Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj u mnie Sharlotka :welcome:

 

Dziękuję bardzo i zapraszam :)

 

Oczywiście wszystkie sprzęty można ukryć za frontami :yes: Też nie wiem, czy warto, Koktajl, ale tak mi się podoba :D

Myślisz, że pół metra blachy to mało? Najwyżej ktoś z gości dostanie mniejszą porcję :D

Otwieranie "szafy" piekarnika nie musi stanowić problemu; można użyć np. takiego rozwiązania:

 

http://images42.fotosik.pl/804/edaf10ca8a31e3dbmed.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lullaby,

rozwiązanie z powyższego zdjęcia znam, tylko pewnie jest droższe i bardziej skomplikowane, niż jeden front zakrywający piekarnik - i wymaga głębszej zabudowy - też mam obawy, jak Koktajl, czy zabudowa nie stanie się zbyt monumentalna.

A jeśli dałoby się piekarnik zabudować po prostu frontem, jak zmywarkę czy lodówkę, to super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ma na mysli monumentalnosci:)chodzilo mi bardziej o to ze jak półka byłaby otwierana tradycyjnie to przy pieczeniu musialaby byc zawsze otwarta i wtedy zstanowiłaby zawaligrodę przy gotowaniu. Ja tez chetnie zabudowałabym piekarnik a tego zdjecia to nie widzialam:) to jest niezła mysl...:) u mnie system podnosników nie wchodzi niestety w rachube. A to jest jakies rozwiązanie sytuacji tylko teraz trzeba poszukac tego piekarnika oczywiscie:)

Chowamy wszystko:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulla, to ja mam akurat odwrotnie, upatrzyłam sobie SBS o szerokości 120cm i wciąż się zastanawiam, czy mi starczy ;) Ale, jak wspominałam, ja mam syndrom okupacyjny - obojętnie kiedy kto do mnie wpadnie, jestem w stanie upichcić wszystko, od krewetek po tajsku po tort bezowy ;) U mnie chowana kuchnia nie zdałaby egzaminu, nie nadążałabym jej zamykać :lol2: Choć Asia zła, że się uparłam na lodówkę nie do zabudowy, ale nie ma innych 120-tek :rolleyes: Zanim usiadła do projektu kazałam panu Mirkowi wybudować takie ścianki, między które wcisnę lodówkę, trochę była na mnie zła... ;)

 

Demonko, a co to za piekarnik 90???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aggula :) u mnie schowany piekarnik też nie zdałby egzaminu. Na szczęście każdy układa kuchnię i pozostałe pomieszczenia wg własnych potrzeb, przyzwyczajeń, etc .... Natomiast, podobnie jak u Demonka, chowam w półce z podnośnikami expres do kawy.

Bardzo go lubimy, ale przerwa w zabudowie jest niewskazana. Nie mogliśmy jej zaakceptować :)

 

http://images44.fotosik.pl/633/9821c335d8d268a6.jpg

 

:D

 

Lully, czekam na okna! Sama pamiętam, jak bardzo przeżywałam ten etap! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koktajl, dzięki, zajrzę do Balbiny. Ale ja chcę 60tkę lodówkę i 60tkę zamrażarkę, bo wtedy zamrażarka ma 7 pięknych szuflad i mogę sobie super podzielić w kazdej co innego. Ta z zamrażarką na dole ma dwie olbrzymie szuflady.

 

Katti, mi nie przeszkadza ekspres w słupku, wizualnie wygląda jak piekarnik wpuszczony w zabudowę, można dopasować rozmiarowo i wizualnie z piekarnikiem. W tej aranzacji akurat marzy mi się Miele, gorzej z budżetem ;)

Edytowane przez Aggula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga SBS są duże ale z zewnątrz ( rozumiem ze jesteś tego świadoma:)) bo w środku miejsca juz tak duzo nie ma. A czy w takim wypadku nie myślałas zeby kupić osobna cała chodziarke i osobna zamrazarke( wysokie modele) i razem to obok siebie postawić i zabudowac? Mysle ze i estetycznej i wiecej miejca na te tabuny ludzi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Katti, mi nie przeszkadza ekspres w słupku, wizualnie wygląda jak piekarnik wpuszczony w zabudowę, można dopasować rozmiarowo i wizualnie z piekarnikiem. W tej aranzacji akurat marzy mi się Miele, gorzej z budżetem ;)

 

Nie, nie, nie :) Chodziło o to, że mamy świetny ekspres do kawy, którego nie chcemy zmieniać :) Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, a kawa jest pyszna - zabieramy go ze sobą :) Tylko dlatego muszę wstawić go w zabudowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koktajl, dzięki, zajrzę do Balbiny. Ale ja chcę 60tkę lodówkę i 60tkę zamrażarkę, bo wtedy zamrażarka ma 7 pięknych szuflad i mogę sobie super podzielić w kazdej co innego. Ta z zamrażarką na dole ma dwie olbrzymie szuflady.

 

Katti, mi nie przeszkadza ekspres w słupku, wizualnie wygląda jak piekarnik wpuszczony w zabudowę, można dopasować rozmiarowo i wizualnie z piekarnikiem. W tej aranzacji akurat marzy mi się Miele, gorzej z budżetem ;)

 

aggula, a masz już konkretny model na oku?

jezeli mogę podpowiedzieć to Samsung ma nowy model ogromniastej lodówy french door. Ja juz takiej nie postawię, bo mi się nie zmieści, mam za płytką wnękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...