Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Koci, dziękuję bardzo:* Dawno nie pisałaś, pewnie już mieszkasz, co? :)

Zdjęcie jest sprzed miesiąca, przy -17 st. C nie chce mi się nawet zdejmować rękawiczek ;)

 

Bami, drzwi wejściowe mają 160x295, ktoś na pewno je zrobi :)

 

Cieszę się, że moja świąteczna pocztówka dotarła również do nowych użytkowników :) Adresacie, KtóryZazdrościsz ;), stawaj i podziwiaj częściej, zapraszam :)

I nie zazdrość, tylko walcz o swoje marzenia, podobno czasem się spełniają :)

A okno jest oczywiście mniejsze od salonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koci, dziękuję bardzo:* Dawno nie pisałaś, pewnie już mieszkasz, co? :)

Zdjęcie jest sprzed miesiąca, przy -17 st. C nie chce mi się nawet zdejmować rękawiczek ;)

Tak, mieszkam, ciągle w starym domu :rolleyes: U nas wszystko piano, pianissimo... A mróz to mamy podobny , w Święta ma byc odwilż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lullaby, ściana z okien powalająca!!! To chyba pierwszy raz cały budynek, prawda?

 

Wygląda odjazdowo, tylko nie mogę się dopatrzyć dachu odwróconeto i attyk? To jeszcze było przed?

 

Pozdrawiam świątecznie :)

 

Lucuś, nie wiem czy mamy to samo na myśli, ale dach odwrócony to dach płaski wykonany u mnie w technologii odwróconej, czyli takiej, gdzie hydroizolacja (u mnie membrana) przykryta jest termoizolacją (styrodur). Na tym zdjęciu jest to już zrobione. A tutaj najlepiej widać jak to wygląda i że nie mamy jako takich attyk:

 

http://images49.fotosik.pl/1742/659d78a454631115med.jpg

 

Podejrzewam natomiast, że Tobie chodzi o mój skos zgodny z planem... Tak, on też jest na swój sposób odwrócony :D Połacie dachu skierowane są po prostu do wewnątrz i obudowane attyką :) To też widać na zdjęciu :) Dzięki takim zabiegom dom wygląda z zewnątrz jakby miał dach płaski :) Jak wrzucę zdjęcie elewacji frontowej, to będzie to jeszcze bardziej klarowne, ale musisz poczekać, hmm... do Wielkanocy? ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...