Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Dzięki za słowa uznania

Twój dziennik podczytuje od jakiegoś czasu podoba mi się dom i praca nad nim.

Rozpoczynam w połowie czerwca.

 

Pozdrawiam

 

Piotrmin, miło, że zajrzałeś i że zauważyłeś moje zaangażowanie w budowę :) To komplement, który mobilizuje mnie do dalszych starań :) Faktycznie, pracuję nad każdym szczegółem tego domu. Moja przesadna dbałość o pewne kwestie (np. estetyczne) może wydawać się niektórym bezcelowa i niepotrzebna, ale osobiście uważam, że to gwarancja sukcesu realizacji.

 

 

Lulla,

czułam, że elewacja będzie minimalistyczna, elegancka, cudownie wyróżniająca się z tłumu - biała - bo też będę miała białą:lol2:

 

Kocurro piękne!!!!!

Ale, ja mam pytanie - co to za przepiękna drewniana podłoga pod Pysławem?:D

 

Sharlotka, to chyba dąb antyczny :D Ale nie jestem pewna, czy w ogóle leżał w Leroy Merlin obok drewna :lol2: Miał natomiast spełniać tymczasową funkcję i w dodatku mi się podobał :D

 

Jestem właśnie na etapie wyboru tynku silikonowego - na jaki się zdecydowałaś???

 

Dom wygląda super :)

A Pysław, ah brak mi słów jaki cudowny. Te kropeczki na głowie są fantastyczne :) I czarny ogon do tego wszystkiego. Świetny kociak.

 

Dziękujemy bardzo :)

Po trzyletniego Pysia jechaliśmy jakieś 60 km w zamieć snieżną :) Nieskromnie powiem, że trafił się chłopakowi super domek :)

A kto to zagląda do nas z Twojego avatara? :) Czy to norweski leśny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo :)

Po trzyletniego Pysia jechaliśmy jakieś 60 km w zamieć snieżną :) Nieskromnie powiem, że trafił się chłopakowi super domek :)

A kto to zagląda do nas z Twojego avatara? :) Czy to norweski leśny?

 

Bardzo miło mi przedstawić Heavenly Hannah, dla przyjaciół Hanuś. Kicia w kwietniu skończyła 8 lat. Rasy Maine Coon. Kochane futerko. Wszędzie za mną chodzi, pakuje się na kolana, jak tylko zobaczy, że ktoś siedzi. Uwielbia wąchać włosy na głowie. Dlatego też pewnie śpi przeważnie na mojej poduszce. Bardzo głośno mruczy. Mąż nazywa ją "traktorkiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarlot ;), ja też powoli skłaniam się ku Caparolowi :) Jaki kolor wybrałaś?

 

Drimeth, razem z Pysiem uważamy się za przyjaciół wszystkich kotów, machamy więc grzecznej Hanusi :)

Długo by opisywać przyzwyczajenia mojego :) Do ciekawszych należy "czesanie" nocą naszych włosów (moje długie są ciekawsze), zawsze, ale to zawsze skutkujące wycieczką do kuchni i głaskaniem przy misce :D Poza tym: zabawa włącznikiem światła (pstryk-pstryk), wyjmowanie bielizny z szafy, gryzienie stóp i szczekanie do obrazów za oknem. Nie lubimy się przytulać i śpimy w nogach, bo one nie całują :D

 

Witaj, Ivy! Lubię nowych gości :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulla,

no jak to jaki???

BIAŁY!!!! - oraz na część elewacji od strony ogrodu jasnoszary, ale nie wybrałam jeszcze odcienia ze wzornika.

Wiem tylko, że przy NQG trzeba koniecznie wybrać kolorystykę wg wzornika FASSADE A1 - cokolwiek to jest:D

 

Właśnie taki wzornik tzn. FASSADE A1 ma już lullaby :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygii,

czyli potwierdza się, że Caparol wg tego wzornika to dobry wybór!

 

Sharlotka,

Ja mam tynk silikonowy Caparola Amphisilan, co do tynku NQG nie jestem w stanie sie odnies, poprostu go nie widzialem (podobno lepszy) .....natomiast uwazam, ze niezbedne jest zobaczenie na zywo koloru i rodzaju tynku ktory ma byc polozony na jakby nie bylo "inwestycje zycia". Kolory inaczej wygladaja w rzeczywistosci ....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlotka, Zygii :) Wielkie dzięki za pomoc! Zdecydowaliśmy się na biały Caparol. Prawdopodobnie będzie Amphisilan 1,5 mm :) Zygii, miałeś rację - różnica między uziarnieniem 1 a 1,5 jest olbrzymia! 1 mm kojarzy mi się jednak z opatrunkiem gipsowym :D, poza tym jego biel mnie nie zadowala ;)

 

Lukasz69Karolina, dobrze kojarzysz :) Włączniki mam na wysokości 90 cm, bo tak mi się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...