Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś niesamowitego!!!:jawdrop::jawdrop::jawdrop:Z wrażenia mi mowę odebrało i sparaliżowało paluszki;)... nic więcej nie napiszę... powzdycham sobie tylko...:cool::cool::cool:

 

Lulla to najpiękniejszy dom jaki widziałam na forum!!!!! Cudeńko!!!!

odebrało mi mowę, serio :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

piękna bryła, nowoczesna a nie bunkier jednocześnie, jakich tu sporo

okna - boskie, wszystko boskie po prostu rewelacja

mój number one!!!!

:wave::wave::wave:

 

Dziewczyny, jesteście kochane :hug: To bardzo miłe słowa, choć chyba trochę przesadzone, amgladko ;) Mimo wszystko, bardzo dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amglad, obejrzyj sobie domy Alberto Campo Baeza - Casa Gaspar czy Casa Guerrero - w mojej ocenie najpiękniejsze bunkry świata :)

Mój miał być równie... biały ;) :D Cieszę się, że Ci się podoba :*

 

Hej, BESZO!

Dziękuję bardzo :) Twoje słowa to duży komplement dla architekta :yes:

A jak Twoje okna? :)

Edytowane przez lullaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amglad, obejrzyj sobie domy Alberto Campo Baeza - Casa Gaspar czy Casa Guerrero - w mojej ocenie najpiękniejsze bunkry świata :)

Mój miał być równie... biały ;) :D Cieszę się, że Ci się podoba :*

 

widziałam...miłe...jak dla mnie - za bunkrowate;) Twój bije na głowę wszystkie casy tego typu - ma w sobie lekkość. powiedz dlaczego te bunkry są białe.... jakikolwiek inny kolor, struktura powodują jeszcze większą 'ociężałośc' projektów tego typu. są ociężałe z założenia, ale inny kolor niż biały monolit powoduje mocny przechył w stronę 'kloca' i zaburzenie harmonii - z bólem się na to patrzy po prostu. nawet mega przeszklenia nie dodadzą bunkrom lekkości - zwaliste klocki-kostki i tyle. ale to jest moje zdanie, całe szczęscie , że ludzie budują tak jak im się podoba jeśli tylko mają na to wystarczające fundusze i widzę coraz więcej bunkrów:) nie mi to sie ma podobać a temu kto tam zamieszka. u Ciebie to bym chętnie zamieszkała ;) a w bunkrze- niekoniecznie:no:

wrzuć więcej fot jak masz i zaspokój mój - i nie tylko - głód:wave:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie to bym chętnie zamieszkała ;) a w bunkrze- niekoniecznie:no:

wrzuć więcej fot jak masz i zaspokój mój - i nie tylko - głód:wave:

pozdrawiam

 

Amglad1 moze zrobimy nalot Ty i Ja na Lullaby i sobie zamieszkamy razem jak juz sie urzadzi :D ja bede myc okna a ty za mna wycierac, ty gotowac a ja jesc... ty bedziesz umawiac ja na konferencje swiatowe-prasowe...ja gosciom pokoje szykowac... (wprawe w tym juz mam;) )

poniekad jakas tam pomoc zawsze bedzie miala :cool::D

 

Lullaby to kiedy wiecej fotecek? :popcorn:

 

Dzien dobry :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...