Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Demonku, zaczynam odliczanie... :yes:

Zygii, Ciebie też zapraszam ;) W końcu jesteś ojcem chrzestnym moich okien :D

 

Lulla,

Kawka z miłą chęcią ...to kiedy i gdzie (uwaga, w tygodniu to po 17.00, w weekend dostosuje się). Z miłą chęcią mogę być Ojcem Chrzestnym okienek, ale dopiero po montażu - przygotuje COTEX-owego szampana .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy cały czas o tym Coatex ie :) w końcu muszę zobaczyć na żywo jak to wygląda i z czym się to je...

rzeczywiście jest tak ciekawy efekt na oknach czy parapetach?? Cały czas byłem przekonany że jednak czyste amelinium jest najbardziej estetyczne w odbiorze.

 

Niestety to zdjęcie wypełni nie oddaje rzeczywistego efektu (COATEX RAL 9007) :no:

zdjęcie(3).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy cały czas o tym Coatex ie :) w końcu muszę zobaczyć na żywo jak to wygląda i z czym się to je...

rzeczywiście jest tak ciekawy efekt na oknach czy parapetach?? Cały czas byłem przekonany że jednak czyste amelinium jest najbardziej estetyczne w odbiorze.

 

MAG, wystarczy, że dadzą Ci do ręki dwa malutkie próbniki kolorów (zwykły i struktura) i już wiesz, że zapłacisz za strukturę dwa razy więcej niż proszą :cool:

A może to tylko kobiety tak mają :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAG, co kto woli :) Standardowy lakier jest na pewno tańszy.

Efekt najbardziej widać na dużej powierzchni, np. na drzwiach. I te mógłbyś Zygii pokazać, są naprawdę piękne, nawet w ujęciu z oddali :yes:

 

Moje profile dopiero jutro będą malowane.

 

Oczywiście, że mogę przesłać zdjęcia, ale ze względu na wielkość zdjęcia proszę o podanie swojego emaila na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAG, wystarczy, że dadzą Ci do ręki dwa malutkie próbniki kolorów (zwykły i struktura) i już wiesz, że zapłacisz za strukturę dwa razy więcej niż proszą :cool:

A może to tylko kobiety tak mają :cool:

 

:D ja może nie będę miał takiego parcia ale podejrzewam że moja Inwestorka, która zawsze wybiera rzeczy, które się jej podobają a które później okazują się oczywiście najdroższymi, może się zauroczyć :)

 

Oczywiście, że mogę przesłać zdjęcia, ale ze względu na wielkość zdjęcia proszę o podanie swojego emaila na priv :)

 

przeslij przeslij juz daje mail na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie temat z serii "Gospodyni wątku (nie mylić z domową) pyta".

 

Powoli robię rozeznanie w sprzętach kuchennych i układzie kuchni.

 

Jakie piekarniki do zabudowy polecacie?

 

Wymogi: szerokość 60 cm, jak najmniejsza głębokość, najlepiej bez uchwytu...:rolleyes: Czy takie w ogóle istnieją? :popcorn:

Mile widziany grill, termoobieg. Wygląd ma mniejsze znaczenie (tak, tak, też nie wierzę w to, co piszę ;)), bo ma być ukryty za frontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulla,

Twój nick przywołuje u mnie automatycznie skojarzenia z Komedą i Rosemary's baby!

 

Budujesz wyjątkowy dom - oryginał wielkiej urody!

Wnętrza zapowiadają się równie ciekawie - gratuluję!

 

Zaciekawił mnie pomysł ukrycia piekarnika za frontem - to może będzie głupie pytanie, ale......tak się da?

Edytowane przez Sharlotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie cały czas nad tym zastanawiam czy warto tak zrobic- z jednej strony podział szaf byłby idealnie równy a z drugiej jest kilka minusów- po pierwsze płytszy piekarnik oznacza mniejsza blachę w środku no i ograniczenie wymiarowe jedzenia, poza tym zawsze przy korzystaniu z niego trzeba miec otwarta szafę i to tez moze byc denerwujace i bedzie zagradzac drogę.... Mam do ciebie jeszcze jedna zagwozdke skoro jesteśmy juz pry kuchni- trzeba jeszcze jakoś ukryć kratki wentylacyjne z lodówki ktore tez burza estetykę:):) więc szukaj od razu i lodówki dla Ciebie i dla mnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...