Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lulla:hug:, ogromnie się cieszę, że się wszystko dobrze z oknami skończyło, bo jako matka chrzestna AllTopu na forum gryzłam paznokcie z nerwów;)... Rysunki techniczne zawsze od nich dostawałam doskonałe, co było ogromnie ważne zwłaszcza przy moim świetliku dachowym i oranżerii:yes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lullaby !

Dołączam się do gratulacji ....:D

Zasłużona laurka dla firmy alltop ...i chyba najbardziej szczegółowa opinia :)

 

Dziś jeszcze rozliczałem się z Panem Pawłem i rozmawialiśmy o historii, "kto zamawiał pierwszy ......" a tu pojawił się wpis "rasi" .... :)

 

Rasia, przy okazji składam spóźnione podziękowania za trafność wyboru .... :wiggle:

Edytowane przez zygii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad ociepleniem elewacji ruszyły :wiggle: Styropian Krasbud fasada grafit plus, lambda=0,031, grubość 22 cm

 

Niebawem będą zdjęcia, obiecuję! ;)

 

DemonQ, Drimeth, Katti, dziękuję!

 

Koktajl, wciąż czekam na ofertę naszego Pana od oświetlenia :) W międzyczasie zainteresowałam się Lithossem... :rolleyes:

 

Polinko, zaklinaj, zaklinaj i trzymaj kciuki :) Wiem, że dziś musiałaś puścić :D, ale znów przyszła burza... :(

 

Rasiu, Zygii, Rodzice Chrzestni mych okien :D - bardzo Wam dziękuję za opinie i pomoc w podjęciu decyzji :yes: Niewątpliwie miały na nią też wpływ: Polina, Anula i Demon - dzięki Dziewczynki! Wiem, że i ja przyczyniłam się do wyboru kilku osób...(:bye:) i mam nadzieję, że będą zadowolone :)

 

Katti, cieszę się, że kicia wróciła! Mój kotuś zrobił dzisiaj coś wyjątkowo okropnego :D, ale i tak go kocham nad życie, więc rozumiem, co czułaś...

 

Sharlotko, pewnie Cię nie zaskoczę :D Elewacja będzie biała biała :D Jak u Alberto Campo Baeza :yes: W większości jego domów i okna są białe, ale to akurat mi się nie podoba ;)

 

Lukasz69 :D Karolina, witam serdecznie i bardzo dziękuję za miłe słowa! Fajnie, że się ujawniliście, zaglądajcie częściej :yes:

Edytowane przez lullaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz bunkier ociepla się z prędkością światła :D

 

http://images37.fotosik.pl/2071/0463c60aefa807c3med.jpg

 

Dziś podłączyliśmy gaz do budynku, a jutro startujemy z hydrauliką :)

 

Ale nie samą budową człowiek żyje :D

Dla wszystkich forumowych kociar - mój Pysław we własnej osobie :D

 

http://images41.fotosik.pl/2050/1c6178dd95c58042med.jpg

 

http://images34.fotosik.pl/668/cf3923fb70984ab1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...