Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

JestGit, w takim razie teraz czekamy na Twój domek :)

 

Monita, ściągnęłam folię ochronną choćby w celu sprawdzenia staranności wykonania powłoki na tak dużej powierzchni. Poszczególni wykonawcy są zobowiązani umową do zabezpieczenia drzwi i okien w dniu przejęcia budowy, jak i korzystania z innych drzwi (pełniących rolę wejściowych w czasie trwania robót budowlanych).

Hay about a chair nie widziałam na żywo, na razie jedynie w swoim projekcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi świetne :) z pomysłem zapisu w umowie dla każdeej ekipy - strzał w dziesiątkę. nieraz widzę na budowach jak scharatane potrafią być drzwi a wszczególności progi gdy prace jeszcze trwają...

 

Ps. kradnę pomysł na stronę wizualną drzwi - ponieważ u nas wejście nie jest zbyt duże, będą podobne kolorystycznie drzwi i naokoło nich taki właśnie panel w identycznym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdjęcie jest dla Was Wszystkich :) Tylko konkretna perspektywa zgodnie z wcześniejszą sugestią ;)

Z odległości ma wyglądać jeszcze fajniej :D Na razie nie ma bramy - nie ma efektu :)

 

Lucka, dziękuję za odpowiedź, już znalazłam u Ciebie w dzienniku zdjęcia instalacji :yes: Masz poprowadzoną w warstwie ocieplenia :)

Katti, nie wiedziałam, że to ma znaczenie... sugeruję się wysokościami z projektu wnętrz... Ale teraz wiem, na co zwrócić uwagę, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucka, dziękuję za odpowiedź, już znalazłam u Ciebie w dzienniku zdjęcia instalacji :yes: Masz poprowadzoną w warstwie ocieplenia :)

!

 

uppps, no widzisz, dlatego się zawahałam :lol2:

 

to chyba faktycznie jest w warstwie ocieplenia, bo przecież chudego nie rozkuwaliśmy, ale ze mnie budowlaniec :bash:

 

Lulla, nie napisałam że okna są świetne!!

A pokażesz jeszcze salonowe przeszklenie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...