Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:hug:

Pogoda cudna to i pewnie prace na budowie idą pełną parą??? :)

 

Pełną parą to ja dziś wieczorem weszłam w okno :bash: Guz rośnie na pół czoła, na szczęście szybie nic się nie stało :D

Polinka, czekamy na J. :hug:

 

Musze sie porozpychac łokciami, zeby cos naszkrobac miedzy sekciarzami ;)

 

Lully, pieknie! Imponujaca wysokosc, bardzo fajne wejscie, wszystko to wiesz :) lubie tu zagladac:)

 

Kattku, dziękuję :hug: Zaglądaj częściej, wszelkie sugestie mile widziane - zobacz, ile jeszcze przede mną :)

 

Polina, wiemy :) to widać

 

A u JestGita nic nie widać :D Nie ma avatara, nie ma odwiedzin :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja dziennika :)

 

W czwartek zakończył się montaż okien.

Wszystkie niedoróbki zostały poprawione (fartuchy EPDM prawidłowo doklejone, uszczelki wymienione, okna wypiankowane, wyregulowane, itd.) Zadowolona też w końcu jestem z klejenia okna kątowego - silikon mimo staranności wykonania ma jednak drobną wadę: nie jest tak czarny, jak czarne są profile, ale z tym, ja estetka, muszę się pogodzić...

Dokumentacja konstrukcji w wersji papierowej została przekazana kierownikowi budowy, a firma Alltop zyskała od niego pochwałę za montaż i dokładność rysunków. Szkice konstrukcji są niewątpliwie zasługą architekta, który od początku wymagał, by były czytelne i staranne.

 

Wspominam tutaj o tym, ponieważ dostaję od Was prywatne wiadomości z pytaniami o okna i ewentualną rekomendację firmy wykonawczej.

Tak, polecam Alltop z Lublina. Mimo drobnych problemów i nieporozumień w trakcie montażu, jestem naprawdę zadowolona. Uważam, że wykonali kawał dobrej roboty.

Przede wszystkim podjęli się złożenia okien, których gabaryty przerażały 2/3 polskich wykonawców… W dodatku zrobili to w rozsądnej cenie.

I tak, jak wspominałam wcześniej, daję Alltopowi dużego plusa za współpracę z inwestorem. Życzyłabym sobie i innym wszystkich wykonawców tak mocno działających w interesie klienta.

 

Skończyliśmy też właściwie elektrykę. Pozostały do osadzenia puszki kontaktów (które zakupiliśmy) oraz włączników (na które wciąż nie możemy się zdecydować) ;) Ponieważ potrzebuję jedynie siedmiu pstryczków, mogę sobie poszaleć :D ;) Obecnie czekam na ofertę CJC Systems.

 

A tutaj takie małe cudo autorstwa spidermana, do podłączenia tv i sprzętów audio :) I przy okazji mistrz drugiego planu - okno kątowe i jego "lepszy" profil :D:

 

http://images36.fotosik.pl/483/db8c4097218d4d60med.jpg

 

 

We wtorek startujemy z elewacją :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...