Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

uwielbiam, jak niektórzy piszą do mnie bambi, czuję się jak prawdziwy jelonek :lol:

 

Bami, a moje dzieciaki jak widzą Twój avatar są nieustannie w zachwycie :)

 

Lullaby, okno odlotowe, w sumie to nie wiem gdzie jest koniec tego salonu, bo ścian tam prawie nie ma ;)

 

A ja myślałam że nasze marne 20m2 to dużo....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bami, a moje dzieciaki jak widzą Twój avatar są nieustannie w zachwycie :)

 

Lullaby, okno odlotowe, w sumie to nie wiem gdzie jest koniec tego salonu, bo ścian tam prawie nie ma ;)

 

A ja myślałam że nasze marne 20m2 to dużo....:D

 

lucka, Kiwaczek albo, jak kto woli, Ciburaszka, to moje ulubione bajkowe stworzenie - no i wydało się, żem już nie pierwszej młodości - kto jeszcze pamięta Kiwaczka ?:confused:

lullaby, sorry za offtopic, mogę być bambi. Jelonek bambi - to by sie zgadzało niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z radzieckich bajek kojarzę tylko "Wilka i zająca" :) A ten Twój Kiwaczek, Bami, wydaje się być inspiracją (przynajmniej wizualną) dla Teletubisiów :D

 

Lucka, Twoje 20 to też niemało :) A salon kończy się praktycznie zaraz za wąskim oknem, z drugiej strony łączy się z jadalnią. Ma niecałe 50 m2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katti, Rasia, MAG - dziękuję :hug:

 

Obecnie jestem właśnie na etapie "kiedy będą moje ukochane okna" :) Dachu nie widać, więc mnie tak bardzo nie kręci :D

 

MAG, ma być 6, górne fixy, reszty jeszcze nie wiem... To jest w ogóle dość trudny temat, a zapał okienny minął mi jakieś 5 miesięcy temu wraz ze zdjęciem humusu :D Teraz znów powraca, ale muszę cofnąć się do przedszkola i do marca obronić doktorat ;)

 

 

A dziś zrobiono nam szlichtę spadkową :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katti, Rasia, MAG - dziękuję :hug:

 

Obecnie jestem właśnie na etapie "kiedy będą moje ukochane okna" :) Dachu nie widać, więc mnie tak bardzo nie kręci :D

 

MAG, ma być 6, górne fixy, reszty jeszcze nie wiem... To jest w ogóle dość trudny temat, a zapał okienny minął mi jakieś 5 miesięcy temu wraz ze zdjęciem humusu :D Teraz znów powraca, ale muszę cofnąć się do przedszkola i do marca obronić doktorat ;)

 

 

A dziś zrobiono nam szlichtę spadkową :wiggle:

 

jak Cię znam to temat okien będziesz mieć w małym palcu i nikt Cię nie zagnie:) czyli doktorat możemy oblewać choćby w tym tygodniu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...