Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

do marzen z dzieci?stwa Giergi - komentarze


Recommended Posts

Dzięki, natknęłam się na na ich stronę szukając informacji o biowłókninie. Muszę się zastanowić i przeliczyć :) Hmmmm ciekawe czy to faktycznie jest takie "super", ale jakoś trzeba sobie poradzić ze skarpą. Ułożenie kamieni i zasadzenie skalniaka nie zdaje egzaminu, bo deszcz wypłukuje ziemię.

Pozdrawiam i gratuluję wytrwałości w budowaniu.

 

Ja musze swoją skarpę umocnić...miałąm do wyboru albo biowłóknina albo geokrata (bardzo droga - jak dla mnie). Biowłóknina to tańszy zamiennik..z tym, że z trawą. Myśle, że to zdaje egzamin - zresztą widziałam jak u nas w Gdyni robili z tego skarpy i do dziś nic się nie obsypuje. Jedno jest pewne same kamienie i krzaczory nic nie dadzą, bo po zimie albo np 5 - dniowej ulewie będą urwiska :) Chyba, że masz taką małą skarpkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
Czekamy na nowe zdjęcia!

 

Znowu sie wahamy czy budować paprotkę,czy szukać coś innego. Salon wydaje mi się trochę mały- taki na styk. mamy teraz burzę mózgów, bo w końcu trzeba się zdecydować. Pozdrawiam Asia

 

Paprotkę !!! Mi też na początku salon wydawał się za mały, ale teraz stwierdzam, że w sam raz :))) Obawiam się tylko tego mycia wykuszu.

 

Zastanówcie się dobrze, ja nie żałuje, że wybrałam paprotki. Żałuje jedynie, że nie wybrałam wersji z garażem - ale to zawsze można wybudować :)

 

Zdjęcia w tym tygodniu postaram się załączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na nowe zdjęcia!

 

Znowu sie wahamy czy budować paprotkę,czy szukać coś innego. Salon wydaje mi się trochę mały- taki na styk. mamy teraz burzę mózgów, bo w końcu trzeba się zdecydować. Pozdrawiam Asia

 

Paprotkę !!! Mi też na początku salon wydawał się za mały, ale teraz stwierdzam, że w sam raz :))) Obawiam się tylko tego mycia wykuszu.

 

Zastanówcie się dobrze, ja nie żałuje, że wybrałam paprotki. Żałuje jedynie, że nie wybrałam wersji z garażem - ale to zawsze można wybudować :)

 

Zdjęcia w tym tygodniu postaram się załączyć :)

 

 

My rozważamy właśnie paprotkę z garażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Czekamy na nowe zdjęcia!

 

Znowu sie wahamy czy budować paprotkę,czy szukać coś innego. Salon wydaje mi się trochę mały- taki na styk. mamy teraz burzę mózgów, bo w końcu trzeba się zdecydować. Pozdrawiam Asia

 

Paprotkę !!! Mi też na początku salon wydawał się za mały, ale teraz stwierdzam, że w sam raz :))) Obawiam się tylko tego mycia wykuszu.

 

Zastanówcie się dobrze, ja nie żałuje, że wybrałam paprotki. Żałuje jedynie, że nie wybrałam wersji z garażem - ale to zawsze można wybudować :)

 

Zdjęcia w tym tygodniu postaram się załączyć :)

 

 

Gdzie są zdjęcia!!!! Czekamy, czekamy i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na nowe zdjęcia!

 

Znowu sie wahamy czy budować paprotkę,czy szukać coś innego. Salon wydaje mi się trochę mały- taki na styk. mamy teraz burzę mózgów, bo w końcu trzeba się zdecydować. Pozdrawiam Asia

 

Paprotkę !!! Mi też na początku salon wydawał się za mały, ale teraz stwierdzam, że w sam raz :))) Obawiam się tylko tego mycia wykuszu.

 

Zastanówcie się dobrze, ja nie żałuje, że wybrałam paprotki. Żałuje jedynie, że nie wybrałam wersji z garażem - ale to zawsze można wybudować :)

 

Zdjęcia w tym tygodniu postaram się załączyć :)

 

 

Gdzie są zdjęcia!!!! Czekamy, czekamy i nic...

 

Ostatnio tak jestem zapracowana, że na nic czasu nie ma :cry: Ale zaraz wstawiam nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
o już wkleiłam proszę :)

 

 

Dziękuję! Zdjęcia są cudne!!!

 

Jesteśmy coraz bliżej decyzji o budowaniu paprotek. Architekt proponował nam poszerzenie garażu do 2-stanowiskowego, ale chyba się nie zdecydujemy. Myślimy o poszerzeniu budynku od strony kuchni i salonu o ok 70-100cm. Uzyskamy dzięki temu większą kuchnię i salon (ok. 28m2). Na piętrze 2 pokoje od strony ogrodu(nad wykuszem) chcemy podzielić na 3- będą to docelowo sypialnie dla naszych 3 dziewczynek, a czwarty pokój będzie dla nas. Będzie on zmnieszonyo komunikację do podzielonych pokoi. Pokój nad garażem zostawimy na razie nie wykończony- będzie to wspólny pokój do "wygłupów" dziecięcych, a potem nasz hobby room. Mniejszy pokój na dole będzie na razie pokojem muzycznym- nasze dzieci grająna pianinie, mąż na organach- trzeba gdzieś trzymać te instrumenty. Może jeszcze powiększymy łazienkę na dole kosztem kotłowni, ale jeszcze nie jesteśmy pewni. Coraz więcej rzeczy wiemy, ale jeszcze nie dogadaliśmy się z architektem. Co myślisz o nszych pomysłach z perspektywy chodzenia po domu rzeczywistym, a nie wirualnym?

Czy moglibyśmy Was jeszcze raz odwiedzić? Może w sobotę, jak nam praca pozwoli? Pozdrawiam Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o już wkleiłam proszę :)

 

 

Dziękuję! Zdjęcia są cudne!!!

 

Jesteśmy coraz bliżej decyzji o budowaniu paprotek. Architekt proponował nam poszerzenie garażu do 2-stanowiskowego, ale chyba się nie zdecydujemy. Myślimy o poszerzeniu budynku od strony kuchni i salonu o ok 70-100cm. Uzyskamy dzięki temu większą kuchnię i salon (ok. 28m2). Na piętrze 2 pokoje od strony ogrodu(nad wykuszem) chcemy podzielić na 3- będą to docelowo sypialnie dla naszych 3 dziewczynek, a czwarty pokój będzie dla nas. Będzie on zmnieszonyo komunikację do podzielonych pokoi. Pokój nad garażem zostawimy na razie nie wykończony- będzie to wspólny pokój do "wygłupów" dziecięcych, a potem nasz hobby room. Mniejszy pokój na dole będzie na razie pokojem muzycznym- nasze dzieci grająna pianinie, mąż na organach- trzeba gdzieś trzymać te instrumenty. Może jeszcze powiększymy łazienkę na dole kosztem kotłowni, ale jeszcze nie jesteśmy pewni. Coraz więcej rzeczy wiemy, ale jeszcze nie dogadaliśmy się z architektem. Co myślisz o nszych pomysłach z perspektywy chodzenia po domu rzeczywistym, a nie wirualnym?

Czy moglibyśmy Was jeszcze raz odwiedzić? Może w sobotę, jak nam praca pozwoli? Pozdrawiam Asia

 

ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY!!! Akurat w sobotę będziemy działać po 14:00 :) Będzie nam bardzo miło.

 

Co do zmian, które opisałaś powyżej dla mnie są trafione. Trzy pokoiki na górze da się spokojnie wygospodarować, zwłaszcza, że sypialnia od strony okna balkonowego jest spora :) Co do powiększenia łazienki kosztem kotłowni - to zastanówicie się. Zależy co chcecie umieścić w kotłowni. My jesteśmy w gorszej sytuacji bo nie mamy jak na razie garażu stąd, gdybyśmy powiększyli łazienkę kosztem kotłowni, to zabrakło by miejsca na rozmieszczenie pieca, pralki i bojlera :) Fakt łazienka na dole jest za mała. Po montażu kabiny, kibelka i umywalki pozostaje niewiele miejsca :) Powiększenie kuchni i salonu - to również dobry pomysł :) Ale wszystko musisz uzgodnić z architektem, czy to wszystko da rady. Dla mnie wielkosć tego domu i rozkład w zupełności mi wystarcza. Komunikacja jest przemyślana rewelacyjnie !!!!

Już nie możemy się doczekać kiedy się wprowadzimy, dlatego każdą wolną chwilę poświęcamy na to, żeby zrobić cokolwiek, aby było do przodu :)

 

Do zobaczenia w sobotę :) Będziemy czekać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i było świetnie! Dzięki za spotkanie! Śpieszę powiedzieć,że już mamy projekt!!!

 

MI było bardzo miło, że wpadliście i zapraszamy ponownie :)

 

Co do zakupu projektu to bardzo dobra decyzja :)

Nie będziecie żałować, zresztą sami widzieliście nic dodać nić ująć :)

Czekam na Wasze relacje z budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Coś się dzieje u Was? czy przestój zimowy?

 

nasz projekt się adaptuje :D

 

Można tak nazwać :) Dokańczamy docieplać poddasze - mozolnie to idzie - ciągły brak czasu. Kupujemy również powoli wszystkie elementy podłogi - kafle oraz sanitarkę do łazienki :)

 

Pamiętam ten czas, kiedy nasz projekt się adoptował - nie mogłam spac po nocach kiedy w końcu zacznie się budowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Zniknął link do zdjęć, a pojawił się do komentarzy, to mogę coś napisać./

 

 

Ale masz fajnie!! Praktycznie codziennie coś się u Ciebie dzieje...

 

Pracuję w branży budowlanej - to jak sobie na to wszystko popatrze to już nie mogę się doczekać. A jak u Was - zaczynacie pewnie niedługo :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...