Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czytających przepraszam za brak aktywności, ale nie mam ani weny ani czasu.

Dużo się dzieje ;)

Okna praktycznie skończone - pozostało kilka rzeczy do zrobienia, tj. listwy, uszczelki, klamki, itp. Ekipa wraca w przyszłym tygodniu.

Planuję obszerne podsumowanie po całkowicie zakończonym montażu, tymczasem, tak na szybko, kilka wniosków :)

 

Najbardziej zadowolona jestem z (w następującej kolejności):

- drzwi wejściowych; są absolutnie boskie :)

- koloru profili i powłoki coatex

- fasady salonu (mimo, że nie jest jeszcze ukończona) i wpiętego w nią HSa - cieszę się, że podjęliśmy decyzję o otwarciu salonu na ogród (choć na razie ciężko go nazwać ogrodem)

- grubości HSów przy wysokości okien 3m i łatwości ich przesuwania, o którą najbardziej się bałam jako przedstawicielka wagi dość lekkiej, żeby nie powiedzieć piórkowej :D

- koloru szyb

 

Rozczarowało mnie nieco okno kątowe klejone (nie jest skończone)- myślałam, że będzie bardziej spektakularne ;) Ale to chyba niemożliwe przy pakiecie 3-szybowym, poza tym podobno się czepiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj !!

Jako "ojciec chrzestny" Twoich okienek bardzo się cieszę w poniższej oceny !!! :)

 

Okna w szczególności aluminiowe, to bardzo kosztowny etap inwestycji a wykonawca może go bardzo łatwo zepsuć .. w mojej ocenie warto zrobić wizje lokalną i zobaczyć okna/powłoki/szyby w rzeczywistości a nie tylko "na papierze".

 

W zasadzie jak są już zamontowane okienka i drzwiczki to domek można traktować jako letniskowy, tym bardziej, że niedługo mamy długi weekend majowy :cool:

Edytowane przez zygii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preludium do naszej stolarki - drzwi :)

 

http://images50.fotosik.pl/1932/3e6253086a499b81med.jpg

 

Ogólny pomysł - lullaby ;)

Projekt pochwytu - Marcin Rubik

Pomysł na ukrycie samodomykacza - koktajl i zygii - dziękuję :hug:

Wykonanie - Alltop

 

 

Okna kończymy jutro. Jeszcze tylko mała kosmetyka klejonki ;)

 

Umowa na elewację podpisana, ustalamy też termin tynków wewnętrznych. Czekamy na projekt ogrodzenia i ogrodu :)

 

Pozdrawiam Wszystkich :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, na pewno się czepiasz i na pewno narożnik wygląda bosko :) I super, że otworzyliście salon, na pewno będzie wygodniej :)

Dołączam się do reszty i czekam na fotki :)

 

No to czekamy na fotorelację :D

 

Co tam u Was ?

 

Lullaby odezwij sie ..mam nadzieje, ze jakies foto relacje uda sie zobaczyc zanim beda moje ur... :D ;)

jestem nieziemsko ciekawa przeszklen :D

 

To miłe, że ktoś tęskni i zagląda - dzięki Dziewczyny!

 

Piękne drzwi lulla !!!!!!!

 

Bardzo dziękuję :*

 

Fajne te drzwi, tylko nie kumam gdzie klamka i jak je otwierać :)

 

I o to chodzi :D

 

lucka tam będzie cały czas stał pan, który będzie otwierał drzwi więc klamka niepotrzebna;):D

 

:lol2:

 

Lullaby, drzwi są niezwykle tajemnicze :)

wyglądają jak wejście do klubu dla niegrzecznych dziewczynek ;)

Podzielicie się pomysłem na schowanie samodomykacza? Czy element widoczny w suficie ma z tym coś wspólnego?

 

Bami, nie wiem, nie bywam - czy to stamtąd wyniosłaś pomysł na czarne i burgundowe ściany? ;)

Element widoczny w stropie to styropian - miejsce dla przyszłej oprawy oświetleniowej. Wspominałam, że zostawialiśmy na takowe miejsce na etapie zalewania stropu. Nie ma nic wspólnego z samodomykaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojaaaa teraz dopatrzylam ze i fotka jest dodana.. :D w tym samym czasie musialam wiadomosc wyslac ;)

a te drzwi..wow... sprawiaja wrazenie takiej delikatnej w dotyku czerni.., nie wiem jak ja mam okreslic...w kazdym badz razie jako mila czern...

no no... a szyby ni bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisko, szyb mi już wystarczy ;) A powłoka jest faktycznie piękna, taka aksamitna :yes:

 

tego slowa chcialam uzyc, ale nie bylam pewna czy dobrze zrobie..jednak nie :D super..ehh kiedy beda moje gotowe... z tymi szybami to racja... u Ciebie to z pewnoscia ich nie brakuje :D tylko nie wiem czemu, ale mialam w glowie jakies naswietle przy drzwiach...:-? moze mi sie mylnelo z moimi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego slowa chcialam uzyc, ale nie bylam pewna czy dobrze zrobie..jednak nie :D super..ehh kiedy beda moje gotowe... z tymi szybami to racja... u Ciebie to z pewnoscia ich nie brakuje :D tylko nie wiem czemu, ale mialam w glowie jakies naswietle przy drzwiach...:-? moze mi sie mylnelo z moimi :p

 

 

 

Też nasunęło mi się to określenie: aksamitne. I bardzo eleganckie. Lully, gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preludium do naszej stolarki - drzwi :)

 

http://images50.fotosik.pl/1932/3e6253086a499b81med.jpg

 

Ogólny pomysł - lullaby ;)

Projekt pochwytu - Marcin Rubik

Pomysł na ukrycie samodomykacza - koktajl i zygii - dziękuję :hug:

Wykonanie - Alltop

 

 

Podoba mi się wyliczanka pod zdjęciem :lol2:,

A drzwi rzeczywiście niesamowite!

Możesz zrobić jeszcze zdjęcie całej elewacji z wejściem? Zobaczymy jak się prezentują na budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...