Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz Szymon


Recommended Posts

kanka, normalny sufit.

Nie kombinuj :)

 

Przez kilka lat korzystaliśmy z prysznica w wannie. Zarówno bateria, jak i parawan były najzwyklejsze.

I było OK.

Przy wyborze kierowałabym się wyglądem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki dziewczyny za rady ;-) . No kurde też myślałam żeby to dziadostwo na suficie nie ruszać bo jakoś boje się że zabudowa tego będzie marnie wyglądać niżej będzie i ogólnie jakoś nie tak . A potem sobie myślę czy kurde nie będzie mnie to drażnić :evil:

narendil mówisz że tylko wygląd brać pod uwagę ? Reszta to wszystko jedno ? Ok będę w takim razie kierować się moim gustem :p mam nadzieje że się sprawdzi taki wynalazek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas sprawdzało się to, że parawan można było złożyć dookoła osoby biorącej prysznic - taka pseudo-kabina się wtedy tworzyła.

Możesz też poszukać baterii, która będzie miała dodatkowo deszczownicę. Nie wiem czy lubicie, ale ja jestem obecnie zachwycona tym wynalazkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może opiszę pomysł na pokój córci ;-) Ściany białe, wnęka zabudowana , tworząc szafę na zabawki a drzwi prawdopodobnie pomalowane na czarno farbą tablicową . Lampa , półki na książki szt 2 i biurko które chce pomalować na biało już są

 

http://imageshack.us/a/img842/5851/2910022446.jpg

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20133400/

 

 

http://imageshack.us/a/img194/4661/3565583.jpg

 

 

Łóżko obiecałam różowe :p takie

 

http://imageshack.us/a/img600/9395/29155476612.jpg

 

Moja córka jest fanką różowego więc obiecałam jej że lampa i łóżko będą różowe oraz domek dla lalek który już ma też i to wszystko a reszta biała , szara , czarna i stonowana :p

Co o tym myślicie , trzyma się "kupy " ? :p

A domek dla lalek taki, już jest :

http://allegro.pl/kidkraft-domek-amelia-dla-barbie-monster-high-i2948243264.html

Edytowane przez kanka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tymi pomysłami zachwycona :yes:

Bardzo na tak: różowe łóżko i lampa (bomba!), regały (:lol2: sami wstawiliśmy ostatnio drabinę do dzieciowego, nie wiedziałam, że można takie świetne regały gdzieś dostać :o), farba tablicowa na drzwiach i ogólnie kolorystyka :yes:

Moim zdaniem fajnie, że pojawią się mocne akcenty różu na biało-czarno-szarym tle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super że jeszcze ktoś uważa że będzie ok ;-) Ja jakoś wybierając te rzeczy myśle że będzie fajnie a potem zaczynam wątpić jak wchodzę do takiego niezrobionego pokoju :p

Te regały to są łazienkowe :D ja kupiłam dwa bo moje są trochę węższe niż te na zdjęciu. Lampa to z decobazaru , jest to lampa z dworca Wrocławskiego po renowacji i malowaniu , tylko na żywo okazało się że ona jest ogrooooooomna :p i nie wiem czy nie będzie za duża . No a łóżko zakochałam się w nim ale chciałam inny kolor , ale moja córa i tak zawiedziona że ściany białe itd więc obiecałam że łóżko i lampa będą różowe tylko mam nadzieje że te róże się nie będą gryzły no i jeszcze róż na domku. Ale więcej różu nie chce , chyba że takie rzeczy wymienialne jak poduszka czy pościel czy coś tam ale to już zobacze jak będzie wyglądać całość . Sciany białe na pewno no i kusi mnie ten czarny bo ja bardzo lubie i w aneksie kuchennym też będzie :rolleyes: podłoga jakaś jasna, jesteśmy w trakcie wybierania, chce namówić męża może na parkiet w jodełke :p ale on jakoś za dechami :p. No i to biurko z ikea , kupione na wyprzedazy za małe pieniądze więc szkoda mi było go nie wziąć tym bardziej że ono drewniane ;-) Przemaluje tylko na biało i zmienie uchwyt . Krzesełko jak kaski zstanie to chce Trip Tropa :p szafy nie bedzie , za mały pokój . Będzie duża w sypialni i tam musimy się zmieścić :lol2: no ale mamy dom więc ciuchy będe po prostu sobie wymieniać sezonowo . No i dodatki ale to już później . No i tak by to wyglądało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufit zostaw. Szału ne ma, ale nie warto obniżać sufitu w całości pomieszczenia.

 

Kafle do łazienki na podłogę-suuuper!!! Jak wkleiłaś wannę wolnostojącą, to widziałam tam tylko umywalkę hemnes, ale po zmianie koncepcji myślę, że ta pierwsza będzie bardzo ok.

 

No właśnie też mi się tak wydaje . Pierw ten Hemnes jakoś ale teraz myślę że ta prosta , bardziej nowoczesna będzie lepsza.

 

ivy tak jeszcze tego by brakowało żebym ten koszmarny sufit kolorkiem podkreśliła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałam w "łazienkach" ze masz pompę powietrze -woda...mogę mieć parę pytań do Ciebie lub Twojego męża ??

Chodzi mi jaką macie pompę ( przy okazji jaka powierzchnię, kw ), jak sie sprawuje przy większych mrozach , jaka macie temp. w domku oraz jeśli to nie tajemnica to o koszty za sezon czy miesiąc...wszytsko co pomoże :rolleyes:

Własnie sie zastanawiamy nad zakupem i szukam wszystkich informacji od uzytkowników. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy pompę firmy Daikin . Mąż nie pamięta ile kw ale jak bardzo chcesz to mi przypomnij będę w domu 8 lutego to mogę zerknąć ;-). W domu utrzymujemy temp około 22 stopni . Jest na prawdę komfortowo. Co do kosztów to nie bardzo mogę Ci powiedzieć bo u mnie to nie miarodajne bo tak nam się ułożyło życie że my teraz w tym domu to na weekendy przyjeżdżamy z raz w miesiącu więc i pompa na min chodzi tylko jak jesteśmy to zwiększamy temp . Ale mąż mówi że na samo ogrzewanie w zimie razem z wodą użytkową to z jakieś 400zł trzeba liczyć . A latem to tylko co grzanie wody więc minimalne kwoty .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

przygnalam tutaj z łazienek :) na pierwszej stronie zauważyłam, ze juz kiedyś przyglądałam sie Twojej budowie i urzadzaniu :)

ślicznie :) duzy dom i b. ładnie urzadzony :) drzwi do wiatrolapu cudne :)

zauważyłam bialy czajnik czy to KA czy LeC ?? można wiedziec gdzie nabyłas ?? w necie w PL czy poza granicami ??

 

BTW lazienka sliczna i uwazam, ze rozsądnie wykorzystałas w niej miejsce :) a rozwiazania odważne :) i maja swoj urok :)

 

 

ale czytam, widze widok z ona na blok i zwatpilam - a co z domem ;)

wrociłam kilka stron i juz rozumiem - powodzenia w urzadzaniu :)

a wanna ponizej super :) tez nam sie taka podoba i jest wygodna :)

 

http://imageshack.us/a/img203/2186/35721d.jpg

 

:lol2:

pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonko witam i dziękuje za miłe słowa ;-)

Czajnik to Le Creuset i mogę go polecić bardzo i być może drugi taki kupię do mieszkania .

http://www.portform.pl/firm-pol-1253360042-Le-Creuset.html

Ja akurat kupowałam na ebay bo na polskich akurat nie było białych dostępnych jak chciałam a tam i cenowo fajnie wychodziło .

 

hehe no widok teraz będzie mi się zmieniał ;-) ale jak już doczytałaś to wiesz że mieszkanko kupiliśmy , a domek dalej sobie stoi :p. A widok akurat ten z pokoju dziennego to na Hotel :p

Wanna ta wolnostojąca bardzo mi się spodobała i cenowo bardzo przystępna jak na wolnostojące . Ale niestety nie będe jej miała ;-/ stwierdziłam że będzie tak za bardzo naćkane jak wszystko tam wsadze do tej małej łazienki . Ale za to szukam duuuuużej wanny takiej ze 180cm może 190 cm :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...