Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lulla, jestem pod wrażeniem każdego elementu Waszych prac :) Godna podziwu jest dbałość o każdy szczegół, widać to bardzo na każdym etapie. Będzie naprawdę piękny dom :hug:

 

co do drzwi wewnętrznych, to wielkiego doświadczenia nie mam, bo mam ich tylko 3 szt. na razie, ale też mi się wydaje, że robi się je na końcu, zdecydowanie po podłogach...Przynajmniej u nas tak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzwi z ukryta oscieznica - oscieznice powinno sie zamontowac przed polozeniem gładzi mimo ukrytej oscieznicy drzwi wokół otworu muszą zostać obrobione,aby idealnie licowały sie ze sciana. Same skrzydla drzwi mozna zamontowac juz po gotowych podlogach. Taką informację otrzymalam od firmy Leon.

Zresztą zobaczcie w wątku u Roberta Skitka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulla :hug: pieknie sie robi, przeczytalam pare stron wstecz i jestem pod wrazeniem Waszych prac, czy to domowych czy tez ogrodowych ;) Ciesze sie tak samo jak ty, a moze i bardziej :yes:

 

 

p.s. Lampa Beyond-kurcze nie uwierzylabym, gdybym nie sprobowala... skubanstwo bolalo jak @£$"¤ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulla co nowego ?

 

Ja też z niecierpliwością czekam na wnętrza w szczególności salon z fasadą:bye:

 

Cześć Dziewczyny :)

 

Rozczaruję Was - nic się nie dzieje :/

Działka została docelowo podsypana przed pracami nad ogrodzeniem. Potencjalny jego wykonawca przestał jednak odbierać telefony i odpisywać na maile, tak więc temat umarł.

Zaczynam też ubolewać, że nie posiadam w rodzinie ani wśród znajomych instalatora - hydraulika. Ba, żałuję, że sama nim nie jestem! :D

Tutaj ignorancja na całej linii. Albo wyceny z kosmosu. Po wizycie na budowie, a jakże.

Przestało mi być wszystko jedno ile, byle szybko. Teraz sobie ponarzekam, powybrzydzam, może zaoszczędzę.

 

Przy okazji, jakiej firmy ogrzewanie podłogowe macie w swoich domach?

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny :)

 

Rozczaruję Was - nic się nie dzieje :/

Działka została docelowo podsypana przed pracami nad ogrodzeniem. Potencjalny jego wykonawca przestał jednak odbierać telefony i odpisywać na maile, tak więc temat umarł.

Zaczynam też ubolewać, że nie posiadam w rodzinie ani wśród znajomych instalatora - hydraulika. Ba, żałuję, że sama nim nie jestem! :D

Tutaj ignorancja na całej linii. Albo wyceny z kosmosu. Po wizycie na budowie, a jakże.

Przestało mi być wszystko jedno ile, byle szybko. Teraz sobie ponarzekam, powybrzydzam, może zaoszczędzę.

 

Przy okazji, jakiej firmy ogrzewanie podłogowe macie w swoich domach?

 

Pozdrawiam :bye:

 

Lully, skąd ja to znam???

Branza budowlana nigdy nie przestanie mnie zadziwiać...

Staram się, w miarę możliwości oczywiście, wszystkie wyceny robić via e-mail, bez wizyty na budowie. Zrobiłam juz kilka eksperymentów z wycenami. Rekordowa różnica pomiędzy wyceną po wizycie na budowie a wyceną z projektu to 250%...

Lucka miała rozsądnego hydraulika, zresztą moj tez bardzo w porządku.

a ja mam rurki Hertz, rozdzielacze Kan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy rurki wavin, ponoć dobre

mój hydraulik jest OK, choć tani nie jest ;) ale super fachowiec

 

Z glazurnikami miałam tak samo, wyceny od 50-150zł/m2

 

 

a ja mam podziurawioną sporą część parkietu na górze :( wstała nam podłoga, parkieciarz wstrzykuje zastrzyki z kleju żeby poprawić sytuację bez zrywania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ogłoszę jeszcze u siebie :)

 

Pilnie potrzebuję solidnych wykonawców wylewek z miksokreta, z poważnym podejściem do tematu. Najchętniej wzięłabym ekipę, która wylała mi rok temu spadki na stropodachu, ale wątpię, żeby pokonali 250 km celem samego ustalenia poziomu 0 i warstw styropianu.

Bami, zachwalany przez Ciebie wykonawca mnie olał, a Twój, Zygii, nie chce się ze mną spotkać "brudny po robocie", mimo, że chcę mu za tą "randkę" nieźle zapłacić ;)

 

Ratujcie dobrzy ludzie, a do 10 października odwdzięczę się nowymi fotami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bami, zachwalany przez Ciebie wykonawca mnie olał, a Twój, Zygii, nie chce się ze mną spotkać "brudny po robocie", mimo, że chcę mu za tą "randkę" nieźle zapłacić ;)

 

:D

 

lull, tak mi przykro ... U mnie i u sąsiadów naprawdę spisali się na medal... Już nigdy nikogo chyba nie polecę, branża budowlana jest kompletnie nieprzewidywalna...

 

ale ale... Skoro szukasz juz wylewkarzy, to "mizianie się" z podłogówką zdaje się zakończone sukcesem :wiggle:

A ja dalej się.... miziam :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...