Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

do marzen z dzieci?stwa Giergi - komentarze


Recommended Posts

Gierga, należysz do ZE w Kartuzch ? Tam nie robią problemu :D

Napisałaś: "Mam tylko nadzieje, że mi nie odbije i nie zdecyduje się na koniec na zielony daszek " dlaczego?

Zielony dach i do tego dobrze dobrany kolor elewacji jest piękny. Tyle że mało popularny. A szkoda. Ja zdecydowałam się właśnie na takie zestawienie i nie uważam że mi odbiło :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gierga, należysz do ZE w Kartuzch ? Tam nie robią problemu :D

Napisałaś: "Mam tylko nadzieje, że mi nie odbije i nie zdecyduje się na koniec na zielony daszek " dlaczego?

Zielony dach i do tego dobrze dobrany kolor elewacji jest piękny. Tyle że mało popularny. A szkoda. Ja zdecydowałam się właśnie na takie zestawienie i nie uważam że mi odbiło :wink: :)

 

 

oczywiście, że Ci nie odbiło :D :D :D ....chodziło mi o to jak często zmieniam zdanie na temat dachu ;) Zielony kolor jest piękny i mi zawsze kojarzy sie ze spokojem...a gustownie dobrana elewacja w połączeniu z takim dachem na pewno pięknie wygląda....widziałam nawet kilka takich domów ;)

 

Niestety nie należe do ZE w Kartuzach tylko w Wejherowie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierga, czy ja dobrze rozumiem, ze to już koniec na ten rok? Czy mi się coś pokićkało?

A domek super! Chyba będę musiała podjechać na wizję lokalną, tylko ten czas...

 

 

tak niestety :( brak kasy pozwala mi zrobić jeszcze ogrodzenie i założyć wodę, a w przyszłym roku resztę...oby ...oczywiście za kredycik :x

 

Zapraszam jak najbardziej.. na wizję lokalną ...będzie mi baaaardzo miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierga, sedreczne gratulacje!

Zamówiłaś w końcu ten Euronit? My będziemy mieli Euronit brązowy powójne S to jeśli chcesz podzielę się z Toba wrażeniami.

Przeglądam właśnie TWój album i mam pytanko do zdjęcia "fundamenty". Nie wiesz z jaką dachówką jest ten domek w tle?

A wykusz masz faktycznie niesamowity.

Pozdrowienia

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierga, sedreczne gratulacje!

Zamówiłaś w końcu ten Euronit? My będziemy mieli Euronit brązowy powójne S to jeśli chcesz podzielę się z Toba wrażeniami.

Przeglądam właśnie TWój album i mam pytanko do zdjęcia "fundamenty". Nie wiesz z jaką dachówką jest ten domek w tle?

A wykusz masz faktycznie niesamowity.

Pozdrowienia

Agnieszka

 

Agnes....niestety nie zamówiłam Euronita - pieniądze się rozpłynęły......trochę zjadło deskowanie i dokupywanie braków materiałów, wylewki itp. Także muszę poczekać do przyszłego roku jak wezmę kredycik :(

 

Domek w tle na zdjęciu ma prawdopodobnie (na 99%) Euronita Extra - brąz...bardzo ładnie to wygląda, i prawdopodbnie sprawie sobie taką samą...tyle tylko, że grafitową :D Ale podwójną S w Twoim wykonaniu też obejrze, przynajmniej będe miała rozeznanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit nam się też straszelnie podoba, ale nie bedzie pasował do naszego domku - do koncepcji wykończenia go. Ta opinia o sąsiedzkim dachu baaardzo mnie ucieszyła :D Pisałaś o dachówkach skrajnych, że są drogie - a nie lepiej by Ci było zamiast obróbek blacharskich zrobić po prostu wiatrownice? Wyglądają 100 x lepiej niż blacha. Fakt że trzeba konserwować co jakiś czas, ale jeśli będziesz miała podbitkę z drewna, to też będziesz musiała konserwować, więc pomalowanie kilku belek drewnianych więcej chyba nie będzie stanowił zbytniego problemu.

Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...