Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz Szymon


Recommended Posts

Ja też mam taki jak Kanka i jest super, to mój drugi, bo pierwszy kupiłam na alle... i miał kształt kubka, ale po tym jak wylałam wosk to go wyrzuciłam, bo był do niczego. A ten jest świetny:)

 

Ja też uważam że jest świetny i sąsiadce kupiłam taki sam bo też jej się bardzo podobał ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asia, simple fajny gdyby był czarny. Piękny też ten white bowl. I tak teraz nie mam kaski, może po weekendzie przyjdzie, wtedy zamówię :)

 

 

Kanka a gdzie zamawiałaś? Ten sklep wybrałam, bo ma ogromną kolekcję tych z metalową przykrywką, które tak polecałaś ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, simple fajny gdyby był czarny. Piękny też ten white bowl. I tak teraz nie mam kaski, może po weekendzie przyjdzie, wtedy zamówię :)

 

 

Kanka a gdzie zamawiałaś? Ten sklep wybrałam, bo ma ogromną kolekcję tych z metalową przykrywką, które tak polecałaś ;p

 

 

Ja teraz kupiłam koleżance w homedlight.pl a swój to nie pamięta to było tak dawno ;-]. Ale co polecałam z metalową przykrywką ? ;-) Chodzi o serię meską z wosków Kringle candle ? Jeśli tak to nie wszystkie miałam ale z tych co miałam to moje debeściaki 4 i 10 ;-]

Tomkowa właśnie z tymi t-lightami to jakaś masakra . Ja już od kilku lat palę woski w moim kominku i zawsze było ok . I ostatnio jakieś z 3 miesiace temu stwierdziłam że mi się woski nie rozpuszczają do końca i słabiej to pachnie bo wolniej rozpuszcza itd . Kurde no nie wiedziałam o co chodzi ale zobaczyłam że te moje nowe t-lighty są jakieś takie niskie . Ja miałam wcześniej zapasy i dopiero teraz zauważyłam . Kurde a najgorsze że te niskie są teraz jak normalne sprzedawane w większości sklepów. Ciężko dostać takiej wysokości jak kiedyś . A te niskie są do dupy zwłaszcza w tych wyższych kominkach . No wściekła byłam . Nie mogłam od ręki znaleśc takich wyższych i teraz mąż mi przywozi z Niemiec mje ulubione . One są jeszcze wyższe niż te co kiedyś były normalne ale są super , na długo starczają i super rozgrzewają . Olaf mi kupuje w Aldi te właśnie i przywozi zapasy . Nie wiem jak bez tego bym paliła kominki :evil:

chyba że kupić niższy kominek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanka, no to już wiem, czego mi brakuje, porządnych tealightów! :) Możesz poprosić Męża, żeby przywoził więcej? Chętnie odkupię :) Zapach 4 i 10 właśnie do mnie jadą :wiggle:

 

Hehe pewnie mógł by przywieść więcej :lol2: ale i tak kurde no trzeba by jakieś źródło w PL znaleźć bo to jakaś kpina z tymi t-lightami :mad: Widziałam w makro takie już myśle nadające się, choc chyba ciut niższe niż te moje z niemiec (jak będę kiedyś przy okazji to jeszcze dokładnie obadam temat ) ale kosztowały ponad 36 zł tylko właśnie nie pamiętam za ile szt ;-/ Tych moich jest 25 szt każdy niby na 8h palenia (tak napisane na paczce ;]) i koszt 2 euro czy 2,4 , coś mąż mowił że i w lidlu są ale chyba tam ciut drożej . Jak pojade do niego to też obadam temat bo ostatnio jak byłam to się tak nad tym nie skupiałam bo nie wiedziałam ze taki problem będzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na necie super że są ;-] jeśli 8 godzinne to powinny być jak te moje ale na 100% to nie wiem bo nie widziałam . Ja się wkurzyłam bo mi się skończyły moje a te małe do tyłka są i szukałam po okolicznych sklepach , Tesco, carrefur, biedronka , lidl i wszędzie te małe no kurde masakra .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba taki jak Ty, biały od YC:)

 

 

hehe a może nie masz porównania z większymi t-lightami ;-] Bo te mniejsze owszem palą się ale w porównaniu do tych 8 godzinnych to jest wielka różnica ;-] Wosk się wolniej rozpuszcza co powoduje że słabiej pachnie . Za słabo podgrzewa wosk bo jest za niski . No przynajmniej ja mam takie odczucia ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję w Ikei, choć tam też ostatnio dziwnie zmalały. Dałyście mi do myślenia z tą wysokością :confused:

W sumie w moim kominku dają radę i te niższe ale spróbuję postawić jeden na drugim i zobaczymy czy efekt jeszcze się poprawi. Oby nie bo dziś nabyłam w Ikei 200 szt niższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...