Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lullaby, jak widać masz większy dar przekonywania do swojej osoby ..a mówią, że kobiety nie mają łatwiej ... :cool:

"Daszek" super taki niebieski, przy okazji kup dobry tzn.czysty żwirek, jak niestety tego nie dopilnowałem i przed nakładaniem ekipa musiała go płukać i było troszkę gadania (jak brakło zamówili ze swojego sprawdzonego źródła).

Dzięki za zaproszenie, miło :D

 

Czuj się jak u siebie :)

 

Żwirek będzie jakiś dobry, ale dopiero na wiosnę, pewnie po elewacji... Przekonały mnie argumenty, że im dalszy etap zaawansowania prac budowlanych, tym mniejsza szansa na zanieczyszczenie dachu odpadami.

 

Próbowałeś "wystawić" na negocjacje Żonę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o nich myślę. Dodatkowo o Reynaersie i Schuco. Rozesłałam zestawienie okien do kilku firm i sama chciałabym wiedzieć, która w czym ma największe doświadczenie...

 

Dziś skończyliśmy dach :) Jak przyjechaliśmy na budowę, Panowie jeszcze sprzątali, będzie więc tylko jedno zdjęcie - skos pokryty papą ze specjalnym korytem ze spadkiem:

 

http://images44.fotosik.pl/515/95ea99c01d717337med.jpg

 

Szare, bure, ponure i nie wygląda :D Ale nie ma wyglądać, tylko spełniać funkcję :)

 

W przyszłym tygodniu robimy prowizoryczne odprowadzenie wody deszczowej z wpustów na zewnątrz domu.

W kwietniu ekipa dachowców wraca m. in. rozsypać żwir i wykonać docelowe bielutkie obróbki blacharskie :)

 

Przy okazji mam chyba kolejną ekipę do polecenia, myślę, że Oliwka potwierdzi :) Póki co, info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja brałam okna Schuco Si 82 + rolety bramę i napędy od firmy Mróz z Łodzi i jestem z nich mega zadowolona.

Jest jeszcze Mielczarek ze Zduńskiej Woli ale jakoś nie mogliśmy dojść do porozumienia odnośnie cen i ostatecznie zrezygnowałam, ale wiem że sporo osób od nich bierze i nie narzekają. Obie firmy wykonują zamówienia po całej Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...