duże do nas ale mam upatrzoną firmę co robi takie zagłówki / panele tapicerowane i tam zakupie na pewno zagłówek ;-]

Co do "nowego gniazdka" to na dzień dzisiejszy w Szczecinie :D coś tam nawet mi się podoba :lol2: ale bez sprzedaży domu nie ma takiej opcji :evil:

Co do drewnianych zabawek to z Lidla mamy tylko tort ;-] Ekspres to super firma Le toy van która robi drewniane zabawki , mega jest . A jedzenie drewniane to firma Erzi niemiecka chyba , to takie udające prawdziwe jedzenie/ prawdziwe marki ;-]

 

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR11.TRC1.A0.H0.Xerzi.TRS0&_nkw=erzi&_sacat=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra czyli dalej muszę czekać aż u nas ruszy ta sprzedaż online w h&m. Ponoć już w tym roku to ma być... ;)

Co do podłogi to tak właśnie myślałam, że to prawdziwa lita deska a nie żadne panele dlatego dopytywałam. Nawet widziałam ostatnio taką w castoramie ale coś dużo ciemnych przebarwień miała i nie podobała mi się za bardzo :p

Jeśli o łóżko chodzi to może źle zapytałam hehe bo wiadomo, że wygoda zależy od materaca, ale chodziło mi bardziej o to czy to Wasze hmm nie trzeszczy? Bo nasz Malm jest okropny pod tym względem i będziemy je zmieniać. I też właśnie nad tapicerowanym zagłówkiem myślę :D

Co do nowego gniazdka...czy to by oznaczało sprzedaż domu w Niemczech? Myślicie by tu się całkiem przenieść?

Ciekawa jestem co to za lokalizacja tak Cię mocno zainteresowała w Szczecinie - zdradzisz? :D

Jedzenie drewniane to wiem, że tylko tort jest z lidla. My mamy z tego setu pizzę i zestaw śniadaniowy :D

Ekspres super, tylko kurcze już ciut droższy niż te lidlowe hehe ale zapisuję go sobie bo może jako prezent na urodziny albo co się nada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku co do łóżka to raczej nie trzeszczy , ono bardziej na zasadzie podestu jest , moim zdaniem ok .

Drewniane zabawki z lidla miały fajną cene i było by ich u nas więcej ale kurde to jakaś porażka wszystko było wymiecione a ja nie z tych co to na walki do marketow chodzą w godzinie otwarcia ;-] Przy okazji byliśmy i był ten więc wzięłam ;-]. No Ekspres i inne sprzęty z tej firmy nie są najtańsze ale na prawdę super , fajne na składkowy prezent z jakiejś okazji ;-] . No i te jedzonka z erzi cenowo w miarę do przejścia choć to takie małe drobiazgi ;-]

Jeśli chodzi o dom to nie mamy go w Niemczech a w Tczewie pod Gdańskiem ;-] W Niemczech mąż pracuje i dopuki tam pracować będzie to nam ten Szczecin tak w miarę pasuje lokalizacyjnie ;-] A czy na stałe nie wiem , nie planuje , dla tego teraz nieruchomości mam zamiar wykańczać i kupowac z głową , ekonomicznie co by nie zostać jak z domem w którego władowałam kupe kasy w ściany a nie mogę tego nawet odzywskać ;-/

Co do lokalizacji to te szeregowce ktore mi się spodobały są na dzielnicy na ktorej mieszkam ;-] i W sumie tam mi się podoba, wszędzie mam blisko i wszysto pod ręką i tam mogła bym zostać ;-] a ta dzielnica to na G chyba ostatnia w stronę granicy ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny :bye:

 

Pysiu, jak tam mała Pysia? Pysia już chyba nie jest taka mała ;)

 

Kanka :hug:

 

Fajne plany :wiggle:

 

Ostatnio widziałam w ttk maxxie takie drewniane coś:

 

http://ecsmedia.pl/c/melissa-doug-drewniany-zestaw-artykulow-spozywczych-m-iext27373819.jpg

 

...za jakieś 4 dyszki. Widzę właśnie, że w necie jest za 2 x tyle i to przecenione! :bash: Chyba się tam wrócę. I zamówiłam już u babci ;) drewniane owocki na rzepy. Rozważam jeszcze domek drewniany, tyko gdzie to wszystko trzymać :rolleyes:

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiazett cześć :) Dzięki za pamięć :D No Pysia ma już 20 miesięcy a energii 20x100 dlatego ja wszędzie jestem z doskoku i nie ogarniam nic, ale w sumie dobrze mi z tym :D

To jedzenie z tk maxx bardzo fajne - czasem też tam widuję takie skarby choć ostatnio rzadko tam bywam :(

 

Kanka mój mąż zaczyna bardzo wcześnie pracę a lidla ma zaraz obok, więc akurat jedzenie nabył mi zaraz po otwarciu a i walk wielkich nie było bo to mało uczęszczany lidl :D

Ale to prawda, że to co się tam czasem dzieje to masakra :o

 

Cholercia nie wiem co to mi do głowy z tym domem w Niemczech przyszło? Na pewno o tym wiedziałam bo już o tym pisałaś ale jakoś zaskleroziłam - sory :p

Że mieszkacie w dzielnicy na G.to ja dobrze wiem i doskonale nawet wiem, w którym bloku - znam dość dobrze te rejony. Zresztą mieszkam w dzielnicy obok w zasadzie (tej na P.przecież :D ).

A wypytywałam Cię o te zmiany lokalizacji ponieważ my sami się chyba na taką zmianę zdecydujemy bo nam na starość walnęło i też mamy sobie ochotę coś urządzić?:D :p ;)

 

No i też już z utęsknieniem wyczekuję wiosny :D!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...