Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mi chodzi o SBS Liebherr'a, ma 120cm szerokości, czyli dwie pełnowymiarowe części - jedna lodówkowa, druga cała zamrażarkowa. Bez kostkarki, więc nie odpada w środku połowa. Ma ona w sumie ponad 600l, więc jest mocno pojemna.

Bami, dzięki za namiary na Samsunga, ale wolę mocniej podzielone przestrzenie, gdzie sobie można fajnie wszystko poukładać "tematycznie" ;)

 

Lulla, ja też w pierwszym rzędzie siedzę i czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką mamy wiosnę każdy widzi...

 

Na szczęście zimowa aura nie pokrzyżowała nam planów i przyjechały pierwsze profile okienne :wave:

Zdecydowana większość w naszym domku to HSy. Dziś odbywają się bardziej ich przymiarki i dopasowania niż sam montaż, ale gdzieniegdzie widać już pierwsze efekty :wiggle:

 

Profile podobają mi się :) Przy tych gabarytach znika ich szerokość i głębokość. Kolor i struktura są zgodne z próbką. Całość będzie można jednak ocenić dopiero po zdjęciu folii i taśm ochronnych, ale nie wszystko od razu :) Zamierzam dawkować sobie wrażenia ;)

 

Zdjęcia za chwilkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim :) Mi też się szczerze podobają :)

 

Adk, uwierz, że chętnie bym z okniarzami posiedziała, ale ja kobieta pracująca jestem, a poza tym dzisiejsza pogoda mało sprzyja działkowaniu :( Jestem pełna podziwu dla chłopaków z ekipy! I chwilowo tak zaabsorbowana oknami, że zupełnie zapomniałam o piekarniku! :D

 

Zygii, no właśnie :D ;)

Przy okazji, uzyskałam informację, że taśmy do coatexu nie wulkanizują, więc nie trzeba ich tak szybko zdejmować. Trochę szkoda ;), ale z drugiej strony chcę chronić powłokę jak najdłużej.

 

Czekam z utęsknieniem na szyby :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...