Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No bo jak to dom bez dachu? Komin jeszcze musi być!

 

Przypomniała mi się znajoma (właśnie zbudowała dom, jeszcze go nie widziałam), która po tym jak zobaczyła nasz, na moje pytanie "a Wy jaki macie dom?" odpowiedziała: "Nooo, my to mamy dom" :D I jeden ze znajomych instalatorów, którego mój mąż przywiózł na działkę: "Panie, a co Pan tu buduje, niech Pan powie prawdę, nikomu nie powiem" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę lullaby, że Twój, mój "nasz" architekt wreszcie się pofatygował na Twoją budowę i nawet jest zadowolony ...:)

Przy okazji Witam Wszystkich budujących domy z dachem płaskim, .... zainspirowany Waszymi wpisami jak tylko znajdę troszkę czasu założę swój dziennik - obecnie stan surowy zamknięty.

Nasz dom nieznani przechodnie nazwali "straszny dwór" więc nie jesteście odosobnieni.:D

Podobnie jak Robert także mam 20 cm XPSa dwie warstwy na zakładkę, geowłókninę i żwirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Zygii,

 

Fajnie, że wpadłeś :) Mój Twój Archi nr 1 ;) był już 3 razy... Ostatnio podobno też nadprogramowo, pewnie jakiś nowy projekcik w okolicy ;)

Zakładaj dziennik, chętnie pokibicuję :yes: Jak się już wciągniesz, to znajdziesz czas na forum w pracy, przed pracą i po pracy, czasem też w środku nocy :D

Zapraszam częściej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lullaby, jak widać masz większy dar przekonywania do swojej osoby ..a mówią, że kobiety nie mają łatwiej ... :cool:

"Daszek" super taki niebieski, przy okazji kup dobry tzn.czysty żwirek, jak niestety tego nie dopilnowałem i przed nakładaniem ekipa musiała go płukać i było troszkę gadania (jak brakło zamówili ze swojego sprawdzonego źródła).

Dzięki za zaproszenie, miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...