Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz Szymon


Recommended Posts

Ach, no z Łodzi niby autostrada w tamtą stronę jest :D ale ja bardziej na szare poluję, a szare są w łodzkiej Ikei. No właśnie i jak się sprawuje Twoja kuchnia? Chyba muszę odnaleźć wątek o kuchniach z Ikei...

Szkoda, że tak daleko ode mnie mieszkasz i nie moge Cię o wykonawców wypytać...

slicznie i co raz śliczniej u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

olgusieniunieczka no niestety do Łodzi mam kawałek ;-) a w Niemczech jestem bardzo często, mąż tu pracuje i mieszka dla tego mogłam sobie przywieść te fronty inaczej pewnie bym się nie bawiła w sprowadzanie z innego kraju ;-). Gdyby nie to że znaleźliśmy czarne to też brała bym szare bo są super . A sprawują nam się narazie bardzo dobrze .

tu masz wątek do kuchni Ikea

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?15810-Kuchnie-z-IKEI-opinie-zdj-cia-monta-etc.&p=5305094#post5305094

 

AniaS79 Witaj i się rozgość ;-) i dziękuje za miłe słowa ;-)

a więc tak:

chors to najmniejszy rozmiar jaki znalazłam czyli 60cm

http://studioswiatla.pl/Kinkiet_Thiny_Slim_11-2156.html

 

szkło na słupach to chartowane, zdaje się foliowane a w kuchni jak i szafa w salonie jest lakierowana. Klejona na taki klej, silikon. Oj było troche z tym problemu bo faktycznie klej wchodził w reakcje z folią itd ale jakoś panowie dali sobie rade, podklejali taśmami i inne cuda i jakos to wyszło ;-)

 

podłoga na piętrze to panle Quick Step seria classic

zdaje sie kolor Panga, deska dwulamelowa

http://www.quick-step.com/europe/pl/pl/floor/403672.aspx

ogolnie z jakości paneli jestem bardzo zadowolona ale teraz ciemnych podłóg już bym nie zrobiła ;-) Zakochana jestem w panelach na parterze to też Quick step ale seria perspective z 4 fugami kolor białe wenge

http://www.quick-step.com/europe/pl/pl/floor/418527.aspx

i teraz wszędzie robiła bym białe

 

co do drzwi to drewniane firmy Aldrew

http://www.alterdom.pl/drzwi_wewnetrzne-Drzwi_Aldrew,3

Są to drzwi sosnowe zdaje się bejcowane na kolor Wenge. Dobieraliśmy jak najbardziej zblizone do okien. Niestety męża coś podkusiło i wzieliśmy ciemne okna Dąb bagienny są tak ciemne ze z daleka wyglądają jak czarne. Przez ciemna stolarkę i listwy chciałam poprostu do nich nawiązać . Gdyby nie one to stolarka i okna teraz były by białe albo szare ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie one to stolarka i okna teraz były by białe albo szare ;-)

Mam dokładnie takie samo podejście :) Ale całość- wraz z drzwiami wyszła naprawdę świetnie.

 

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedzi wyczerpujące. To zapewne nie będzie koniec pytań z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bardzo ciemne okna wewnątrz, ciemniejsze od bagiennego dębu ( co mnie pokusiło o taki kolor? i dopłacałam do tego koloru, bo nie był w standardzie) .

Teraz wybrałaym też szare lub białe. Drzwi mam tez podobne do Kanki9, tylko mam ramę po bokach,u dołu i górze nie mam ramy, podobne do drzwi Marjelki.

Kanka bardzo lampa mi się podoba, chyba zastanowię się nad taką do sypialni. Mam dwie lampy nad łózkiem białe i ta by mi pasowała.

Dojrzałam wymiary tej lampy, ciupeńka szer. 7 cm, wys 14. Chyba pojedyńczo to za mała na sufit?

Edytowane przez adriado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bardzo ciemne okna wewnątrz, ciemniejsze od bagiennego dębu ( co mnie pokusiło o taki kolor? i dopłacałam do tego koloru, bo nie był w standardzie) .

Teraz wybrałaym też szare lub białe. Drzwi mam tez podobne do Kanki9, tylko mam ramę po bokach,u dołu i górze nie mam ramy, podobne do drzwi Marjelki.

Kanka bardzo lampa mi się podoba, chyba zastanowię się nad taką do sypialni. Mam dwie lampy nad łózkiem białe i ta by mi pasowała.

Dojrzałam wymiary tej lampy, ciupeńka szer. 7 cm, wys 14. Chyba pojedyńczo to za mała na sufit?

 

No one malusienkie , bardziej jako punkty oswietleniowe zamiast halogenikow czy coś tam ;) ale mi do garderoby wystarczy ;)

 

I dziękuje za życzenia świąteczne ;) i tez dla Was wszyskich ciepłych, rodzinnych świat życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego Alleluja życzy Tosia, Jasiek, Marta i Bartek ze Stańczykowa :)

 

http://img407.imageshack.us/img407/8447/wielkanoc2012jakudekoro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po świętach ;-) Oczywiście z tego całego zamieszania nie porobiłam żadnych nowych zdjęć.

Zawisła w końcu lampka ze skrzydełkami ;-), mam plafon między kuchnią a jadalnią a nie wiszący kabel ;-). Żaluzje w łazience i znalazłam do łazienki plafon. Hehe znalazłam dobre okreslenie bo to kilkudziesięcio letnia lampa gdzieś wygrzebana u rodziców ;-) . Koncepcje sypialni, łazienki i wiatrołapu w głowie mam ;-) . Ławeczka do wiatrołapu zamowiona . Także powolutko cos się dzeje. Niestety musim poprawić klinkierówkę na balkonach ;-/ bo coś było spierniczone i w czasie wiatru odpadła miejscami :bash: ale jak w maju będziemy na urlopie w domu to mam nadzieje że to zrobimy. Aha no i chyba znaleźliśmy dla siebie brame i furtke ;-) tylko teraz kwestia czasu i kasy ;-) tak po za tym nic u nas nowego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po świętach ;-) Oczywiście z tego całego zamieszania nie porobiłam żadnych nowych zdjęć.

Zawisła w końcu lampka ze skrzydełkami ;-), mam plafon między kuchnią a jadalnią a nie wiszący kabel ;-). Żaluzje w łazience i znalazłam do łazienki plafon. Hehe znalazłam dobre okreslenie bo to kilkudziesięcio letnia lampa gdzieś wygrzebana u rodziców ;-) . Koncepcje sypialni, łazienki i wiatrołapu w głowie mam ;-) . Ławeczka do wiatrołapu zamowiona . Także powolutko cos się dzeje. Niestety musim poprawić klinkierówkę na balkonach ;-/ bo coś było spierniczone i w czasie wiatru odpadła miejscami :bash: ale jak w maju będziemy na urlopie w domu to mam nadzieje że to zrobimy. Aha no i chyba znaleźliśmy dla siebie brame i furtke ;-) tylko teraz kwestia czasu i kasy ;-) tak po za tym nic u nas nowego ;-)

 

Rzeczywiście nic się nie dzieje :lol2: Czekamy na fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...