Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy to Metalfire? Sorki ze pytam drugi raz (nie wiem czy dodalem prawidlowo pierwsza wiadomosc). Gratuluje projektu i wnetrza. Wlasnie jestesmy na etapie wyboru dzialki pod Poznaniem na budowe naszego minimalistycznego domu PHI (architekt z Wawy) nowoczesne domy.pl Bede bardzo wdzieczny za info dotyczace ekipy budowlanej. Ehhh w UK gdzie teraz mieszkamy nie ma szans na pozwolenie wiec rodzinka wraca do PL by zrealizowac swoje plany. Kuchnie ktora wczesniej dodalas jako inspiracje robia nasi znajomi z Minusa z Belgii. Jestesmy teraz w trakcie dwoch projektow w Londynie ktore bedziemy robic wspolnie z Minusem. Polecam wanny z Bycoccon z NL. Mamy ich produty u nas w salonie. Sa stosunkowo tani (porownuje ich do Boffi lub KOSa). Drzwi polecam od Jacka Wiechetka z Warszawy ktory nam wykonuje kuchnie autorskie. Bylismy kiedys dilerem Minimala. Trzymajcie sie od nich z daleka! jakos fatalna....pisze to jako przestroge choc widzialem ze dodalas wyspe z Boffi z salonu z Mediolanu. Ok rozpisalem sie...przepraszam!!! ale milo jest widziec jak powstaje inny dom i wnetrze....inaczje mowiac prawidlowe! Pzdr Maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie.jpg zastanawialas sie nad kamieniem.... Polecam braci Wisniewskich z W-wy. Minotti przy nich pada jesli chodzi o jakosc. Wlasnie teraz poprawiamy kuchnie mowiac bardzo delikatnie zle zrobiona przez Minotti u klienta w Londynie w Hampsted..... jesli masz jakiekolwiek pytania odnosnie kamienia sluze pomoca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maciejdz!

 

Dziękuję za miłe słowa i rady.

Kominek to Brunner, choć istotnie, wykończenie podobne do Metalfire :)

Bycoccon ma w swojej ofercie jedynie wanny obłe, a ja poszukuję prostokątnej. W kuchni oczekuję trochę innych rozwiązań, uchwyt, który pokazałeś wykorzystałam już w drzwiach wejściowych ;) Podoba mi się za to brak cokołu.

Ekipy od SSO Ci nie polecę. Mieli kilka niegroźnych budowlanych wpadek, ale braku kultury osobistej nie jestem w stanie wybaczyć.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za udaną realizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycocoon moze zorbic rowniez taka jaka jestescie zainteresowani...:) jak mowi kolega Olinka Okraglinka okragle jest fajne ale ja wole/lubie kwadratowe/prostokatne :) Brak cokolu jest fajny wizualnie ale nie polecam tego rozwiazanie do kuchni gdzie fronty sa z lakieru badz okleina drewniana...to zdaje egzamin w przypadku corianu badz hpl. Inny material zbyt szybko ulegnie zniszczeniu.... (slady od sprzatania podlogi odkurzaczem, vileda itd) Kuchnie minimalistyczne w rozsadnej cenie robi Acheo. Ten sam material co w przypadku kuchni Bulthaup model b1.... czekam na wiecej zdjec. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dzięki, mi też się podoba :)

 

Detal wykończenia :

 

http://images65.fotosik.pl/613/d90594328350cb26med.jpg

 

Cokół i przy okazji jedyne kolory w moim domu:

 

http://images61.fotosik.pl/611/052e050ae6c5e662med.jpg

 

Czy ja mogę prosić o namiary na wykonawców tej obróbki blacharskiej ??

Błagam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...