Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trwa wykańczanie tynków wewnętrznych - robią się "listwy przypodłogowe" :)

 

Na zdjęciu przymiarka docelowej płyty gresowej w korytarzu:

 

http://images64.fotosik.pl/335/a37bca4a5d384327med.jpg

 

Detal wykończenia cokołu:

 

http://images64.fotosik.pl/335/eb67a2f511f6bf6fmed.jpg

 

I jeszcze ogrodzenie w jesiennych barwach :D :

 

http://images63.fotosik.pl/334/0c642cf02bf78beamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Płytki super - mam wrazenie, ze na zdjeciach podobne do moich :)

Podcięcia wyjdą pewnie ekstra.

Karola zwróć uwagę na mur - u mnie mimo zbrojenia fundamentów i trzpieni oraz zastosowania wieńca w miejscach trzpieni popękała ściana - nikt nie wie dlaczego...

Przed połozeniem tynku właściwego bedziemy szukać rozwiązania jak sobie z tym poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta plytka- ale to juz wiesz:) czy plytkarz bedzie musial wsuwac wszystkie plytki na poczatku korytarza w cokoly zeby dojsc do okna w korytarzu czy bedzie szlo ood katem wlozyc plytki? Moni_ta- u moich rodzicow mury popekaly kiedys tak ze szlo wlozyc palec- przy nastepnym malowaniu odbili tynk, uzupelnili jakas masa, zaszpachlowali gladzia i pomalowali. Pekniecia sa nieuchronne w noeych domach. Dodam ze mieszkam w regionie kopaln gdzie tąpniecia sie zdarzaja- od tamtego czasu juz nic nie ma( choc wierze ze to stresujace...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta płyta :yes:.

Kiedy ją kładziecie ?

 

Demonku, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie...

 

Jak dla mnie "szczęka przy podłodze" :jawdrop:

 

Od razu szczęka :D Po prostu bonia przy podłodze ;)

 

Fajna ta plytka- ale to juz wiesz:) czy plytkarz bedzie musial wsuwac wszystkie plytki na poczatku korytarza w cokoly zeby dojsc do okna w korytarzu czy bedzie szlo ood katem wlozyc plytki?

 

Wiem, widziałaś na żywo :) Idea jest taka, że będzie wsuwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, a jak głęboką macie ławę fundamentową? Czy obciążaliście fundament od razu czy po upływie choćby tygodnia? Pęknięcia są na cegłach czy na słupach żelbetowych?

 

Karola - fundament jest na glebokośći 90 cm, fundament był obciązany po pary dniach, pekniecia mamy na kazdym ! słupie zelbetowym.

A co najdziwniejsze w dwóch miejscach wkleilismy dodatkową siatkę i warstwę tynku i znowu zaczęło pękać... dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola - fundament jest na glebokośći 90 cm, fundament był obciązany po pary dniach, pekniecia mamy na kazdym ! słupie zelbetowym.

A co najdziwniejsze w dwóch miejscach wkleilismy dodatkową siatkę i warstwę tynku i znowu zaczęło pękać... dziwne...

 

Hmm, przyjrzę się uważnie mojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może niektórym wyda się to chore, ale szerokość korytarza była robiona specjalnie pod tą konkretną płytkę ;)

Mnie się to wydaje...bardzo zdrowe:wiggle:. Wręcz zachwycające!

I znów Ci przypomnę, że chciałaś robić projekty wnętrz dopiero po zakończeniu budowy:popcorn:. A raczej twój małż. I co on teraz na to???

 

...trzymaj, Lully, kciuki, trzymaj. Może coś z tego wyjdzie?

 

Jeśli będę mogła, wyślę zdjęcia nowego domu s;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślałem o tym samym co koktajl . płytkarz będzie niepocieszony :)

 

I jeszcze ogrodzenie w jesiennych barwach :D :

 

http://images63.fotosik.pl/334/0c642cf02bf78beamed.jpg

skąd pomysł na tak szczelne ogrodzenie?? widok jest niezbyt ciekawy? sąsiedzi zbyt blisko czy generalnie cenicie prywatnośc i będziecie na golasa biegać po domu i podwórku? :) my kombinujemy żeby ogrodzenia było jak najmniej, choć i tak będziemy latać na golasa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to wydaje...bardzo zdrowe:wiggle:. Wręcz zachwycające!

I znów Ci przypomnę, że chciałaś robić projekty wnętrz dopiero po zakończeniu budowy:popcorn:. A raczej twój małż. I co on teraz na to???

 

...trzymaj, Lully, kciuki, trzymaj. Może coś z tego wyjdzie?

 

Jeśli będę mogła, wyślę zdjęcia nowego domu s;)

 

Do pewnych rzeczy trzeba, jak widać, dojrzeć ;)

Marta, czekam na Twój dom! No i nie byłabym sobą, gdybym nie była ciekawa zdjęć s. :D Maila znasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślałem o tym samym co koktajl . płytkarz będzie niepocieszony :)

 

Niestety, ja go nie pocieszę :D

 

 

skąd pomysł na tak szczelne ogrodzenie?? widok jest niezbyt ciekawy? sąsiedzi zbyt blisko czy generalnie cenicie prywatnośc i będziecie na golasa biegać po domu i podwórku? :) my kombinujemy żeby ogrodzenia było jak najmniej, choć i tak będziemy latać na golasa :p

 

Faktem jest, że działka nie ma takich widoków jak Twoja, ale powód jest chyba bardziej prozaiczny :) Tak mi się po prostu podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...