Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lullaby, ale dlaczego wstawiłaś moją umywalkę :D:D:D

Takie proste oświetlenie w całym minimalistycznym wnętrzu, a nie tylko w ciągach komunikacyjnych, kuchni czy łazienkach zaczyna powodować, ze dom, mieszkanie zaczynamy odbierać jak biuro. Kilka fajnych lamp ( prostych, ale np. dużych) nad stołem, podłogowych w salonie pięknie dopełni prostotę minimalistycznego wnętrza. To co fajnie wygląda na zdjęciu potrafi okazać sie totalnym badziewiem w realu. Takie mam zdanie np. o Vibi ( z wyłączeniem plafonu Big to się akurat im udało).

demon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umywalkę też będziecie mieć z kamienia? No to teraz musisz nam pokazać łazienki :p

 

Zgadzam się, choć osobiście lubię takie sterylne, monochromatyczne wnętrza :)

 

Przy okazji, do salonu wybraliśmy takie lampy Davide Groppi:

 

http://images44.fotosik.pl/549/f8378622e0a20f3fmed.jpg

 

Mają różne wysokości, wydaje mi się, że świetnie dopełnią wysoki salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lullaby, ale dlaczego wstawiłaś moją umywalkę :D:D:D

Takie proste oświetlenie w całym minimalistycznym wnętrzu, a nie tylko w ciągach komunikacyjnych, kuchni czy łazienkach zaczyna powodować, ze dom, mieszkanie zaczynamy odbierać jak biuro. Kilka fajnych lamp ( prostych, ale np. dużych) nad stołem, podłogowych w salonie pięknie dopełni prostotę minimalistycznego wnętrza. To co fajnie wygląda na zdjęciu potrafi okazać sie totalnym badziewiem w realu. Takie mam zdanie np. o Vibi ( z wyłączeniem plafonu Big to się akurat im udało).

demon

 

oo dzieki:) a własnie zastanawialam się nad tym plafonem czy warto go kupic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lullaby ładna lampa:rolleyes::yes::yes: W wysokim pomieszczeniu będzie wyglądać rewelacyjnie.

No kamienne, kamienne. Pokazać nie pokaże bo na razie są w mojej głowie. Nie mam czasu dla siebie wizualizacje zrobić wszystkich pomieszczeń, ale będą ;),będą.

 

Koktajl naprawdę fajny plafon szczególnie ten 120 cm i świetnie wykonany.. W ogóle dostępne zdjęcia w necie nie oddają jego prawdziwej urody.

Pamiętaj, ze w wypadku Vibi można ładnie negocjować ceny. Przy sporym zamówieniu nawet do 45% ;):wiggle:, co przy cenie wyjściowej 8.500- robi różnice ;)

 

demon

Edytowane przez Paweł D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawa nie jestem;) tylko chcę juuuuuuż mieszkać. Choć nie, ciekawa jestem jaką uda mi się upolować tą carrare ;). To będzie ciekawa rozgrywka i będę musiała trzymać emocje na wodzy. Nie kupić za wcześnie kiepskiego materiału, ale też żeby nie obudzić się w lipcu z niczym ;).

 

demon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie spotkałam jeszcze ze zróżnicowaniem cen w zależności od pór roku ;). Kamień we wnętrzach kładzie się przez cały rok na okrągło. Trudno też zamawiać kamień wcześniej. To jest materiał, który osobiście trzeba wymacać ;);). To nie gres, który zawsze będzie wyglądał tak samo.

 

lullaby promocje są, ale to raczej na końcówki danej partii materiału, który został przeważnie dobrze przebrany, a dostawy nowych slabów potrafią być niestety nawet co pare miesięcy stąd i moje obawy.

 

demon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...