Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ha ha, Marta, nie dawkuję informacji, myślałam, że już gdzieś o tym pisałam :D Już się poprawiam ;)

Drzwi będą z aluminium, całe czarne, bez naświetla ani szprosu, 162x295 :) Będą piękne ;), mimo, że nie będą pivotowe... Myślę, że gdybym zamawiała stolarkę w czerwcu i przyszła na spotkanie z wykonawcą i architektem w letniej króciutkiej sukience, to niestraszne byłyby mi opowieści o stratach ciepła, braku właściwych uszczelek, wietrze i kupie śniegu w hallu... Ale że przyszłam w czapie, śniegowcach i na wstępie zażądałam herbaty z cytryną, to najzwyczajniej w świecie moja wyobraźnia poszła o krok dalej, w kierunku pragmatyzmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra :D Rozszerzymy jedynie błagania o trasę Warszawa-Lublin, żeby okna mogły dojechać ;)

 

lulla zaklinamy, zaklinamy, ale na razie umawiamy się tak, że tylko w okolicach Warszawy. Dziecię straszę jedzie na narty do Szczyrku i jak mi tam zima zelży to mi go jeszcze wcześniej zwrócą i nie zdążę akumulatorów naładować i nie dociągnę do wakacji.

 

demon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie demon, z niecierpliwością czekam na Twoją szczegółową relację z pierwszych godzin montażu :)

 

Dziś pojechaliśmy obejrzeć (i pomacać :D) kilka fajnych mebli i elementów wyposażenia, które mają znaleźć się w naszym domku :wiggle:

Agape Sen jest jeszcze piękniejsza w rzeczywistości..., krzesła MDF Italia bardzo wygodne i można je sobie samemu skomponować, a drzwi L'Invisible po prostu bajeczne.... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...