Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

do marzen z dzieci?stwa Giergi - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gierga

Na pewno wszystko wszystko sie uda. Moja sąsiadka zawsze mówi: "Jak się robi to się zrobi" (Niech żyje mądrość ludowa). Wychodząc z tego założenia też rozpoczynamy niedługo budowę choć z pieniązkami trudny temat. Poza tym mamy w bliskiej rodzinie przykłady że wcale nie trzeba mieć pełnej sumy żeby rozpoczynać budowę. Przede wszystkim trzeba mieć cel. Pozdrawiam serdecznie. Aśka (27) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Trzymam kciuki! I za budowę i za sesję :lol:

 

My rozpoczęliśmy budowę, gdy ja już od roku pracowałam a mój mąż (wtedy jeszcze narzeczony- króciutki mamy staż :wink: ) był na ostatnim roku studiów. Pamiętam różne bardzo miłe komentarze, że student z narzeczona się budują :lol:

Teraz się pozmieniało, juz nie student i już z żoną :lol:

 

Ale bardzo się cieszę, że młodzi ludzie też już wiedzą, czego chcą od życia i wiedzą, że jest to własny dom :lol:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Czuję się tak jakbym się cofnęła w czasie :)

Życzę miłego zasypywania fundamentów. Nam w dwójkę zajęło to sporo czasu (12 wywrotek) a ręce nam praktycznie odpadły :)

Oszczędzaj się teraz bo uprzedzam, że najwiekszy stres przed tobą. Teraz masz bardzo rekreacyjny etap budowy przed sobą bo bardzo szybko widać postępy i w sumie za niewielkie pieniądze.

Najgorzej jest jak robi się wnętrza. Kasy mnóstwo a końca prac nie widać :( Ale trzymam kciuki za (prawie) sąsiadkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa - ale dziewczynę pocieszyłaś. :wink: Ale niestety rację masz. Jak u mnie przyszło do wykończenia to okazało się że go nie doszacowałem. Co prawda można było taniej - ale wtedy więcej we własnym zakresie - a wtedy czas, czas i jeszcze raz czas. W każdym przypadku - końca nie widać.

 

A teraz to ja przesadziłem bo jednak widać :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety to co się da robimy sami :( Oczywiście wydłuża to czas wykończenia a my nie wiemy w co ręce włożyć. Jakoś zraziliśmy się do większości wykonawców więc dla nas to otateczność.

Ale z drugiej strony jaką mamy satysfakcję z dobrze wykonanej roboty (to tak dla podbudowania siebie bo wolalabym w tym czasie siedzieć na tarasie i sączyć winko :) )

Pocieszę Cię Gierga, że zanim się obejrzysz będziesz musiała wybierać kolory, kafle itp. Zazwyczaj jest na to zbyt mało czasu więc próbuj powoli zapoznawać się z tym co jest w sklepach. Chyba jednak znowu nie pocieszyłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...