Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz Szymon


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kanka, a te świece to jak się spalają, całe? Chętnie bym kupiła, ale obawiam się, że wypala się głęboki tunel, tak, jak w większości świec. Jak ona się topi? Nie są tanie, dlatego wydaje mi się to ważne, czy nie wyrzucę połowy. Chociaż zawsze można wyskrobać i na kominek wrzucić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanka, a te świece to jak się spalają, całe? Chętnie bym kupiła, ale obawiam się, że wypala się głęboki tunel, tak, jak w większości świec. Jak ona się topi? Nie są tanie, dlatego wydaje mi się to ważne, czy nie wyrzucę połowy. Chociaż zawsze można wyskrobać i na kominek wrzucić ;)

 

 

No właśnie wszyscy chwalą że tak super czysto się palą itd . No ale warunek jest żeby nie gasić jej do puki wosk nie rozpuści się cały do ścianek . No i kurde wczoraj odpaliłam pierwszy raz i paliłam 8 godzin i cały się nie wypalił więc mały rant został . Dziś odpalona drugi raz próbuje ratować ale kurde nie wiem ile to ma się palić żeby całe się wypaliło bo na razie mi się tunel robi ;-/ No ale tak jak pisałaś można wyskropać i dać do kominka ;-] alebo są metody ze sreberkiem co wspomaga wypalanie na brzegu i też takie nakładki mają ilumy co to niby też pomagają w wypalaniu . Ja jeszcze nie mam takiej i żałuje . Ale same świece bardzo fajne ;-] i mega wydajne więc myśle że warte ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaMarcia cały to za dużo ;-] yankee woski dziele mniej więcej na 4 części i to jest spoko a kringle nawet na 5 bo tam tak podzielone .

A ja pale świece , próbuję ją reanimować z tunelu :p ale powiem Wam że pachnie świetnie , jak na razie zachwycona jestem jakością (oprócz tego tunelowania ;-/ ale daje im jeszcze szanse ) i wydobywającym się zapachem (pfu pfu żeby nie zapeszyć ;-) ). No i Summer scoop powtarzam się ale na razie moj naj z yankee ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaMarcia cały to za dużo ;-] yankee woski dziele mniej więcej na 4 części i to jest spoko a kringle nawet na 5 bo tam tak podzielone .

A ja pale świece , próbuję ją reanimować z tunelu :p ale powiem Wam że pachnie świetnie , jak na razie zachwycona jestem jakością (oprócz tego tunelowania ;-/ ale daje im jeszcze szanse ) i wydobywającym się zapachem (pfu pfu żeby nie zapeszyć ;-) ). No i Summer scoop powtarzam się ale na razie moj naj z yankee ;-]

 

No przesadziłam chyba, ale jakoś tak idealnie się wpasował wielkością w kominek:)

w calym mieszkaniu pachnie:)

Kanka a Ty te największe świece zamawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczek no tak , możliwe że pisałam gdzie mieszkam haha ;-] A Ty bliżej szkoły mojej córki ?

A te moje ulubione szeregowce to na mojej dzielnicy na ulicy Alpinistów ;-] Na razie 4 wybudowane bo deweloper zbankrutował czy coś , ale podobno ktoś wykupił tam dalej teren i projekty ( tak słyszałam od jednej pani z niruchomości ;-]) Byłam oglądać te domki w środku i jeden projekt nie chce mi wyjść z głowy , to taki idelany domek dla mnie na dzień dzisiejszy i na dzisiejsze potrzeby ;-] . Baaardzo mi się spodobał . . Więc czekam na rozwój ulicy :D . Ale kurde pierw muszę się tego domu pozbyć ehhh.

A z tymi niemcami Ci się pomyliło może dla tego ze tam mieszka moj mąż, bo pracuje (my też mieszkaliśmy jakś czas ) ale tam wynajmujemy mieszkanie ;-]

 

kanka tak dokładnie ja bliżej szkoły Twojej córki bo osiedle przy Taczaka :D

Tych szeregowców o jakich piszesz nie kojarzę, ale faktycznie od Ciebie to rzut mokrym beretem hehe

Chętnie sobie popatrzę jak będę w okolicy :) Tylko uważaj skoro tam była jakaś sprawa bankructwa, no ale wierzę, że na pewno wszystko dobrze posprawdzasz :yes:

Czyli tak jakby myślicie by na stałe się tu przenieść na Pomorze Zachodnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. O świecach YC i woskach nawet nie czytam bo nie mogę sobie pozwolić na kolejny nałóg, także NIE, dziękuję :p

 

 

Haha dawaj lepiej takie nałogi niż inne :p zobaczysz fajne toto i praktyczne ;-]

A co do domków to absolutnie teraz i tak bym nie kupowała co do bankructwa to już jest inny właściciel a ja bym i tak czekała na kolejne domy nie te co są , jeśli w ogóle kiedyś będą , na razie to taki plotki ;-] A ostatnio zainteresowało mnie osiedle Nowa cukrownia , zapowiada się super ;-]

I czy na stale hmmm nie chyba nie tzn na razie tak ale to wszystko będzie zależało od pracy męża ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zauważyłam że mój piękny słój na woski jest cały pęknięty buuuuuu musiałam jakoś o parapet uderzyć ;-[

Ale za to dziś znowu przekładałam woski i wąchałam (haha to jak narkotyk ;-] ) i stwierdziłam że zapachya z kringle aqua i slate to prawie to samo co moje ulubione 4 i 10 z tej męskiej serii które wycofali ;-] Także mam zastępstwo ufff ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie dziś ilume z yankee candle taką

 

http://www.goodies.pl/nakladki-illumalid/769-jarcon-chrome.html?utm_campaign=zakupy&utm_source=adwords&utm_medium=cpc&gclid=CKr_8qGxqMQCFeQLcwod5o0AKA

 

zobaczymy czy pomoże w paleniu świec . Ja swoją reanimowałam i wyrównałam ale aż boje się odpalić jak dalej się będzie palić :p Mam nadzieje że ta mała przykryweczka pomoże ;-]

No i odpaliłam esspresso crema :rolleyes: Matkooooo jak to pachnie to na prawdę mega mocny zapach także po kawałeczku radzę palić ;-] Taki słodki, ciepły jak baaaardzo mleczna wręcz czekoladowa kawa ;-] Od razu mówię nie dla każdego i nie na każdy dzień ale mnie zachwyciła . Na pewno kupię świece ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...