Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz Szymon


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki , lampa z dworca Wrocławskiego zabrana podobno ;-)

A foto nie przyszło bo jeśli masz tablice polskie to Niemcy nie byli w stanie cię zlokalizować :p Nie było do tej pory współpracy między niemcami i polską i wspólnej bazy. Ale ma to się jakoś zmienić więc nie wiem do kiedy :rolleyes: Ale tak samo było z nami, w PL zrobione zdjęcia nigdy do nas nie doszły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, tyle stresu niepotrzebnego, bo byliśmy pewni, że coś przyjdzie.

Co do lampy: super rozwiązanie, bo i wilk syty i owca cała - taka lampa w takim kolorze to i dla mamy ładny przedmiot i córeczka pewnie szczęśliwa :). Ja mam problem z większością dostępnych na rynku lamp do pokoju dla dzieci: dla mnie to kicz w najczystszej postaci - słabe wykonanie, słaby wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, tyle stresu niepotrzebnego, bo byliśmy pewni, że coś przyjdzie.

Co do lampy: super rozwiązanie, bo i wilk syty i owca cała - taka lampa w takim kolorze to i dla mamy ładny przedmiot i córeczka pewnie szczęśliwa :). Ja mam problem z większością dostępnych na rynku lamp do pokoju dla dzieci: dla mnie to kicz w najczystszej postaci - słabe wykonanie, słaby wygląd.

 

Rozumiem Cię doskonale . Dla tego trzeba szukać wśród normalnych lamp dla dorosłych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to faktycznie dla Ciebie to dzielnica ze wspomnieniami :lol2:

A mój mąż to mówi że nie ma problemu z tymi naklejkami to wystarczy podjechać w niemczech do pierwszego lepszego miejsca gdzie robią przeglądy podać nr vin samochodu i oni wystawiają naklejkę , koszt jakieś 5 euro :D Ja się na tym nie znam bo mąż to pozałatwiał już dawno do naszych :D ale My to więcej w Niemczech niż w PL

 

No właśnie tak słyszeliśmy, że w warsztatach można je kupić :yes:

Ale to w sumie chyba na samo centrum jest, więc Ikeę powinno się dać obskoczyć bez tego.

 

Pysiaczku serio ma Ikea być? Mam nadzieję że tym razem to na serio i nie robisz mi złudnych nadziei :p

 

Korozjo ja też mam taką nadzieję! Wiem, że takie informacje pojawiają się co jakiś czas a potem nic z tego nie wychodzi, ale mam nadzieję, że tym razem to prawda. Tak czy siak nim ją zbudują to trochę czasu minie, ale mogliby się pośpieszyć nim będę potrzebować krzesełka i stolik do pokoju Młodej :p

 

A dziewczyny może możecie polecić jakiegoś stolarza co by mi zrobił szafy , ewentualnie kuchnie choć tu jestem prawie zdecydowana na Ikea :rolleyes: ?

 

Ja niestety nie polecę, bo moja kuchnia BRW a z kolei rodzice robili i kuchnię i szafy u stolarza ale godny polecenia to on na pewno nie jest :no:

 

Co więcej: dwa czy trzy razy zrobiono nam zdjęcie z fotoradaru :o. Ale nic do domu nie przyszło i pewnie nie przyjdzie, bo to ponad rok temu było :yes:.

 

Nie przyjdą ;) Nam też walnęło czerwonym laserem z fotoradaru i nic nie przyszło :D Pewnie z takich powodów o jakich pisze Kanka, ale to oznacza, że w przyszłości trzeba uważać :o

 

Ja mam problem z większością dostępnych na rynku lamp do pokoju dla dzieci: dla mnie to kicz w najczystszej postaci - słabe wykonanie, słaby wygląd.

 

To prawda. Dlatego my mamy póki co normalną papierową kulę z Ikei bo wydała nam się lepsza niż tysiące innych lamp jakie obejrzeliśmy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Korozjo ja też mam taką nadzieję! Wiem, że takie informacje pojawiają się co jakiś czas a potem nic z tego nie wychodzi, ale mam nadzieję, że tym razem to prawda. Tak czy siak nim ją zbudują to trochę czasu minie, ale mogliby się pośpieszyć nim będę potrzebować krzesełka i stolik do pokoju Młodej :p

 

 

 

Ja też mam nadzieje i że postawią mi prawie pod domem :lol2: tylko szkoda że już jej nie ma bo by mi się przydało na dniach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępny projekt kuchni. Oczywiście nie ma na nim okien , drzwi no i blatów bo te nie będą z Ikea (chyba ;-) ) A chciała bym czarny kamień a na wyspie biały ale jak się nie uda to też czarny .

 

http://imageshack.us/a/img10/2975/kuchnia1n.jpg

 

 

http://imageshack.us/a/img845/9341/kichnia1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna kuchnia :)

 

Szukałam cały dzień, co by mozna ulepszyć (pewnie z blatami i resztą byo by łatwiej), ale... zastanawiam się nad tą odkrytą półeczką po prawej stronie. Co tam ma być? Bo ja bym ją chyba przykryła frontem - wtedy cała ściana mebli tworzyła by jedną geometrię, a półka mi ją jakoś "dekomponuje" :p Może i nadaje trochę lekkości, ale wszystko właśnie zależy od tego co ma tam być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha tak ma być piekarnik choć jeszcze się zastanawiam czy nie dać go na dole pod płytą a tam pełne szafki żeby było po obu stronach tak samo ;). Ale niby piekarnik na wysokości wygodniej .

Może zrobię projekt z blatami i sprzętami ikea taki poglądowy to będzie lepiej widać o co chodzi ;-) Tu przy wycenie nie dawałam bo my sprzęty i blat osobno będziemy robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pysiaczku ;-) No wyspa musiała być bo blatu w zabudowie prawie nie będzie jak wstawię tam zlew i płytę :rolleyes: A do tego brakuje mi teraz w domu takiego blatu/stołu/miejsca gdzie wspólnie z córką ( a ona bardzo chętna ) możemy pogotować . tak przy blacie nie wygodnie obok siebie. A tak ona na stołku barowym ja z drugiej strony i pieczemy :stirthepot::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanka nie wiem skąd masz krzesła dla dziecka - ale mam jedno takie same - wygrzebałam w jakimś komisie:) jest boskie i mega stabilne :)

 

Krzesła i do tego stolik zakupiła mi koleżanka w Szwecji w sklepie w takim komisie ;-) Są świetne i tak jak piszesz niesamowicie stabilne i mocne nawet dla starego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...